Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
65
Favori
343.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resmi sitesinden indirdim ama olmadi.birde verdiginiz linkteki yazilimlari deneyim.simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son aralık ayı güncelleştirmesi yapmak niyetindeyim ama sanırım genel memnuniyet oranı son derece düşük.Ne dersiniz yapmalı mıyım?

49PUK7150

• Arkadaşlar dahili uydu alıcısı konusunda donma veya reset atma gibi sıkıntılar yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Malesef olmadi.yine ayni yerde kaliyor.anakart felan diyolar ama anakart olsa hic calismaz tv kanimca.

• celali1 C kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende oldu ben şu şekilde yaptım ve sorunu çözdüm

https://ftp.acc.umu.se/mirror/addons.superrepo.org/v7/addons/

bu ve buna benzer sitelerden aşağıda vereceğim eklentileri indirin sonra zip dosyasından manuel kurun.

turkvodunda eklentisinide internetten indirebilirsiniz.

Manuel olarak internetten indirilecek ve sonra kurulacak eklentiler:

script.video.F4mProxy
    script.module.liveresolver-0.1.49
    repository.turkvod
    plugin.video.turkvod
    plugin.video.f4mTester
    plugin.video_.SportsDevil

googleda bu adlarda arama yaptırın bunları bulun ve kurun.

bunları yaptıktan sonra turkvod ve sportsdevil çalışır her türlü filmi dizi spor müsabakalarını sorunsuzca seyredersiniz.

• Puk7150 için son 4k sürümü sonrası seste problem yaşıyor musunuz. 4k olmayan sürümde de aynı sıkıntı var mı? Aç kapa yapınca düzeliyor ses ancak bir müddet sonra yeniden bozuluyor. Zaten internet bağlantı kesilme sorunu çözülemedi ilaveten bir de ses sorunu çıktı

• fkaralar F kullanıcısına yanıt
    Aynı işlemleri yaptım ancak hala depoya baglanamiyor hatası alıyorum. Aynı olayı telden yapıyorum sıkıntı olmuyor TV den yapınca hata veriyor. Turkvod reposity yede bağlanmadı

Çözümü bilen var mı arkadaşlar.

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntıyla bende karşılaştım üstte söylediğim eklentileri internetten indirdim bir usbye kopyaladım tv'ye taktım. kodinin eklentiler bölümünden zip dosyasından yükle ile hepsini tek tek yükledim. böyle olunca depoya bağlanma ihtiyacında kalmıyor. çünkü bu indirdiklerin o bağlanmayan depoda yer alan eklentiler.

TURKVOD, sports devil bunları yaptıktan sonra çalışacak....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkaralar -- 27 Şubat 2018; 13:28:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkaralar

aynı sorun bende oldu ben şu şekilde yaptım ve sorunu çözdüm

https://ftp.acc.umu.se/mirror/addons.superrepo.org/v7/addons/

bu ve buna benzer sitelerden aşağıda vereceğim eklentileri indirin sonra zip dosyasından manuel kurun.

turkvodunda eklentisinide internetten indirebilirsiniz.

Manuel olarak internetten indirilecek ve sonra kurulacak eklentiler:

script.video.F4mProxy
    script.module.liveresolver-0.1.49
    repository.turkvod
    plugin.video.turkvod
    plugin.video.f4mTester
    plugin.video_.SportsDevil

googleda bu adlarda arama yaptırın bunları bulun ve kurun.

bunları yaptıktan sonra turkvod ve sportsdevil çalışır her türlü filmi dizi spor müsabakalarını sorunsuzca seyredersiniz.

Selamlar.
    Anneme 40 PUK 6400 almıştım bi ara kodi kurup kullanıyordum,tv ye güncelleme çıktığı zaman sonradan yüklü olan uygulamalar kalkmış oluyor yani kodiyi tekrar kurmak zorunda kalıyorum,acaba benmi yanlış bişey yapıyorum?

• Sonunda TV ye dışarıdan apk yüklemeyi öğrendim :)

• fkaralar F kullanıcısına yanıt
    Cepten kodiye yüklediğim tüm repoları backup proğramı ile yedekleyip, tv ye atıyorum.Bu şekilde Tv depoya bağlanıyor ve tüm addonları yükleyebiliyorum ama bu seferde güncellemeleri almıyor.Dolayısı ile sanki tv de bir kısıtlama var gibi.Durum çözümsüz.(yalnız Türkvod da sorun yok)
  • TV ye apk yükleme engeli nedeniyle kodi depodan bir şey yuklenmedigini düşünüyorum ben

• bu konuyla ilgili çok güzel bir video hazırladım arkadaşlar. Duygularınıza tercüman olduğumu düşnüüyorum.

https://youtu.be/YCburehq9fU
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

bu konuyla ilgili çok güzel bir video hazırladım arkadaşlar. Duygularınıza tercüman olduğumu düşnüüyorum.

Hocam bizim PUS6412 ye çok benziyor tip olarak. Ayrıca sıkıntılar ve buna karşılık yediği küfürü de sonuna kadar hak ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

bu konuyla ilgili çok güzel bir video hazırladım arkadaşlar. Duygularınıza tercüman olduğumu düşnüüyorum.

Hocam bizim PUS6412 ye çok benziyor tip olarak. Ayrıca sıkıntılar ve buna karşılık yediği küfürü de sonuna kadar hak ediyor.

Hocam artık gerçekten çileden çıktım. Pazar sabahı kalkıp kahvaltıda bir televizyon açayım. Keyifle haberlere bakayım diyorsun. Aynı bok. Arkadaşlar geliyor. Fifa atalım diyorsun yine aynı bok. Ben nasıl böyle bir lanete bulaştım bilmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hocam artık gerçekten çileden çıktım. Pazar sabahı kalkıp kahvaltıda bir televizyon açayım. Keyifle haberlere bakayım diyorsun. Aynı bok. Arkadaşlar geliyor. Fifa atalım diyorsun yine aynı bok. Ben nasıl böyle bir lanete bulaştım bilmiyorum.

Ne deseniz haklısınız abi. Sizde peki vertical banding, ölü piksel gibi panel hataları da var mıydı? Fifa oynarken zaten illaki belli olur banding varsa. Maç izlerken reset atma sorunu da cabası...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne deseniz haklısınız abi. Sizde peki vertical banding, ölü piksel gibi panel hataları da var mıydı? Fifa oynarken zaten illaki belli olur banding varsa. Maç izlerken reset atma sorunu da cabası...

Sadece ölü piksel yok hocam. Bunun haricinde tümü mevcut. Fifa oynarken reset atma. Donma takılma.

• Telefonda tablette pc de internetten rahat izlediğim dizi filmler tv de takılıyor bırak 720p yi 480 bile kasıyor acaba cache felanmı doluyor bazı site yada kaynaklardamı oluyor tam çözemedim mesela dizilab ta sorun yok bir bölümü dizimag den açıyorum takılıyor bellek temizleyici diye arattım storeda şunprogram çıktı başka bir yol veya uygulama tavsiyeniz varmı
     2015 PHİLİPS ANDROİD TV

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Hocam kumanda eşleştirmesi yaptınız mı?

Tvnin arka panelindeki tuşa uzun süre basın tv sizi yönlendiriyor zaten.

Bir aralar benim de başıma gelmişti. Bluetooth uygulamasını kullanmıyorum diye devre dışı bıraktım kumanda uzun süre çalışmadı. Sonra joystick ile fabrika ayarlarına çevirdim.

Yani demek istediğim kumanda bluetooth ile çalıştığı için sorun çıkarabiliyor. Kızılötesi bir kumanda ile sorunsuz kullanırsınız muhtemelen

• goktepe kullanıcısına yanıt
    Kullanamadığınız uygulamaları kaldırın. Ben google playi bile kaldırdım. Ayda bir yükleyip güncellemelere falan bakıp tekrar siliyorum.

Film veya dizi izlemek için google playdan ok.ru uygulamasını tavsiye ederim.

Hesapları birbirine bağlayıp izleyeceğiniz dizi film vs pcden açınca tvye de otomatik senkronize oluyor.

Benim şahşen çok kullandığım bir uygulama. Kesinlikle tavsiye ederim. 1080p de bile şimdiye kadar sorun yaşamadım.

Eğer aklınıza takılan soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.