Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
45
Favori
165.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar acaba duvara monte ederek kullanan varmı aranızda 6501 modelini hangi askı aparatını önerirsiniz harketli olanlar falan var ama bu tvye uyarmı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  • Hdmi kablo arızalı çıktı.
    Değiştirdim sorun çözüldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyonum kuruldu. Şükür banding ölü piksel falan yok. Servis gittikten sonra karıştırdım bol bol. Yazılımı usb ile güncelledim. Ama programlara girdiğimde internete bağlan diyor bağlıydı halbuki. M. Hizmetlerini aradım oto saat güncellemesini kapattırıp yeniden kurulum yaptırdı kurulum yaparken kablosuz neti tanıttırdı tv açılınca tekrar oto saati kapattırdı. Bariz youtube falan hızlandı. Ve artık internete bağlan hatası vermiyor.

Birde şu sesli aramayı nerden kapatıyoruz sinir bozucu

• Philips pus 6501 modelinde miracast veya İntel widi desteği mevcut mu.pc den veya telefondan hangi şekilde kablosuz ekran görüntüsünü tv ye aktarabilirim.medya paylaşımından bahsetmiyorum.cevaplarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hero_fb

Philips pus 6501 modelinde miracast veya İntel widi desteği mevcut mu.pc den veya telefondan hangi şekilde kablosuz ekran görüntüsünü tv ye aktarabilirim.medya paylaşımından bahsetmiyorum.cevaplarsanız sevinirim.

bunu denemedim ama
    DLNA üzerinden yapabiliriz. bu akşam deneyeceğim.
  • Bende 49pus6501 aldım fakat tv nin kenarlarında hafif bir siyah gölge oluşuyor bu normal mi özellikle maç yayınlarında belli oluyor birde hareketli sahnelerde yani futbol maçlarında görüntüde bulanıklaşma oluyor azda olsa farkediyorsunuz bunu yapmam gereken ayarlar varsa bunları en aza indirecek özellikle bu bulanıklaşma yani banding mi diyorlar buna her ne ise ne ayar yapmak lazım yardımcı olabilecek var mı ?

• Video oynatıcı ne indirdiniz acaba? Benimde bugün geldi 55pus6501'im vatandan 3599 tl ye aldım. Youtube da takılıyor, video açmıyor çok sinir bozucu ve geç açılıyor.

• çok sevinirim geri dönüş yaparsan.bide miracast özelliği var mı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

2016 Philips 49 Pus 6501

Buda ps4 de oyun nba dan bir resim telefon iyi göstermiyor gerçekte bundan çok daha canlı ve iyi gösteriyor yardımcı olur umarım :)

merhaba bende aynı modeli aldım ve ps4 bağladım fifa 16 oynarken hızlı hareketlerde bulanıklaşma meydana geliyor görüntüde oyun modu açık şekilde oynuyorum yine aynı hatta daha kötü diyebilirim oyun modunda siz ps4 için hangi görüntü ayarlarını kullanıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

quote:

2016 Philips 49 Pus 6501

Buda ps4 de oyun nba dan bir resim telefon iyi göstermiyor gerçekte bundan çok daha canlı ve iyi gösteriyor yardımcı olur umarım :)

merhaba bende aynı modeli aldım ve ps4 bağladım fifa 16 oynarken hızlı hareketlerde bulanıklaşma meydana geliyor görüntüde oyun modu açık şekilde oynuyorum yine aynı hatta daha kötü diyebilirim oyun modunda siz ps4 için hangi görüntü ayarlarını kullanıyorsunuz ?

Bnde nba yaptı sadece oyun kaynakli diye düşündüm fifa 16 demo var onda süper hiç sıkıntı yok bende, uzman bir arkadaş bunun sebebini açıklayabilir belki

• quote:

quote:

quote:

2016 Philips 49 Pus 6501

Bnde nba yaptı sadece oyun kaynakli diye düşündüm fifa 16 demo var onda süper hiç sıkıntı yok bende, uzman bir arkadaş bunun sebebini açıklayabilir belki

Ps4 için hangi görüntü ayarlarını kullanıyorsunuz peki tv de ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

2016 Philips 49 Pus 6501

Ps4 için hangi görüntü ayarlarını kullanıyorsunuz peki tv de ?

Doğal

• Arkadaşlar benim tv bozuldu güç gitmiyor açılmıyor tv sabah 2 saat açıp biraz kurcaladım sonra kapatıp uyudum biraz önce açayım dedim ama tepki vermedi kumandaya prizden söküp tekrar başka tarafa taktım yine tepki yok daha alalı 4 gün oldu bunu iade etme hakkım var değil mi ?

• Kırmızı ışık yanıyorsa kumandanın pilleri sök tak ya da yeni pil tak bana da aynısı oldu

• BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    Kırmızı ışık yanmıyor hiç tepki yok tv de arkadaki açma düğmesine`de bastım tepki yok yani hiç bir şekilde güç yok tv de zaten hoşuma da gitmedi açıkçası bozulmasa satacaktım iyi oldu bozulduğu iade edip farklı tv alacağım artık inşallah uğraştırmazlar iade konusunda beni.

• Güncelleme yaptım çok şükür sorun yok, ölü pixel testi yaptım o da öyle. Yalnız banding testi yaptım hiç.bişey anlamadım ne olursa sorun oluyor? Takılma donma vs video açmama gibi sorun kalmadı

• Burakba35 B kullanıcısına yanıt
    Ekranda dikey gri çizgiler çıkıyor. Ekran kirli görünüyor ve özellikle maç izlerken belli oluyor.

• Merhaba, Denizli vatan bilgisayardan dün 2999 TL ye aldım 49PUS6501 modeli. Bayramdan sonra kurulumu yapılacak. Daha önce Akıllı TV deneyimim olmadı. İlk kurulumdan sonra ne yapmam gerekli? YouTube oynatmama sorunu vs. vs. gibi sorunlarla karşılaşmamak için. Deneyimi olan kullanıcılar yardımcı olurlarsa sevinirim. Ben de epey bir araştırma süreci geçirdim. Sonrasında bu modelde karar kıldım. Tam limitim kadar fiyatı vardı. Görüntüsü ile zaten diğerleri arasında kendini belli ediyordu teşhirde. Mağaza da deneme fırsatım oldu. Burada pek belirtilmemiş Ama ses kalitesi de oldukça tatminkâr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gigmaker -- 27 Haziran 2016; 10:41:37 >
  • Konuyu açmışsınız ama kimsenin konuya girip mesaj yazdığı yardımlaştığı yok tv hakkında sorunlarımızı dile getiriyoruz ki kullanlar arasında çözüm üretebilelim diye ama kimse takip etmiyor konuyu neyse bir tv ye 3000 tl para veriyoruz 3-5 uygulama açıp kurcaladıktan sonra kapatıyorum sonra tekrardan açmak isterken tv açılmıyor fişini çıkardım taktım nafile açmadı kumanda ışığı yanmıyor tepki yok bende bozuldu diye servise bildirdim servis gelip baktı arkasındaki güç kablosunu söküp tekrardan taktı düğmeye bastı açıldı artık servisle akraba oluruz bu gidişle habire yok mu bunun çözümü aynı şeyleri yaşayıp çözüm bulabilen var mı ?

• Dostum güncellemeyi yaptın mı? Mesela tivibu yu çalıştırınca internete bağlan mı diyor?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.