Şimdi Ara

2016 ALES Kaynak Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
5.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçmiş yıllara ait epeyce kaynak önerilmiş forumda fakat bu kaynaklar hala güncel mi acaba? 2016 Kasım ve 2017 Mayıs'da 2 sınava da gireceğim. Konu anlatımlı ve soru bankası şeklinde kaynak önerilerine ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.

• Hocam ben de bu dönem gireceğim de Pegem'in falan konu anlatımlı + soru bankaları falan var. Onlara bir bak derim.
  • konu güncel. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu al diyemem ama yargı yayınlarından uzak dur diyebilirim. Kaynak önerecek arkadşalar da lütfen mümkünse 2015 yılından itibaren alese girmiş insanlar olsun çünkü 2015 ten sonra sınav bayağı değişti ve zorlaştı. 2013-14 'te girip de "çalışmadan girdim 95 aldım yeaaa" diyenlere aldanmayın yani.
  • Sayısalcı isen çıkmış soruların yeterli olcağını görürsün.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    yediiklimin soru bankası güzel hocam testler kolaydan zora gidiyor. pegem de güzel ama %100 çözümlü değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 Aralık Ales' e gireceğim ama diğer sinavlara nazaran bu bölüm resmen ölü. Sosyoliji mezunuyum, sözelden mi eşit ağırlıktan mı girsem bilemedim. Kafam baya karıştı. Sinav ücretini yatırdim ama nereden girecegim belirsiz. Sözel sevmiyorum, matematik çözmek istiyorum. Sigorta veya sağlık sosyolojisi çalışmak istiyorum. MBA de düşünüyorum ama o sanırım tezsiz zaten Ales şartı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben matematikçiyim 657 yayınlarının kitabını kaşfettim yeni matematik soru tiplerinin hepsini taramış sözel kısmı da beni geliştirdi,yeni sınav sorularına yakın
  • Up. Güncel kitaplar içerisinde en iyisi nedir? sayısal için fazla vakit almadan, kısa yoldan özet ve net bilgiyi sunan konu anlatımlı kitap arıyorum.
  • celalcaner2 kullanıcısına yanıt
    hocam ben matematikçiyim 657 yayınlarının konu özetli çözümlü soru bankasını kullanıyorum tavsiye ederim başarılı bir kitap kitapseç com da uygun fiyata satılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.