Şimdi Ara

2015 Hediye Satın Alma Rehberi Dosya Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.334
Cevap
19
Favori
29.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklama: Bir oyuncuya yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek bazı şeyleri bir arada topladık.

2014 yılını geride bırakırken bu yıl da oyun gündeminde iz bırakan yapımları sizler için derledik ve yeni yıl için hediye rehberi hazırladık. Eğer sevdiklerinize oyun ve aksesuar hediye etmeyi düşünüyorsanız en seçilesi önerileri aşağıdaki 10 sayfalık rehberimizde bulabilirsiniz.

Ayrıca sizlere bizden ufak bir hediye olarak aşağıdaki oyunları hediye edeceğiz. Bu dosya konusunun altına yorum yapan şanslı kullanıcılarımız aşağıdaki oyunlardan birini kazanacak.

Battlefield 4 (PC - Kutulu)
    2 Adet Football Manager 2015 (PC - Kutulu)
    2 Adet PES 2015 (PC)
    Call of Duty: Advanced Warfare (PS3 - Kutulu)
    Fifa 15 (Xbox 360 - Kutulu)

Kazananlar belli oldu!

Battlefield 4 (PC - Kutulu): bilgingenc
    Football Manager 2015 (PC - Kutulu): Tycan
    Football Manager 2015 (PC - Kutulu): ynsemrekryl
    Pro Evolution Soccer 2015 (PC): bodyman700
    Pro Evolution Soccer 2015 (PC): Eric Theodore Cartman.
    Call of Duty: Advanced Warfare (PS3 - Kutulu): tuncer1417
    FIFA 15 (Xbox360 - Kutulu): DayDreamer1

''

Ubisoft'un bu sene içerisinde çıkardığı iki önemli oyun, bir oyuncuya verilebilecek en iyi hediyeler arasında en çok öne çıkanlardan.

''

Assassin’s Creed Unity: Eğer hediye aldığınız kişi Assassin's Creed serisini, tarihi veya Paris'i seviyorsa, Assassin's Creed: Unity diğer oyunlardan sıyrılarak bir adım öne çıkıyor. Fransız İhtilali'ni onu alan oyunda, serideki ana düşmanımız olan Tapınakçılar tarafından evlat edinilen ama soyu Assassin'lerden gelen Arno'nun hikayesine tanık oluyoruz.

Dosya Konusunun devamı için tıklayınız

• Ooo odul,alırım bir dal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekilişe katılmak istiyorum.
  • BF4 çıksa da canlı yayında sizle oynasak :D PES çıkarsa da artık kardeşimle paso maç yaparız.
  • Ödül var dediler geldik :D
  • güzel düşünmüşsünüz şimdiden saolun
  • ilginç bir dosya konusu, teşekkürler :D
  • Hadi inş. bi ödül cıkarar bizde
  • Hepsi yeni oyunlar ve pahalı donanımlar bunları hediye etcek para yok bende pek , ben anca 4lü Castle Crashers alır dağıtrıdım herkese önerilir.
  • Sadece çekilişe katılmak için boş bir mesaj olsa da yine de affınıza sığınarak teşekkür ediyorum :)
  • ÇEKİLİŞE KATILMAK İSTİYORUM
  • teşekkürler bu ara şansım yaver gidiyor hadi bakalım inşallah :)
  • Sansımızı deneyelim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hediye gördüm sankim !! :)

• Lucky Test - v1905.

Hadi hayırlısı.
  • Bence bu senenin en iyi oyunu Game Awards'da seçildi bile. Dragon Age: Inqustion. Fifa 15 ve GTA V bunu takip edenler. Ubisoft yine yaptı yapıcağını hem Unity'de hemde The Crew'da Far Cry 4'de bir sorun yok ama bekleneni veremedi kesinlikle. Fifa yine bu senede Pes'i açık arayla yendi. Ben Battlefield'cıyımdır ama doğru konuşmak gerekirse COD gerçekten kan kaybetmeye devam ediyor. Şimdiden Herkese Mutlu Yıllar... Sağlıcakla kalın...
  • Tutmaz :P
  • çekilişe katılmak istiyor ben
  • Guzel bir çekiliş katılmak istiyorum.

• katılalım bakalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.