Şimdi Ara

2015-2016 STSL | Hasan Doğan Sezonu 25. Hafta | Rizespor - Beşiktaş JK (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
1
Favori
5.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Konu sırası sende :)

Yok hocam totem yaptım ben. Siz devam edin (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Şu troller yüzünden maç konusu kilitleniyor. Burada bile 2 dakika keyif vermiyorlar adama. Saat kaç oldu bak. Bir sürü yorum yapacaktık

Hazımsız sürüsü ne olacak.

Ayıptır ya açıklama yok bir şey yok konu neden kitleniyor ??? şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Şu troller yüzünden maç konusu kilitleniyor. Burada bile 2 dakika keyif vermiyorlar adama. Saat kaç oldu bak. Bir sürü yorum yapacaktık

Hazımsız sürüsü ne olacak.

Ayıptır ya açıklama yok bir şey yok konu neden kitleniyor ??? şaka gibi

Sanırım şikayetler ve troller için yapılıyor. Aslında bir taraftan iyi ama yapacağımız yorumları unutuyoruz.

•  2015-2016 STSL | Hasan Doğan Sezonu 25. Hafta | Rizespor - Beşiktaş JK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonu yenersek iyi olacak

• Beşiktaş 2 haftadır gerçek Beşiktaş gibi oynuyor. Böyle giderse her maçta 3 puan alırız.
  • Nedir şu Gomez den çektiğimiz? Bilmem kaç gol atmışmış. Atsa ne olur? Akşam Beşiktaşın girdiği pozisyon sayısını çoğu halısaha maçında göremezsin.Şu bizim Beşiktaş ın forvetinde Gomez yerine Suarez ya da Lewandovski olsun bu yıl 50 gol atmazsa ne olayım. Adam yetenek düşmanı. Olcay için diyecek birşeyim kalmadı. Karşı karşıya pozisyonlarda topun dibine girip kalecinin üstünden aşırmak hiç mi aklına gelmez be mübarek? Oğuzhan ın durumu iyidir inşallah. Bu sene şampiyon görelim sizi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 70milyonbiziizliyo

Nedir şu Gomez den çektiğimiz? Bilmem kaç gol atmışmış. Atsa ne olur? Akşam Beşiktaşın girdiği pozisyon sayısını çoğu halısaha maçında göremezsin.Şu bizim Beşiktaş ın forvetinde Gomez yerine Suarez ya da Lewandovski olsun bu yıl 50 gol atmazsa ne olayım. Adam yetenek düşmanı. Olcay için diyecek birşeyim kalmadı. Karşı karşıya pozisyonlarda topun dibine girip kalecinin üstünden aşırmak hiç mi aklına gelmez be mübarek? Oğuzhan ın durumu iyidir inşallah. Bu sene şampiyon görelim sizi..

Biraz dinlenmesi lazim dembaba da sezon sonuna doğru pili bitmişti yine ayni hatayı yapıyorlar

• Marcelo = Danny 😈

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 70milyonbiziizliyo

Nedir şu Gomez den çektiğimiz? Bilmem kaç gol atmışmış. Atsa ne olur? Akşam Beşiktaşın girdiği pozisyon sayısını çoğu halısaha maçında göremezsin.Şu bizim Beşiktaş ın forvetinde Gomez yerine Suarez ya da Lewandovski olsun bu yıl 50 gol atmazsa ne olayım. Adam yetenek düşmanı. Olcay için diyecek birşeyim kalmadı. Karşı karşıya pozisyonlarda topun dibine girip kalecinin üstünden aşırmak hiç mi aklına gelmez be mübarek? Oğuzhan ın durumu iyidir inşallah. Bu sene şampiyon görelim sizi..

Ya hocam hemen bayılıyorsunuz laf söylemeye.

Diri Cenk girdi ne oldu. 3 tane pozisyon hepsi kalecinin üzerine. Tolgay yakaladı kalecinin üzerine.

Patates tarlası gibi saha ayrıca.
  • İlk mesasjımdaki gibi zorlanmadan yendik diyemeyecceğim. :)

Maçın son 15 dakikasına kadar tek kale oynadık desek yeridir. Rize'nin bir penaltı pozisyonu bir de direk pozisyonundan başka bir atağı yoktu. Bakmayın skorun 2-1 olduğuna ilk yarıdan bile 4-0 lık bir skor olabilirdi. Ben bazen karamsar bir Beşiktaşlıyımdır. 3-0 önde olsak bile kendi takımımın kanının nasıl aktığını bildiğim için olacakları benim gibi bir çok Beşiktaş'lı bilir. Arkadaş müthiş top oynuyorsun 2-0 öne geçmişsin. Ne oluyorsa bundan sonra oluyor. Gelişen her atak nasıl oluyorsa mundar ediliyor. Sanki 5-0 öndeyiz. Bu yakaladıklarını atacaksın ki son dakikalara bırakma 3 puanı koparıp al ilk yarıdan.

Nitekim maç 2-0 olunca ve o güzelim harika paslaşmalar sonucu gelişen ataklar sonuçlanmayınca takım yoruldu. Ve karamsarlığım sonucu o son dakikalarda kanser olma zamanı geliyordu. Kendini çok belli ediyordu. Atak üstüne atak yiyoruz. Tehlikeli olmasa bile tedirgin ediyor arkadaş bizi. Bu ataklardan orta sahanın gerisinden aldığı topları taa kale çizgi önüne kadar sanki oyuna yeni girmiş gibi götüren SOSA'ya hayranım. Harikasın SOSA.

Gelelim sadede çok kolay yeneceğimiz maçı yine son dakikalardaki bunalımı atlatarak zor bir şekilde kazandık. Takım yorulduğunu gösteriyor bu diğer rakipler için avantaj. Yorulacaksan ilk yarıdan bitireceksin artık. Trabzon maçı artık önümüzdeki en önemli engeldir. Stoperlerimizin olmayışı maalesef çok kötü. Ben stoperleri tosiç ve Atiba'dan yana kullanalım diyorum. Necip'i de Atiba'nın görev aldığı yere monte edersek harika olur. Atiba gerek hava toplarında gerekse top saklamada çok iyi işler çıkarıyor. İnşallah kayıpsız atlatırız Trabzon maçını da.

• quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

ŞAMPİYONLUĞUNUZ KUTLU OLSUN

Sizinde pampa

• GAZAP ÜZÜMLERİ

Ailenin büyük oğlu Tom Joad cezaevinden çıkınca ailesinin yanına döner. Ancak ailesini bulamaz. Çünkü Joad ailesinin yaşadığı ve çalıştığı toprakların sahibi makineli tarıma geçtiği için, artık Joad ailesine ihtiyacı kalmamıştır ve Joad ailesini topraklarından çıkarmıştır. Tom Joad bunu, kendisini de vaftiz etmiş olan köylerinin eski papazı Casy’den öğrenir. Papaz Casy, Tom Joad’a ailesinin John amcasının çiftliğine gittiğini de söyler. Tom, Casy’yide yanına alarak amcasının çiftliğine gider.

Sezon Sonunda biz(gs)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

GAZAP ÜZÜMLERİ

Ailenin büyük oğlu Tom Joad cezaevinden çıkınca ailesinin yanına döner. Ancak ailesini bulamaz. Çünkü Joad ailesinin yaşadığı ve çalıştığı toprakların sahibi makineli tarıma geçtiği için, artık Joad ailesine ihtiyacı kalmamıştır ve Joad ailesini topraklarından çıkarmıştır. Tom Joad bunu, kendisini de vaftiz etmiş olan köylerinin eski papazı Casy’den öğrenir. Papaz Casy, Tom Joad’a ailesinin John amcasının çiftliğine gittiğini de söyler. Tom, Casy’yide yanına alarak amcasının çiftliğine gider.

Sezon Sonunda biz(gs)

Joad =sabri
    Amcasida=hamza hamzaoglu

Yakinda amcasinin yanina gidicek oda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok zor gözüken maçı son anları hariç çok rahat oynayarak kazandık.Sırada Trabzon maçı var o maçta çok zor.
  • heisenbergww22 kullanıcısına yanıt
    Adam ilk defa maç kazandırdı. Bırakalım tadını çıkarsın biraz.

• 70milyonbiziizliyo kullanıcısına yanıt
    Sezon içinde her futbolcuda form düşüklüğü olur. Onun için kadroda 24 futbolcu var. Bir iki maç sonra eski Gomez geri gelir. Olcay evlendikten sonra toparlayamadi ama hoca sans vermeye devam ederse ki öyle gözüküyor eski günlerine geri döner. Oğuzhan la çok iyi anlasiyorlar sahada.

• Tolga zengine kendimce en cok soven bir besiktas sevdalisi olarak sen boyle oyna ben mahcup olsamda olur adamsin kaptan

• gomez topa vurmaktan aciz.bence fb deki van persi besiktasimizda olsa suan 25 golü bulmustu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • osman3266 O kullanıcısına yanıt
    Bu senin düşüncendir saygı duyarım. Ama ben Gomez in iyi bir golcü olduğuna inanmıyorum.Burak yılmaz ı gram sevmem bencil olduğu için aynı durum bizim Gomez de de var gibi bencillik. Her topu kaleye göndermek gibi bir hastalığı var. Rize maçında rahat 4 5 gol atabilirdi. Geçen hafta da dünyaları kaçırdı.Rize maçında ben izlerken kahroldum. Şenol Güneş nasıl sabretti 2. yarı Gomez e anlamadım. Olcay ayrı bir konu. Evet çok çalışkan bir oyuncu verimliliğe bakarsak hep ekside. Girdiği pozisyonları ne asiste çevirebiliyor ne de pozisyonlarda gol atabiliyor. Abartmazsam Olcay Almanya dan ülkemize gelen futbolcular içinde tekniği en kötü oyunculardan biridir diyebilirim. Dikkat edersen gelişen hızlı ataklarda top ne zamanki Olcay a geliyor. O pozisyon ya gol olmuyor ya da Olcay topu asiste dönüştüremiyor. Ama çalışkanlığı on numara. Sahadaki her futbolcu Olcay kadar mücadele etse o takımın sırtı yere gelmez.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.