Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
83
Favori
297.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anilozler

Arkadaslar w807c modelinde yaziliminiz guncel uyarisi aliyorum.

Surum 5.1.1 diyor

Son surum bu mudur?

Hayır. Bekleyin. 8 marta kadar yeni yazılımı alacaksınız. Aynı model için ben de beklemedeyim. 807C

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byamon

Arkadaşlar şuan iyi bir masaüstü toplamayı düşünüyorum oyun amaçlı. yaklaşık 2 sene önce aldığım x8305c modeli tv ile kullanmayı düşünüyorum acaba verim alabilir miyim ? yoksa çok fazla gecikme yaşar mıyım ?

Ne oynadığınza bağlı. FPS oynanmaz bence, çünkü tepki süreleri çok önemli, sonucu direk etkiliyor. Zaten ping değerleri ülkemizde yüksek iken bir de kendinize başka dezavantaj yaratmış olursunuz. Oyunseverler 144p monitör alıyorlar FPS tarzı oyunları oynamak için. Ama gecikmelerin problem yaratmayacağı oyunları oynuyorsanız problem olmaz.
  • Alınık 2015 sony 65x8505c uhd 4k tv ilgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilir
  • Son güncellemeyi de kurdum. Ancak hala sistem saati bir saat geride. Ağ saati ve yayın saati ayarlarını denedim ama işe yaramadı. Acaba timezone ayarı filan mı var benim bulamadığım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techturch -- 28 Şubat 2017; 19:17:9 >
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    Türkiyede saatler geri alınmadı manuel alındı, PC, elektronik aletler sanırın Avrupa saatine göre otomatik alıyor saate..manuel kalması lazım..
  • güncellemeyle ilgili link..
    https://www.sony.com.tr/support/tr/content/cnt-hn/prd-tvhc/Android-Marshmallow

manuel indirim tv ye üst sürümü kuramıyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 1 Mart 2017; 19:24:27 >
  • Android 6 üzerine yama geldi mi? problemler konuşulmuyor ben mi kaçırdım Updateye updateyi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 2 Mart 2017; 21:16:36 >
  • Güncellemenin durdurulduğu ve en yakın zamanda yeniden yayınlanacağı yazıyor sitesinde. Ben flash bellek ile yüklemiştim. Umarım bir sorunla karşılaşmam.
  • İyi ki yüklememişim.

• Sorunsuz yükleyenler bu uyarıyı dikkate almayın yazıyor sitede bende sorunsuz şekilde kullanıyorum yeni güncellemeyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen bazı cihazlar brick oldu ve geri çekildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Sorunsuz yükleyenler bu uyarıyı dikkate almayın yazıyor sitede bende sorunsuz şekilde kullanıyorum yeni güncellemeyi

Yükleyenler uyarıyı dikkate alse ne olacak ki :) geri dönüş yok..

Sony espiri yapmış burada
  • Sabah tv yi açmak için geldiğimde durum ledi devamlı kırmızı yanıp sönüyordu bir süre bekledim sonra güç tuşuna bastım ve cihaz açıldı sonra tekrar etmedi bu ne anlama geliyor bilen var mı? Tv modeli 43w805c

• 55w807c televizyonum var. Uyumlu 3D gözlük modellerini yazarsaniz sevinirim.

• Arkadaşlar benim 55x8505c tv var bu apk konularında biraz acemiyim tv de internetten film izlemek için chrome ve vlc veya mix player yüklemek istiyorum bi türlü nasıl yapıcağımı anlamadım bu konuda bana tam ayrıntılı bi şekilde yardım ederseniz sevinirim.
  • S0NADAM kullanıcısına yanıt
    ben Samsung ssg-p51002 aktif gözlükleri aldım. 2li paket n11den 69tlydi sanırım. bir iki defa demo videolarda kullandım. uyumlu. bu modeli alabilirsiniz. daha fazla para vermeye gerek yok.
  • Orjinal gözlük budur. Model no: 400 Ben samsung gözlük de denedim. Bunun gibi değil. Gözünüzü bozarsınız.

• Son güncellemeden sonra android çöktü tv açılmıyor. tv yi açınca Android yazısından sonra sony yazıyor tv kendini yeniden başlatıyor sürekli böyle devam ediyor açılmıyor . tv açılmadıgı için üzerine herhangi bir güncelleme de yapılamıyor bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 12 Mart 2017; 3:49:4 >
  • Bu gibi sorunları yaşamaktan korktuğum için güncellemeyi kapatmıştım. Çözüme ulaşınca paylaşırsanız sevinirim. İnşallah kısa zamanda çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: renevation

Son güncellemeden sonra android çöktü tv açılmıyor. tv yi açınca Android yazısından sonra sony yazıyor tv kendini yeniden başlatıyor sürekli böyle devam ediyor açılmıyor . tv açılmadıgı için üzerine herhangi bir güncelleme de yapılamıyor bilginiz olsun

Sony nin buna çözümü vardı GOOGLE aratınız..
    TV yandaki tuşlarla bir işlem yapılıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 13 Mart 2017; 19:7:16 >
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.