Şimdi Ara

2015 Toyota Corolla 1.4-D4D Touch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba dizel yarı otomatik bu araba nasıl bilirsiniz ?
    Satışta kolay elden çıkar mı ?
    Kaç km'ye kadar sorunsuz gider ?

Bildiğiniz şeyleri yazar mısınız ?

• 2014 touch paketi 1 yıl kullandım. Vites geçişlerini çok hissettiriyor. Yol sesi zaten standart. Başka da bir problemi yok. Yakıt olarak karma 5.8 uzun yolda 5.2 yakıyor. Satışı elden çabuk çıkıyor. Özellikle facebook grubuna atarsan hemen gider. Km olarak kafana takma bakımlarını zamanında yaptırdıktan sonra o motor hiç bir sıkıntı vermez.
  • Arkadaşımın var devamlı yolcu olarak binerim, lakin hiç kullanmadım

Eksileri, yol sesi fazla, bozuk yolda ön takım mı amortisör mü çok tıkırtı yapıyor, vites geçişleri acemi şöförün debriyaj bırakması gibi hissettiriyor, ön göğüs minibüsünki gibi.

Artıları, Sorunsuz, sağlam, piyasası iyi
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Yag yakma sorununu cozmusler mıydı bu motorda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Yag yakma sorununu cozmusler mıydı bu motorda ?
    Arkadaş hiç dikkat etmez bakımdan bakıma gider servise, daha hiç yağ mevzu geçmedi.
    Hiç lamba falan yakmadı araç
  • 2015lerde yağ yakma yok. 2011-2013 arası modellerde var diye biliyorum. ben de eski kasadan arıyorum ama uçurdular fiyatları.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    2011 veya 12 olan bazılarında vardı.
    Sorulan modelde zaten yok.
  • Motor yağ eksiltme var mı alacağınız motora özellikle dikkat edin .dizellerde sıkıntılı . d4d yağ eksiltme diye aratın görürsünüz .
  • 2014 model aracımda yoktu.
  • bu aracı kullanırken kep takıyordum

şanzıman o kadar sarsıyor silkeliyor ki

vites 2'den 3'e geçerken ki kep başımdan fırladı
  • Bu araç için en iyi akaryakıt hangisidir acaba ? Uzun menzil performans ve sessizlik açısından en avantajlı olan hangisidir
  • Valla hem ekonomik,hem uzun ömürlü,hem de rijit bir araç corolla benim gözümde.Performans beklentilerine de dizel motoru makul şekilde cevap verebiliyor.Bu kriterler önemliyse alınır lakin corollaya gelene kadar bir sürü mantıklı c segment araç var.Birde kesinlikle mmt şanzımanla alınmamalı.
  • 2015 Toyota Corolla 1.4-D4D Touch

Başka bir araç geri geri gelirken hafif sürttü geçti. Biraz göçük ve görüldüğü gibi çizik var. Masraf ne kadar çıkar ne yapılması gerekir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.