Şimdi Ara

2015 Volkswagen Scirocco | Makyajlı ve 160hp Video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Sizlerle Makyajlı Kasa Scirocco ile çektiğimiz sinematik videosunu paylaşmak istiyorum. inceleme videosu önümüzdeki hafta gelecek inşallah. Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum. Diğer videolar için kanalıma abone olursanız çok sevinirim.

• Scirocco çıkalı 7 sene olmasına rağmen hala dış tasarımı çok güzel fakat içinde Golf 5'ten izler görmek mümkün ve Golf 7 kalitesinden çok uzakta, bu yüzden benim tercih edeceğim bir araç olmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılarinizin devamını dilerim, sizi kuga pov videosundan beri takip ediyorum. Yaptığıniz işler gayet güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz sinematiklerde, sırf arka plandaki müzik yerine arada, arabanın da sesinin koymalısınız, aracı sadece görüyoruz, araç gidiyor ama sıfır ses, hiç hoş olmuyor.
  • VW tenekeye logo koysa satar diyordum ama tutmadı bu şirokko , 2.eli kötü kaldı elde sadece TOK kapı sesi
  • Nejoz kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sadıklığınız için Kuga yakın arkadaşımın arabası. Memnun kendisi.
  • akdogan911 A kullanıcısına yanıt
    aracın egzozu stock oluğu için pek ses alamadı kameralar. incelemesinde yer vereceğim. teşekkürler yorum için
  • bu şirokkolar gözümde hep zengin apaçi arabası olarak kaldı alınmaca yok önyargı belki sadece.
    1.4 motor sesi güzel egzoz filan da yapılınca şahine egzoz yapılmış gezmiş gibi geliyor valla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.