Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
83
Favori
297.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevabınız için teşekkürler. Bu özelliğin olmamasına üzüldük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu nasıl açılır bulamadım o yüzden burdan yazıyorum Benim sony andriod tv alalı 3 ay oldu tv kendi kendine kapanıp açılmaya başladı açılıyor 5 saniye sonra tekrar kapanıyor ve böyyle devam edip gidiyor servis bugün gelicek ama bakalım sonuç ne olacak benim gibi sorunu olan yaşayan varmı bilgi veriseniz sevinirim başka bir sorun yaşamamıştım
  • jamez kullanıcısına yanıt
    Alt ortada olan ışık sızması veya adı her neyse ondan bende de mevcut...bu bir sorun ise ben de başvurayım servise..
    konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • Merhaba arkadaşlar 43W805C model televizyonumu fabrika verilerine nasıl sıfırlayabilirim?

Televizyonu açtığımda sağ üst köşede sürekli beliren yazılar var,

Kurulum ekranını geçemiyorum, dil seçimini yaptıktan sonra ağ seçmemi istiyor, ağı seçsemde, adımı atlasamda dil seçimine geri dönüyor!

Kumandadan kod falan girerek yapabileceğim bişey varmı?

Yardımcı olursanız çok çok sevinirim...

Saygılar...

• Merhaba arkadaşlar bende de 805c var. Priz ünitenin arkasında kaldığı için televizyonu kumandadan kapatıp bırakıyorum fişten çekme imkanım yok. Acaba bunun sakıncası olur mu? Mutlaka fişten mi çekmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyigitsoy

Merhaba arkadaşlar 43W805C model televizyonumu fabrika verilerine nasıl sıfırlayabilirim?

Televizyonu açtığımda sağ üst köşede sürekli beliren yazılar var,

Kurulum ekranını geçemiyorum, dil seçimini yaptıktan sonra ağ seçmemi istiyor, ağı seçsemde, adımı atlasamda dil seçimine geri dönüyor!

Kumandadan kod falan girerek yapabileceğim bişey varmı?

Yardımcı olursanız çok çok sevinirim...

Saygılar...

Yok mu cevap verebilecek birisi?

• Beyler herkese merhaba benımde 55kdl805c tvım var bu lanet olası operadan başka dolphin browser kullanan varmı acaba crome yukledım ama tuşlar calısmıyor lanet olası tvde uygulama yok doğru duzgun

• Kardeşim nerden indircez bu flas playerı ayrıca ben crome u kurdum. Ama tuşlar çalışmıyor bunu nasıl yapıcaz

• Marshmallow güncellemesi gelmiş.

İYILEŞTIRMELER VE YARARLARI:

Bu cihaz yazılımı güncellemesi Sony Android TV'yi Android Marshmallow'a yükseltir

Aşağıdaki sorunlar bu cihaz yazılımı güncellemesiyle iyileştirilmiştir:
    Artık SWF-BR100 Kablosuz Subwoofer'dan tüm frekanslarda çıkış alınabilir
    Astra sinyaliyle TV tepki hızı
    Düşük güçte bekleme sonrasında HDMI Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) sinyalle titreme sorunu
    Uydu kanalı ayar ekranlarında tepki süresi
    Aşağıdaki sorunlar bu cihaz yazılımı güncellemesiyle çözülmüştür:
    21:9 içerik için USB videolarda en-boy oranı görüntüleme
    Stofa Neotion Çift Kamera ile kayıt sorunu
    Video ve ses etkinken satış veya reklam (Barker) kanalı izlenen durumlarda elektronik program kılavuzu (EPG)
    Sesli komut sorunları
    Yeni listeleri içe aktarırken kanal listesi sorunu
    Ağ bağlantısı sorunu (WLAN/LAN)
    Danca yanlış çeviriler
    Danca DR sorunu: iletişim kutusu kapatıldığında oynatmanın durması
    TV uzaktan kumandayla kapatıldığında, TV kapanmadan birkaç saniye önce sesin kısılması ve videonun parlaklığının azalması
    İspanyol TVE'de EPG bilgilerinin olmaması
    Kanal değiştirirken duyulan olağan dışı "patlama" sesi
    Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra TV'nin açılmaması
    CI+ CAM takıldığında siyah görüntü
    FunBox 4K UHD uydu kanalında görüntü/ses olmaması
    Kılavuz açılırken yanıp sönen ışık görünmesi
    Dil İbraniceye ayarlandığında oluşan YouTube yayın sorunu
    HDMI Dinamik Aralık arızası
    "Otomatik görüntü" modu sorunu
    Güç kapatılıp açıldıktan sonra oluşan futbol modu işlev sorunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla ben yeni güncellemeyi şu anda indiriyorum usbden akşam yüklicem bakalım neler olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost-riley

Kardeşim nerden indircez bu flas playerı ayrıca ben crome u kurdum. Ama tuşlar çalışmıyor bunu nasıl yapıcaz

apk dosyası olarak inidreceksiniz bilgisayardan, örnek site birkaç versiyonuna bakınız :

**Dikkat tamindir gibi türkçe yerlere bakmayın, virüs olabilir türkçe içerkli yerle..Yabancı sitelere bakın..Birkaç önrke versiyon aynı ise indirin..Es dosya yönetici ile Tv ye usb bellekle yükleyin (Güvenlik ayarları harici dosya yükleme EVET, Harici Dosya Kontrol HAYIR yapın)

Chrome yi de aynı şekilde apk olarak bulun..İkisi yükleyin..

Ama harici Klavye+mouse seti lazım..Ben Microsoft All in One kullanıyorum gayet güzel, mouse kısmı da güzel..Logitechk K400 de güzel..Olmadı TvSideView uygulaması androidtten denersiniz..

Tv menuden Klayve SANAL değil, harici klavye sececeksiniz..
    http://www.apkmirror.com/apk/adobe/adobe-flash-player-11-1/adobe-flash-player-11-1-11-1-115-81-release/adobe-flash-player-11-1-11-1-115-81-android-apk-download/
    https://apkbucket.net/apk/adobe-flash-player/com.adobe.flashplayer/
    http://www.androidapksfree.com/apk/adobe-flash-player-apk-latest-download/

**NOT: Web sayfalarının android versiyonları mobildir..Daha kısıtlı daha basit..TV de açarsanız farklı gelebilir, menuler, içerik değişik olabiliyor..ve yine Mobil versiyonlu sitelerde video izleme %100 garanti olmayabilir..cep tel bile açamıyor bazı videoları, önbellek problemi olabiliyor..

Chrome +Flash player ile açtı birkaç deneme ama kullanmıyorum Androidi..HDMI ile PC--TV bağlantısı en garanti..

Dolphin ve türevleri de kullandım ama sayfalarda en boy oranı tam oturmadı Chrome gibi..

Denemek için Opera, Saffari gibi başka şeyler de var ama Android üzerinden Webte video olayı biraz sıkıntı..HTML 5 olacak denildi sayfalar ama Tv lerde bellek sorunu da olunca karmaşa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 23 Şubat 2017; 11:14:1 >

• yemre24 Y kullanıcısına yanıt
    Demo modu veya ARC ile bir cihaz bağladı iseniz bu olabilir..Bazı cihazlar TV yi açabiliyor..

EN garanti TV kapatıp 3-5 dk sonra fişten çekin..Fişi takıp bekleyin 3-5 dk sonra TV açın..

Uyku modunda olduğundan TV, bazı şeyler tetikliyor olabilir..Problem eskiden yazıldı ama çözümü nasılda hatırlamadım
  • ghost-riley kullanıcısına yanıt
    Motion problemi vardı umarım çözmüşlerdir..
  • Merhaba,

GG uzerinden ℅5 indirimli ve 75 tl bonusla 2575 TL ye Sony garantili 55w805c bugun sipariş verdim.

Dikkat etmemiz gereken birsey var mi? Testler vs.

Birde bu testleri kurulum sonrası yapılması sıkıntı yaratir mi?

Teşekkürler

• Dün akşam tv yi güncelledim fakat fazla inceleme şansım olmadı.Arayüz biraz değişmiş başka varmı göze çarpan değişiklikler arkadaşlar ?

• selamlar
    sizde x8505c mi var? kurulan ekstra programlarda ram kullanımı ne kadar gözükmekte?

bende upgrade etmek istiyorum ama ram kullanımının çok artmasından endişeliyim.

teşekkürler
  • Arkadaşlar şuan iyi bir masaüstü toplamayı düşünüyorum oyun amaçlı. yaklaşık 2 sene önce aldığım x8305c modeli tv ile kullanmayı düşünüyorum acaba verim alabilir miyim ? yoksa çok fazla gecikme yaşar mıyım ?
  • Güncellemeyi kuran arkadaşlar yorumlarınızı paylaşabilir misiniz? Yabancı forumlarda kontrastta bozulmalardan, led ışıkla ilgili sıkıntılardan, bootlooptan ve hatta uzun süre kullanilmayinca tvnin acilmamasindan bahsediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 27 Şubat 2017; 2:39:6 >
  • Arkadaşlar kdl w805c modelini yeni aldım. Görüntü ayarları ile ilgili tavsiyeleriniz var mi?

• Arkadaslar w807c modelinde yaziliminiz guncel uyarisi aliyorum.

Surum 5.1.1 diyor

Son surum bu mudur?

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.