Şimdi Ara

#2016 EXPO ANTALYA# %80 İNDİRİMLİ BİLET FIRSATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
9
Favori
17.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 139
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 2 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • narsess (21 mesaj) Kıdemli Yarbay (10 mesaj) unsal07 (8 mesaj) cloves (7 mesaj) TNTB (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (82 mesaj) Tablet (20 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> #2016 EXPO ANTALYA# %80 İNDİRİMLİ BİLET FIRSATI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    101 Mesaj
    24 yaşındayım öğrenciliğim bitti indirimli öğrenci kartından sezonluk alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizikfelsefesi -- 18 Mart 2016; 11:50:39 >
    |
    |
    biletleri aldım hatta birisini de abime aldım. onun e postasını kontrol edemiyorum ama iyi ki fotoğrafını çekmişim numaraların çünkü e postaya gitmemiş biletler. onay kodu yeterli olur mu bileti gişeden almak için? linke tıklama gereğide duymamıştım e postaya gitmiştir diye ki dediğim gibi fotosunu çektim.

spam kutusuna düşmüş olmasın hocam..ben de bilet aldım mail geldi bana spam kutusundaydı
    |
    |
    cgokhans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mail'e de numara geliyor zaten başka bir şey yok ki spam'e geldi benim hepsi numaraları kaydettim onlarla alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 31 Mart 2016; 23:29:25 >
    |
    |
    cgokhans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hocam siz Antalya lı mısınız?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1575 Mesaj
    2-3 gün önce bir arkadaşı gönderdim kartları almaya. 1 ve 3 no.'lu kapılardan alınabilir diye yazmasına rağmen merkez ofise yönlendirmişler. Kimsenin kimseden haberi yok. Kartlar henüz basılmamış da bilmem ne de...
    Şimdiden yüzlerine gözlerine bulaştırmaya başladılar...

|
    |
    az önce expo 2016 irtibat bürosuyla görüşme yaptım,bana söylenen botanik ağırlıklı bir fuar olduğu yönündeydi,çiçek böcekden başka neler var diye sorduğumda konserler yapılacağından bahsetti,başkada malumatı olmadığını söyledi yetkili şahıs
    |
    |
    22 Nisana kadar 20 tl,sonrasında 60 tl olacakmış.Bir parkı gezmek için 60 Lira çok fazla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sezonluk Kartınızı teslim almamış iseniz
    14.4.2016 itibariyle 22.4.2016 tarihine kadar
    MarkAntalya AVM Kat : 1 de bulunan Expo Ofisimizden Onay Kodunuzu ve Kimlik Kartınızı göstererek ivedilikle almanızı önemle rica ederiz

Bu ne anlama geliyor arkadaşlar.mersinden antalyaya mi gideyim şimdi.

Gerçi ben sezoluk almadim ama.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

Değerli Misafirimiz,
    Sezonluk Kartınızı teslim almamış iseniz
    14.4.2016 itibariyle 22.4.2016 tarihine kadar
    MarkAntalya AVM Kat : 1 de bulunan Expo Ofisimizden Onay Kodunuzu ve Kimlik Kartınızı göstererek ivedilikle almanızı önemle rica ederiz

Bu ne anlama geliyor arkadaşlar.mersinden antalyaya mi gideyim şimdi.

Ayni sms bana da geldi. 22 nisandan sonra bilet alamayacaksak alsinlar expoyu biryerlerine...Ayrica sitesinde online alinan biletleri istediginiz zaman giriste bilete cevirebilirsiniz yaziyordu.

|
    |
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Biz Antalya'da yaşıyoruz 4 tane tekli aldık, burada herkes alıyor ama kimse niye aldığını bilmiyor :) yine de adamlara helal olsun ürünü yeterince tanıtmadan bile bilet satabiliyorlar :)

Aynen ben de antalya dayım ama etrafımda sadece 1 kişi aldı. kimse expo nun ne olduğunu bilmiyor, doğru düzgün tanıtım yapılmadı.
    expoya yapılan yılların yüzünden yaşanana trafik çilesi olmasa adını bile duymayacaktık
    |
    |

A101 ara ara %50 indirim kuponu veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    donnie.darko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu expo nedir, orada ne yapılıyor inanın antalya'da kimsenin bilgisi yok. insanlar bilet alıyor ama sorduğumda neye bilet aldıklarını kendileri bile bilmiyor. sadece indirime girdiği için ucuz olduğuna inandıkları için alıyorlar.

6 ay ücretsiz giriş denmiş. nisan-ekim arası benim bir pazar günüm var ve havalar iyi olduğu sürece denize giderim, illa gideceksem de bir ya da iki defa bakarım, merakımdan. bu 6 aylık sürede 2 bayram var, memlekette geçirecek çoğu insan da. sürekli burada ne için vakit geçireceğim? ne için hafta sonumu burada harcayacağım? inanın bu soruların hiç cevabını alamadım.

konserler falan denmiş, peki kimin konseri? izzet altınmeşe mi gelecek yoksa duman mı? ağaçlar falan olacakmış.

ben bekleyeceğim. bizim millet malum hemen atlar her şeye, bu sene turizm de sıkıntılı, ben sanmıyorum çiçek-böcek için insanların antalyaya geleceğini. ha geliyorsa da antalyaya gelip de deniz yerine buraya gelmek ne derece mantıklı anlamış değilim.

ne tanıtım ne reklam hiç bir şey yapılmadı. varsa yoksa çiçeklerden böceklerden bahsediliyor. bir kişi de çıkıp expo şöyledir böyledir dese, bakın bu süre zarfında bunlar olacak şunlar yapılacak diye açıklasa, şu tarihlerde bunlar var böyle byle diye anlatsa inanın biletler ilk günden tükenirdi. ne zaman sorsak çiçek, böcek, etkinlik, konser.

umarım güzel bir iş olur. hayırlısı artık.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.