Şimdi Ara

2015 modeller 2014 modellerden daha ucuz olacak,olmalı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: needacar

Ikinci elde yaprak kımıldamıyor son 3-4 aydır. Direnmeye çalışıyorlar ama fiyatlar %10 civarı Düşüş trendinde, yada yaprak kımıldamamaya devam. 6-7 ay sonrası sarılıp uyurlar araçlarına. Çünkü o zaman indirimde yapsalar Alıcı. Bulamayacaklar.
    Galericiler harıl harıl ellerinde ki Araçları 3 e 5 e bakmadan, kar etmeden Bile elden Çıkarma derdindeler.
    Şu sıralar ikinci el araç bakanlar galericilerede uğrasınlar. Adamlar gerçekten temiz Araçları sahibindene göre daha iyi fiyattan veriyorlar.
    50000 üstü araçlar için hemen elden çıkarmaya bakıyorlar.

neden böyle acaba millet arabaya doydu mu ondanmıdır acaba ?
  • Binek fiyatlarıyla euro artış azalışının alakası yok artık bunu anlayın.Yok euro düştü,bedelli çıktı,kar yağdı,yağmur yadı şöyle böyle oldu piyasa düşecek konularıda baydı artık. Bu arz talep meselesi.Ve bu piyasaya olan arz talep hiç bir zaman bitmeyecek.Senelerdir olduğu gibi.Alan memnun satan memnun görüldüğü gibi.
  • Öyle bir Türkiye yok malesef
  • Güncel dursun, yeni araç alacaklar faydalansın..
  • Ve Euro 2600,parite 1.12.Sabırlı olmakta fayda var.Bu sene çok enteresan olacak.
  • Arkadaşlar AMB nin amacı enflasyonu %2 ve üzerine taşımak. Enflasyon bu noktaya gelinceye kadar parasal genişlemenin devam edeceğini Söylüyorlar.

Eğer petrol ve emtia fiyatları şu anda ki seviyelerde kalırsa bu 1$=1€ oluncaya kadar para basılacak demektir. Petrol ve emtia fiyatları kaydadeğer bir oranda artarsa parasal Genişleme Eylül de biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dusecegine inaniyormusunuz gercekten ,cok garip milletiz
    euro nun dusmesi buna bagli arac uretim maliyetinin dusmesi bizi etkilemez ,hala ogrenememis olmak cok ilginc
    euro %20 duser ama merak etmeyin OTV yi ertesi hafta %20 artırırlar
    sonucta amac ithalatı kontrol altında tutmak,disari para cikisini kontrol etmek,euro %50 dusse bizde arac fiyatları %5 belki duser,
  • fiyatlar ne düşse kardır. üçe beşe razı millet
  • Halkımız ne zamanki cehalletten kurtulur o zaman ben bir düşüş beklerim yolunacak kaz çok kimse almazsa düşer ancak
  • Düşerse anca euro kuruyla satan bmw, mercedes te düşer. Euro getiripte tl ile satanlar da çok cüzi indirim olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı konular neden benzer başlıklarla yenıden Açılıyor. Neden bu konuyu merak eden arkadaşlar bu başlıkların bir tanesıne girmiyorda yeni konu Açıyor .amaç ne.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeri geldiğinde iktidarı eleştiriyoruz, elbette eleştirilecek ama görüyorsunuz pompa fiyatları % 25 e yakın indi ama taksi, otobüs, nakliye vs fiyatlarda tek kuruş indirim var mı ? Özel sektör de demek ki aynı zihniyet. Yani benim hep dediğim gibi bu ülkenin hükümeti, siyasetçileri, yöneticileri bu toplumun içinden gelen kişilerdir ve bizler nasıl isek onlar da öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10emre

Aynı konular neden benzer başlıklarla yenıden Açılıyor. Neden bu konuyu merak eden arkadaşlar bu başlıkların bir tanesıne girmiyorda yeni konu Açıyor .amaç ne.

Forumda 3-4 kisi var burada konu acarak insanlarin araba almasini onleyerek fiyatlarin dusecegini saniyorlar pes pese konu aciyorlar her gun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

quote:

Aynı konular neden benzer başlıklarla yenıden Açılıyor. Neden bu konuyu merak eden arkadaşlar bu başlıkların bir tanesıne girmiyorda yeni konu Açıyor .amaç ne.

Forumda 3-4 kisi var burada konu acarak insanlarin araba almasini onleyerek fiyatlarin dusecegini saniyorlar pes pese konu aciyorlar her gun

Amaç 2014 sonunda ÖTV artacak diye milletin kandırılıp son 2-3 ayda yüksek fiyatlardan araç alımına manipüle edilmesinin Tekrarını önlemek. O zamanda her konuya girip ÖTV zırvalığının artmayacağını aksine 2015 modellerin 2014 modellerden daha ucuza imal edilip sayılacağını söyledim.

Sevgili araç alacak arkadaşlar lütfen alsatçı, satış temsilcisi, galerici olan üyeleri dikkate almayınız. Açınız ekonomi kanallarından birini dinleyiniz, göreceksiniz.

• quote:

quote:

quote:

Amaç 2014 sonunda ÖTV artacak diye milletin kandırılıp son 2-3 ayda yüksek fiyatlardan araç alımına manipüle edilmesinin Tekrarını önlemek. O zamanda her konuya girip ÖTV zırvalığının artmayacağını aksine 2015 modellerin 2014 modellerden daha ucuza imal edilip sayılacağını söyledim.

Sevgili araç alacak arkadaşlar lütfen alsatçı, satış temsilcisi, galerici olan üyeleri dikkate almayınız. Açınız ekonomi kanallarından birini dinleyiniz, göreceksiniz.

İnsanları SABIRLA VE HİÇBİR POLEMİĞE GİRMEDEN, ekonomik gelişmelerden ve oluşabilecek muhtemel sonuçlarından haberdar ederek paralarını bilinçli şekilde kullanmalarını sağlama ile ilgili yazılarınız ve gayretleriniz için canı gönülden tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum.Sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: meliher

quote:

quote:

quote:

İnsanları SABIRLA VE HİÇBİR POLEMİĞE GİRMEDEN, ekonomik gelişmelerden ve oluşabilecek muhtemel sonuçlarından haberdar ederek paralarını bilinçli şekilde kullanmalarını sağlama ile ilgili yazılarınız ve gayretleriniz için canı gönülden tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum.Sağlıcakla kalın.

Senin, benim, onun parası bizim paramız. Ülkemizin parası. Tasarruf kalmadı, gelecek 10 yılda ki tasarrufumuzda elimizden alınmak üzere, tehlike bu.

Teşekkür ederim.

• Ben ne galerıyım nede satış temsilcisi o televizyonlarda söylenenlerin doğru çıktığını hiç görmedim.herkes kendi siyasi görüşüne göre ekonomik yorum yapıyor.olacağı değilde Olmasını istediği gibi Konuşuyor demekkli bunlara inananlarda var,hangisi Altının onsunun 10 günde 100 dolar artacağını bildi.hangisi Doların gene 10 gün önce neredeyse 2500 Lara varacağını bildi.her ay önümüzdeki ay ekonomik kriz çıkacak ülke batacak diyorlar hangi ay krız çıktı ülke Battı,borsa ta nerelere çıktı.bunları ekonomi iyi herşey çok güzel anlamında söylemiyorum ama denıidiği gibi de değil,siyasi fikir içerikli yorumlara kapılmayalım.tabıkı fıyatlar yüksek vergıler çok,ama bunlar 50 senedir böyle arkadaşlar,objektif yorum bulun dicem ama yok maalesef.

• quote:

Ben ne galerıyım nede satış temsilcisi o televizyonlarda söylenenlerin doğru çıktığını hiç görmedim.herkes kendi siyasi görüşüne göre ekonomik yorum yapıyor.olacağı değilde Olmasını istediği gibi Konuşuyor demekkli bunlara inananlarda var,hangisi Altının onsunun 10 günde 100 dolar artacağını bildi.hangisi Doların gene 10 gün önce neredeyse 2500 Lara varacağını bildi.her ay önümüzdeki ay ekonomik kriz çıkacak ülke batacak diyorlar hangi ay krız çıktı ülke Battı,borsa ta nerelere çıktı.bunları ekonomi iyi herşey çok güzel anlamında söylemiyorum ama denıidiği gibi de değil,siyasi fikir içerikli yorumlara kapılmayalım.tabıkı fıyatlar yüksek vergıler çok,ama bunlar 50 senedir böyle arkadaşlar,objektif yorum bulun dicem ama yok maalesef.

Kardeş B8'i kapıya çektin artık, üzerine bir bardak su iç.

Bu saatten sonra ağlanmanın sızlanmanın oraya buraya saldırmanın sana bir faydası yok.

Aracının tadını çıkarmaya bak.

• Bunca yazdığımdan ağlayıp sızladığım sonucunamı vardın vallahi bravo anlayışınıza hayran oldum doğrusu.

• Oraya burayamı saldırıyormuşum,Beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.