Şimdi Ara

2015 MODEL İNDİRİM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
3.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Diğer firmaları takip etmediğim için bilmiyorum ama Toyota gerçekten çok çakallık yaptı bence.
    Çünkü ocak ortasında hemen fiyatları yukarı doğru güncellediler. Modellerde 850-4000TL arası zam yapıldı.
    Şimdi de çıkmış utanmadan %3-5 indirim yansır diyor. Tabi mevcut zamlı tarifeden indirim yapacağı için fiyatlar olacak yine Kasım-Aralık seviyesi... Şark kurnazlığı diye buna denir.
  • bu araba fiyatları nereye kadar artacak diye hep merak ediyordum . buraya kadarmış :D
  • 308 içinde bi güzellik olsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

Diğer firmaları takip etmediğim için bilmiyorum ama Toyota gerçekten çok çakallık yaptı bence.
    Çünkü ocak ortasında hemen fiyatları yukarı doğru güncellediler. Modellerde 850-4000TL arası zam yapıldı.
    Şimdi de çıkmış utanmadan %3-5 indirim yansır diyor. Tabi mevcut zamlı tarifeden indirim yapacağı için fiyatlar olacak yine Kasım-Aralık seviyesi... Şark kurnazlığı diye buna denir.

Mart başı Toyota yı ziyaret edin. 60000 TL liste fiyatı olan 2014 manuel advance i, 56000 TL ye kaparsınız. Yeterki iç konjonktür de olağanüstü gelişmeler olmasın. Olursa da araç almayın zaten. Müthiş Fırsatlar ortaya çıkacak gibi hem 0 hem de 2. Elde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

Diğer firmaları takip etmediğim için bilmiyorum ama Toyota gerçekten çok çakallık yaptı bence.

Mart başı Toyota yı ziyaret edin. 60000 TL liste fiyatı olan 2014 manuel advance i, 56000 TL ye kaparsınız. Yeterki iç konjonktür de olağanüstü gelişmeler olmasın. Olursa da araç almayın zaten. Müthiş Fırsatlar ortaya çıkacak gibi hem 0 hem de 2. Elde.

Şubatta kıpırdanma olmaz mi diyorsun?

Bu arada o aracın liste fiyatı şu an 64000. 56'ya biraz zor gelir gibi. Yani benim önceki mesajımda anlatmak istediğim durum olur en fazla. 60'a çeker buna da indirim derler. Fazla bir beklentim yok.

• Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    64 olan 2015 model. Gitseniz hemen 60 a bırakırlar. 2014 leri 56 a verirler merak etmeyin. Yoksa turşusunu mu kuracaklar?

• Nakitte (tl de olmasın da, euro da da) olan için güzel fırsatlar olacak. Stoklara stok ekleyecekler bu kafayla firmalar.
  • Euro düşüyor ama, dolar artıyor 2,41 oldu. bizim satıcılar, düşene değil çıkana bakarlar.
  • Euronun 3,2 tl'ye çıktığında yaptıkları zamlı fiyatlarla satıyorlar neredeyse.

Şimdilerde Euro %15 civarı düşmüş olsa da düşürmüyorlar.

İndirim olması için satışların sağlam düşmesi gerekiyor. 2014'ün son ayında yükselen satışlar zaten firmalara umut oldu.

Millet bu fiyatlara alışmışken pekte düşüreceklerini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimcity -- 31 Ocak 2015; 12:22:56 >
  • € yu TL karşısında yukarı taşıyan $. Aralık'ta 2.20 den $ alanlar şimdi %10 kazandılar. Ne ülke be.. 50000 TL yi araç almayıp $ alsaydın şimdi paran 55000 tl olmuştu.

€ alanlar ise %2-3 zararda.

• € nun düşmesi $ ın ve Petrolün artması bizim için felaket senaryosu olur.

• Dostlar amerikan arabaları takibinizde değilse ki piyasadaki araçların maliyeti dolarla ancak satılması euro ile olur. Şimdi dünya piyasaları inanılmaz karmaşa içinde. Bu yüzden araç alacaksanız aracın fiyatını euro cinsinden hesaplayınız. Tekrar söyleyecek olursam baktığınız piyasadki araçların çoğunun egemeliği eurodadır. Burada öngörü ve piyasa analizi yaparak ister dolarda ister euro da kalın ancak araç aldığınızda euro bazında fiyatlanacaktır. Bunun da en iyi bmw fiyat listesidir. Günlük kurlarla hareket her zaman doğru bir iştir. Yoksa yukarıda anlatılanlar gibi ben kuru 2,4 tl sabit yaptım veya zam yapıp sonradan indirmek aynen katılıyorum şark kurnazlığıdır. Distribütör kaynaklı endişeniz varsa aracın çıplak fiyatını bulun ve diğer ülkelerle karşılarştırın o zaman kazıklanmadığınızı fark edebiliriz belki...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.