Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
65
Favori
343.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 49puk7100 kullanıcısıyım. elinde güncel kanal listesi olan varsa paylaşırsa çok iyi olur...
    (bir soru: forumda puk4900 kullanıcının hazırlamış olduğu güncel kanal listesi buldum bizim seriyle uyumlumudur. bilgi verirseniz sevinirim)
  • 49puk4900 şu an carrefour'da 2.099 lira, alsam mı acaba ? ..
  • kalban K kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız ? Tv nasıl memnunmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    ekim ayında teknosa turuncu indirimden fiyatı 2900ken çek kullanarak satın aldım.
    eksileri:androidde google store mağazanın kısıtlı olması - cihazda kimi zaman geç tepkime ve takılma - halen 4K yayını izleyemiyor olmak - kumandanın kullanışsızlığı
    artıları: amblight ve görüntü kalitesi
    güncelleme ile 4K desteğinin geleceğine inancım devam etmekte. aynı şekilde güncelleme ile diğer sorunlarında çözüleceğine inanmak istiyorum açıkçası.
    Nedenmi... görüntü kalitesinden çok memnunum. Yani asli görevini gayet başarıyla yapıyor.
    Koca Philips markasının taahhüt ile gerçekleşen arasındaki eksikliklerini gidereceğini umuyorum. Öyle değilse, bir farkı olmayacaksa Vestel - Beko - Arçelik markalarından neden kaçtıkta marka parası verdik
  • Selam Arkadaşlar bu tv yi almaya karar verdim pioneer avr ile kullanmak istiyorum işim genelde film izlemek olacak 4 k önemli değil Ambilight , full hd ve 3d de başarılı olsun kafi bu tv yada başka önersi olan varsa ona göre alacağım 2 ay sürem var izin dönüşü almak istiyorumhttp://www.hepsiburada.com/philips-49puk7100-49-124-ekran-4k-ultra-hd-800-hz-uydu-alicili-3d-smart-android-led-ambilight-tv-2015-model-p-EVPH49PUK7100

• arkadaşların konuyu takip ediyorum
    benim genel izlenimim şu yönde bu aralar tv alınacaksa eğer smart olmayan sağlam bir 4k tv alınmalı,
    evet alınmalı fakat sağlam bir 4k tv piyasada var mı ? acaba...önemli olan da bu
    zor iş tv almak zor iş..
    burada yine arkadaşların yorumlarına iş düşüyor.. hadi hayırlısı bakalım..
  • Acheron42 A kullanıcısına yanıt
    yani hocam bir usb alıyoruz ve takıyoruz sistem bu usbye dosya kaydediyor ve usb hep televizyona takılı oluyor ya da hiç bi zaman usbden dosyaları silmiyoruz . Bana biraz mantıksız gibi geldi ama bilmiyorum teknoloji çok gelişti yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Hocam 4k 60hz yayın aldın yani? Benim kablo tırtmış, değiştirmek lazım.

Aynen sorunsuz aldım görüntüyü..
     2015 PHİLİPS ANDROİD TV

Hocam oyun falan oynadınızmı hdmi ile ? Nasıl memnunmusunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jimmydean

quote:

Orijinalden alıntı: Fair17

Ne kablosuz nede kablolu hiç bir mouse çalışmıyor bu tv de...

48PFK5500/12, Lo.itech kablosuz klavye fare denemesini yaptım sorunsuz çalışıyor.

Ciddimisiniz

• goktepe kullanıcısına yanıt
    Üstad bende 55PUK7100 aıldım google play storedan google Chromecast ile istediğiniz ekranları tvnize altarabilirsiniz. bu televizyonlarda browserdan gezinmene ihtiyaç yok google play storedan ne isyiyorsan yükle kendi kumandası ile fare iölecine gerek kalmadan her türlü işlemi çok rahat yapabilirsin. özellikle kodiyi mutlaka kur film dizi maç olayında son nokta...
  • merhabalar
    49PUK7100 bu modelin uydu alıcısında 4k desteği var mı
    içinde dijital tv bu model var
    DVB-T/C/S/S2

kullanlar memnun mu tavsiye ve önerilerde bulunabilirmisiniz
    iyi çalışmalar şimdiden teşekkür ederim
  • Arkadaşlar bende 65pus9109 ile 65puk7120 arasinda kaldım, 9109 da hvec yokmuş sanirim, ikiside yaklaşık aynı fiyat kafam çok karışık, 9109 4 ambilight, 7120 3 tarafli, açıkçası benim tek merak ettiğim görüntü kalitesi arasindaki fark.

1080p oyunlarda çok iyi, 4k ve nvidia Dsr deneme şansım olmadı ekran kartim zayıf kalıyor, gtx 765m ile denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 4 Şubat 2016; 14:42:54 >
  • quote:

1080p oyunlarda çok iyi, 4k ve nvidia Dsr deneme şansım olmadı ekran kartim zayıf kalıyor, gtx 765m ile denedim

960m var sıkıntı çıkarmaz dime hocam

• 49puk7100 sahibiyim. son günlerde bir problem yaşıyorum yardım ederseniz sevinirim
    telefondan görüntü aktarma - yine telefonun youtube uygulamasından tv'nin youtube uygulamasına görüntü aktarmada problem yaşıyorum. bir süre öncesine kadar problemsiz yapılabiliyordu. biryerde bir ayarmı kapttım bilmeden. şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Orijinalden alıntı: jimmydean

quote:

Orijinalden alıntı: Fair17

Ne kablosuz nede kablolu hiç bir mouse çalışmıyor bu tv de...

48PFK5500/12, Lo.itech kablosuz klavye fare denemesini yaptım sorunsuz çalışıyor.

Ciddimisiniz

Yazdığım model TV de denedim. Sıkıntısız çalışıyor. Hatta daha detaylı şekilde inceleyip eksiği gediği varmı diye bakıp yazarım.
    Sıkıntı çıkarmaz hocam. Tv de oyun veya pc modu var oyun oynarken açıyorum, bf3 ü akıcı bir sekilde oynuyorum. Kısa bir süre 970m ile bf4 deneme şansım oldu. 100+ fps'de tekleme, donma yapmadan oynattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 4 Şubat 2016; 17:35:56 >
  • quote:

Sıkıntı çıkarmaz hocam. Tv de oyun veya pc modu var oyun oynarken açıyorum, bf3 ü akıcı bir sekilde oynuyorum. Kısa bir süre 970m ile bf4 deneme şansım oldu. 100+ fps'de tekleme, donma yapmadan oynattı.

tamam hocam çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin50

arkadaşların konuyu takip ediyorum
    benim genel izlenimim şu yönde bu aralar tv alınacaksa eğer smart olmayan sağlam bir 4k tv alınmalı,
    evet alınmalı fakat sağlam bir 4k tv piyasada var mı ? acaba...önemli olan da bu
    zor iş tv almak zor iş..
    burada yine arkadaşların yorumlarına iş düşüyor.. hadi hayırlısı bakalım..

Valla hocam bu fikrine katılıyorum o kadar çok kişidende ve birkaç tv incelemesi yapan tekneloji kanal veya dergi elemanından duydum fakat böyle bir tv olmadığından bahsettiler haklı gibiler bencede yok böyle bir tv illa akıllı tv istiyorsan sadece 4k iyi bir panel olacak takıcaksın apple tv yi ama yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkaralar

Üstad bende 55PUK7100 aıldım google play storedan google Chromecast ile istediğiniz ekranları tvnize altarabilirsiniz. bu televizyonlarda browserdan gezinmene ihtiyaç yok google play storedan ne isyiyorsan yükle kendi kumandası ile fare iölecine gerek kalmadan her türlü işlemi çok rahat yapabilirsin. özellikle kodiyi mutlaka kur film dizi maç olayında son nokta...

Çilk fırsatta deneyip yazıcam çok iyi oldu kodi yi hemen indirdim fakat kurulum biraz sıkıntılı galiba sağlam bir kaynak varmı teşekkürler şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.