Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açık uygulamalar arasında hızlıca geçmenin bir yolu varmı her seferinde baştan açıyorum uygulamayı özelliklede dışarıdan kurduğum programlar çok sıkıntı oluyo yeniden başlatması
  • olcaytosun O kullanıcısına yanıt
    tekrar philips markete destek geldi smartip tv bence en güzeli kumandadan aşağı yukarı yapınca kanallar değişiyor sorunsuzca sağ sol yapınca da klasörler arasında değişim vs güzel oluyo
  • olcaytosun O kullanıcısına yanıt
    çalışmıyor maalesf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.phaksesuar.com/kumanda-ve-aksesuarlar

burda satıyolar ama olmaz diyolar
  • 9 aralık ta güncelleme gelmiş ama sürüm notlarında 28 kasım olarak gözüküyor ve pek de bişey yok gibi.

• Freedom32 kullanıcısına yanıt
    Sürüm notlarında 2 değişiklik görünüyor. Bunun için 960 mb güncelleme çok saçma. Ben Pie güncellemesi bekliyordum açıkçası
  • mr_rain42 M kullanıcısına yanıt
    Bu tv ye 3 sürüm yükseltmesi geldi ve Pie güncellemesi gelmez ama yine de Philips güncelleme desteğinde iyi bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vewd core evaluation version diyip duruyo tv sol üst köşede
  • Arkadaşlar 43pus6501 modelini mutfakta kullanmaktayız.Sorunsuzca 2 yıl kullandım fakat bugün durduk yere ekran gitti ses geliyor fakat ekran yok.Ekrama dikkatli bakınca arka plan çalışıyor fakat renk yok gibi.Başına böyle birşey gelen oldu mu acaba?Çözüm sunabilecek varmı arkadaşlar?

• Ekran altındaki ledler gitmiş. Servise veriyorsunuz garantimiz devam ediyorsa güzel yoksa 600-700 arası bir paraya değiştiriyorlar

• Bende 49 pus 6581 var 8 ay önce olsu aynı sorun.
    Ledler değişti 1000 tl ye patladı.
    Eskiden tv yi ışığı en yüksek ayarda izlerdim.artik korkudan ledler ısınmasın diye karanlık izliyorum
    Gece modunu seçtim

• Geçen sene kasım ayında garanti bittikten 1 hafta sonra aynı sorun bizim de başımıza geldi ve ledleri yetkili serviste 400 liraya değiştirmişlerdi yaşadığınız şehirde ne kadar olur bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Ekran altındaki ledler gitmiş. Servise veriyorsunuz garantimiz devam ediyorsa güzel yoksa 600-700 arası bir paraya değiştiriyorlar
    Normalde bu Led'lerin yıllarca bozulmadan çalışması lazım. Kasıtlı olarak Philips bir yöntem mi kullanıyor acaba diye paranoya oluyor insan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım ayındaki güncellemeyi kuran oldu mu? Android 9 desteği gelecek sandım ama arayüz daha fazla hantallaştı nedense.
  • Şu sıralar tvnin uydusunda ki kanallar çekmiyor. 3 yıldır kullanıyorum. Tvnin kendi uydusu kurulum yapınca kanal bulamiyor. Sorunu nasıl gideririz acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tvde uydu kanalları arada sırada kendi kendine siliniyor. Ayarlardan güncellemek zorunda kalıyorum her defasında. Kanal geçişleri zaten rezalet. Ambilight olmasa 2 gün çekmem anında satarım. Çok pişmanım aldığım için.

• Kanallar 5 saniyede ancak degisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Benim tvde uydu kanalları arada sırada kendi kendine siliniyor. Ayarlardan güncellemek zorunda kalıyorum her defasında. Kanal geçişleri zaten rezalet. Ambilight olmasa 2 gün çekmem anında satarım. Çok pişmanım aldığım için.
    aynı sorun bende de var, neredeyse her otomatik TKGS güncellemesinde kanal listesi bozuluyor, yeniden elle güncellemem gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Benim tvde uydu kanalları arada sırada kendi kendine siliniyor. Ayarlardan güncellemek zorunda kalıyorum her defasında. Kanal geçişleri zaten rezalet. Ambilight olmasa 2 gün çekmem anında satarım. Çok pişmanım aldığım için.
    Bende hiç kanal silinme olmadı hocam ha şöyle bişi var smarttan uyduya atlayınca kaynaklardan hiç kanal yok diyo ama kanal liste tuşunu aşşa yukarı yapınca gelio kanallar

• Arkadaşlar merhaba,

Bende 49pus6561 tv mevcut. Tv den çok memnunum ancak ses için dolby atmos desteği yer almıyor. Bunu yazılımla tvye yüklenebileceği söylendi. Farklı bir sürüm mesela 50pus7304 serisinin yazılımını tv me usb ile yüklesem ne gibi bir sorunla karşılaşırım. Deneyen oldumu hiç farklı yazılım yüklemeyi?

Bilgilerinizi rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.