Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her iki aracada binip yol yaptım tuscon tiguanın tırnağı olamaz
    bir akrabam tuscon aldı ve baya uzun yol yaptık arka tarafta içimiz dışımıza çıktı resmen artı içeriye çok ses alıyor malzeme kalitesi çok kötü
    ama tiguanda arka tarafta hiç sarsıntı yok süspansiyon mükemmel ve sessiz.Tiguan aldığı parayı son kuruşuna kadar hak ediyor.
    Tuscon da çok yakıyor herkes şikayetçi tiguan 11 litre yakmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 5 Temmuz 2016; 0:48:10 >
  • http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=73 haziran ayı satış değerleri yine tiguan
  • quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

Şehir içi benzin tüketimi 11lt olduktan sonra tucson bu araca beş basar ve aynı donanımda 20000 tl aşağı. Ebat ise enaz %10 daha büyüktür.

Yazdığımı dikkatli okumadan yorum yapmanız önyargılı olduğunuzu gösteriyor.
    11 lt tüketim motor sıfırken 3-4 km çok yoğun trafikte max 3.vitese kadar kullanıldığında oluşmuş değerdir.
    Hyundai Tucson la da bu yoğunlukta 10 lt altına düşüleceğini sanmam çünkü 3 sene Ford c-max 1.6 dizel le aynı yolu yaptığımda
    tüketim değerleri 8.8-9 lt altına hiç düşmedi.
    Kaldı ki klişe olacak ama biri Hyundai biri VW..Fiyatlarında elbet fark olacak.Aynı fiyat olsa Hyundai 1 kişiye araç satamaz..
  • Arkadaşlar merhaba.
    Şimdi bende tiguan almak istiyorum ama kırmızı çizgilerim var. Renk konusu r line paket olsun kendim volkswagen konfigurator oluşturup spariş vermek istiyorum ama bu iş nasıl yürüyor bilgim yok. Aracımı satıp alıcam araçsız kalmak istemiyorum spariş edince ücretini vermek zorundamısın yoksa araç gelince mi satın alma işlemi gerçekleştiriyoruz.
    Bir konu daha higline paket üstünden konfigurator yaptığım da led far higline pakkete bulunmasına rağmen seçili görünmüyor nasıl işliyor bu sistem vaktini ayırıp aydınlatan olursa sevinirim.. Şimdiden tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökdemirmehmet kullanıcısına yanıt
    Bunun için biraz bekleyeceksiniz henüz highline donanıma opsiyonlu sipariş kabul etmiyorlar
    gidersiniz bir bayiye satış elemanıyla birlikte konfigüratörde istediğiniz özellikleri eklerler fiyat çıkar 1000TL kapora verirsiniz size bir süre verirler aracınız geldiğinde haber verirler
    gider ücretini ödersiniz işlemlerinizi yaparlar arabanızı alıp çıkarsınız.
    Sanırım donanımda "dinamik uzun far asistanı" yok sadece onun için onu eklemek gerekiyor.Normalde led mid farlar var.

Her halukarda vazgeçme durumunda kaporanızı iade edeceklermi onuda görüşürseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 5 Temmuz 2016; 19:44:46 >
  • Çok tşk ederim

• İstediğim donanımda araç bulamadım ama forumda Kore malı araçları öven kişileri gördükçe yazı yazmak istedim. Boyutları bir diye Alman aracı ile sırf reklam olan Korelileri kıyaslamayalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su yeni tiguanlarda da geri dönüş kamerasinin standart olmamasi cok buyuk eksiklik. Begenmediginiz koreli araclar utanmazsa çevre görüş kameralariyla 4k cekim yapacak...

• aracı ciddi anlamda araştırıyorum. 1.4 125 beygır comfortlıne cam tavan seceneğı şuan aklımda var . yakıt tuketımı benim için soru işareti ? birde ocak ayında dizel versiyonu gelecek sanırım.

arasaında gıdıp geliyorum acıkcası.

alıp kullanan var mı arkadaşlar aranızda. 1.4 125 hp acaba ??
  • Bu aracın burun kısmı bir tek beni mi rahatsız ediyor?

• R-line kasa araçlar ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar, araç geldi mi, ne zaman gelecek?

• mempa kullanıcısına yanıt
    R.Line dış paketliler gelmiş.
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, dış paket benim açımdan yeterli...

• Rline dis pakerli 2 litre dizel araclarda var sanirim. 1.4 benzinlilerde var mi?

• elmariachi321 kullanıcısına yanıt
    Hepsinde var..
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    hangi bayilerde var bir bilginiz var mı? ya da çağrı merkezini arasak oradan bir bilgi alabilir miyiz yarın?
  • 1.4 125 beygir manuel bol opsiyonlu confortline beyaz renk aracimi 3 temmuzda aldim...araci dusundugumden daha guzel buldum.su ana kadar 300 km ye yakin yol yaptim.Ist-Bursa Bursa-Istenbul.ort tuketim 8.2km..(klima acik)
    ilk gun sehir disi 7.1 litre idi.(klima acik)
    Bagaj acma guzel calisiyor.Easy open ile birlikte keyless te gelmis.bu bana supriz oldu..istedigim bir ozellikti cunku..katlanir yan aynalarla birlikte uyumlu calisiyor.
    .ve panoramik cam gece tavandaki led aydinlatmalarla birlikte guzel gorunuyor..led farlar gelince on panjura highlinedaki gibi 3 adet krom cita koymuslar..bu da cok guzel bir ilave ve bana supriz oldu..geri gorus kamerasi nida basarili buldum..ancak henuz park assiti deneyemedim..opsiyon olan digital gostergede cok guzel...bluetoth ta cok guzel calisiyor..
    Arac cok sessiz calisiyor.yuksek hizlarda da, ki 180 e kadar ciktim cok sessiz bir arac ruzgar sesi hic rahatsiz etmiyor...
    Genel olarak aracin 18 inc kingstonlarla birlikte cok guzel ve kaliteli bir gorunusu var..dusunenlere tavsiye ederim..
    manuel aracla ilgili sorulariniz olursa cevaplamaya calisirim.

• uykucu72 U kullanıcısına yanıt
    Üstat tam olarak hangi opsiyonları ekledin ve aracı ne kadara aldın tüm donanımlarla beraber?

• uykucu72 U kullanıcısına yanıt
    Biz de comfort alip opsiyon eklemeyi düşünüyoruz. Surec ne kadar sürdü?
    Highline'den daha ses soluk yok zaten.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.