Şimdi Ara

2015 MODEL VW POLO 1.4 TDİ TRENDLİNE ALINIRMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 MODEL VW POLO 1.4 TDİ TRENDLİNE (75HP) 130.000 km FİYAT 75.000

TREMER 3,384 TL

ÖN KAPUT DEĞİŞİK+SAĞ ÖN ÇAMURLUK DEĞİŞİK+SAĞ ÖN KAPI BOYALI

• Yapay Zekanın Yanıtı

2015 Model VW Polo 1.4 TDI Trendline: Ayrıntılı Bir Bakış

2015 model VW Polo 1.4 TDI Trendline, pratiklik, yakıt verimliliği ve güvenilirlik arayanlar için ilgi çekici bir seçenektir. Bu model, geniş iç mekanı, düşük yakıt tüketimi ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Performans ve Yakıt Verimliliği

1.4 litrelik turbo dizel motor, 90 beygir güç ve 230 Nm tork üretmektedir. Bu, şehir içi sürüşlerde yeterli performans sağlar ve otoyol hızlarına rahatlıkla ulaşılmasını mümkün kılar. Yakıt verimliliği?????2015 Polo 1.4 TDI Trendline etkileyicidir. Ortalama yakıt tüketimi yaklaşık 4,1 litre/100 km'dir ve bu da onu ekonomik bir seçim haline getirmektedir.

İç Mekan ve Özellikler

Polo 1.4 TDI Trendline, sınıfı için geniş bir iç mekana sahiptir. Beş yolcu rahatlıkla oturabilir ve bagaj hacmi 280 litredir. Trendline donanım paketi, klima, elektrikli ön camlar, radyo ve Bluetooth bağlantısı gibi standart özellikler sunar.

Güvenlik Özellikleri

2015 Polo 1.4 TDI Trendline, güvenlik konusunda da çok şey sunar. Araç, altı hava yastığı, elektronik denge kontrolü ve çekiş kontrolü gibi güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. Ayrıca, yorgunluk algılama sistemi ve şerit koruma asistanı gibi gelişmiş güvenlik özellikleri de mevcuttur.

2015 Polo 1.4 TDI Trendline Yorumları

2015 Polo 1.4 TDI Trendline sahiplerinin yorumları genel olarak olumludur. Sahipler, aracın pratikliği, yakıt verimliliği ve güvenilirliğinden övgüyle bahsetmektedir. Ayrıca, geniş iç mekanı ve konforlu sürüşü de beğenilen noktalardandır.

Sonuç

Eğer pratik, yakıt verimli ve güvenilir bir otomobil arıyorsanız, 2015 model VW Polo 1.4 TDI Trendline dikkate değer bir seçenek olabilir. Geniş iç mekanı, düşük yakıt tüketimi ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle, günlük ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize cevap verebilecek bir araçtır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Manuel mi otomatik mi ? Otomatik ise 5 senelik yüksek km çift kavrama şanzıman masraf açmaya yaklaşmış olabilir

Kazalı parçalar tramere işlememiş gibi, fotoğraflarını almak iyi olur nasıl bir kaza geçirdi

Fiyat model yılına göre iyi ama takır takır bombos bir araba, 2 hava yastıklı senelere mi denk geldi onu bilmiyorum
  • 130 bin km. 75hp şimdi olmuştur 60-65hp.
    Kaput ve ön çamurlukta değişik. Sıkıntılı yerden kaza geçirmiş. Ben almazdım.
  • Kaput çamurluk değişip tramere işlemediyse ki belli işlememiş, uzağından bile geçmem
  • Bu araç önden kazalı. Alınmaz. Çünkü artık düzen tutmaz. Hem km de çok yüksek. Şahıs aracı değil. Muhtemelen şirket veya rent a car aracı. Kim bilir kimler bindi. Nasıl ucuz dizel yakıt kullanıldı. Alınır diyen al satçılara sakın kanmayın. Alınöaz deseler ellerindeki kazaşı araçlar ellerinde patlar.
  • Piyasasına göre uygun araç temizi 90 dan başlıyor
    Bunun yerine titanium fiesta da düşünebilirsin
  • Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim
  • Üstteki arkadaşa katılıyorum

Makyajlı kasa 1.5 tdci trend x fiesta bakarım.

Trendline polo binici aracı değil benim gözümde, ne donanım var ne kalite dümdüz araba. Kiralama şirketlerinin gözdesi olabilir anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 21 Nisan 2020; 13:7:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.