Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
83
Favori
297.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv üzerinden güncelleme yayınlanmayacak mı ? Geçen sefer de usb yöntemini yapmayıp tv üzerinden yayınlanmasını beklemiştim, geri çekilmişti güncelleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Yazana göre mayıs ayına kadar kademeli olarak tüm TV'ler alacaktır diyor

• 805c serisi icin 3d gozluk onerirmisiniz

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Samsung un aktif 3D gözlükleri oluyor. Seçim size kalmış aktif tabanlı tüm gözlükler ile çalışır gerisi tamamen duygusal :)

• dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    Hocam samsungun bile bir kaç farkli modeli var. Bunlar arasinda malzeme farkı , dış görünüşten dolayi mi fiyat farki var yoksa görüş kalitesiyle alakalı bir fark mi var

Hem malzeme farkı var hem de pilli ya da şarjlı olması da fiyatı etkiliyor. Görüntü kalitesi açısından hepsi aynı diye düşünüyorum. Sonuçta hizmet ettikleri amaç belli 3D görüntü aktarımı sağlamak. Samsung 5100 Dü sanırım onlar cr 2032 ya 2016 pil ile çalışıyor. Gözlük kullanan biri iseniz gözlük üzerinden takmaya elverişli bi tasarımı var ve hafif.

http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-av/accessories/tv-accessories/SSG-P51002/XC/

bende bu gözlüklerden almayı düşünüyorum 2 adet hesaplı oluyor. fakat tv ye güncelleme gelince gözlüklerin çalışmama gibi bir durumu oluyor mu bilginiz var mı ? geçmiş sayfalarda böyle yotumlar okumuştum
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı için 25-45 ABD doları arası fiyatlar mevcut. hafta sonu kardeşim Bakü'ye gidecek. Birde orada baktırayım istiyorum.. Doğru 200 TL civarı çok fazla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_yuxexes

Bende de logitech k400 var :) sizin de dediğiniz gibi klavye ebat olarak evde küçük çocuğu olanlara uygun değil. Ben de o yüzden daha küçük ebatlı bişeyler bakıyorum. Sihirli kumanda kullanmadığım için kolaylık yönünden bilemeyeceğim.

Sony nin kendi programı var onu kullanıyorum ufak tefek işlerde işime yarıyor. İos ya da Android markette var.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sony.tvsideview.phone

TV side View yazınca çıkıyor.

Bahsettiğiniz programı kurmuştum. Ama sadece guide bilgilerini görmüş kumanda ile ilgili birşey kullanamamıştım. Ekran görüntülerinde kumanda tuşları var. Belki güncelleme gelmiştir. Akşama tekrar denerim.. Benim yaptığım deneme yamulma yöntemiyle en stabil çalışan uzaktan kumanda programı :https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.bouyguestelecom.remote

Çok teşekkür ediyorum hocam. Bu pilli olanlarin pili su kol saatlerindeki pillerdenmikolay bulunurmu

• 55w805c için Son Android 6 Güncellemesini Yapan varmı, Herhangi bir sorun oluşuyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

55w805c için Son Android 6 Güncellemesini Yapan varmı, Herhangi bir sorun oluşuyormu ?

Ben yaptım. Benim tv yeniydi, bu hafta içinde aldım. Geldiğinde android 5.1.1 yüklü idi. Güncellemeyi dün akşam yükledim. Görüntü kalitesi oldukça arttı. Çok şaşırdım. Guide fonksiyonu çalışmıyordu, o çalışmaya başladı. Kanal geçişleri sanki biraz hızlandı. Özetle memnun kaldım.
  • Arkadaşlar w805c usb den video oynatınca motionflow çalışmıyor.Bir fark olmuyor daha doğrusu.Bazı videolarda çalışıyor.X8505c de tümünde gayet güzel sorunsuz çalışıyor.Fark edip çözüm üreten varmı?Son yazılım ile hallolur sandım ama hâlâ aynı.

• bence direkt sony gözlük alın, muhakkak bir şey olmaz samsung ile ama göz sonuçta bu riske değmez. ben letgo dan ikinci el olarak 3 tanesi 150 tl (bt400a) ye aldım, alan kişi hiç kullanmamış sıfır ayarındaydı. başka ilanlar da vardı bence onları kontrol edebilirsiniz
    Bulursunuz, araç kumanda pili diye de satılıyor daha çok. Cr2032 pil. Kol saatindeki pillerden daha büyük.

• motionflow bence çok gerekli değil. zaten yüksek kaliteli filmlerde motionflow kullanamıyorsunuz bu tv de . tvnin gücü yetmiyor film takılarak oynuyor.
  • muratcen kullanıcısına yanıt
    bt500 ile bt400 arasında ne fark var acaba ?
  •  2015 SONY ANDROİD TV

Orjinal gözlük budur. 400 modeli. 3 tane var. Sorunsuz. Samsung sakın almayın; gözünüzü bozarsınız. Uyumlu değil. Ben denedim titreme yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

55w805c için Son Android 6 Güncellemesini Yapan varmı, Herhangi bir sorun oluşuyormu ?

Yaptım bugun sorunsuz kullanıyorum zaten hatalı sürüm kuruluydu oda sorunsuz idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de samsung gözlük kullanıyorum başka bi model, Android 5.0.1 den 6.0 a güncelledim sorun yaşamadım. Zaten güzelleme ile 3d teklojisi açısından bi değişiklik olmuyor panel yine aynı aktif panel. Daha önce çalışıyor ise yine çalışır.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.