Şimdi Ara

2015-2016 STSL | Hasan Doğan Sezonu 25. Hafta | Rizespor - Beşiktaş JK (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
1
Favori
5.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu takım nasıl atamıyor anlamıyorum ya. Kalenin ağzına giriyorlar kalecinin götüne başına çarpıyori çime sekiyor, oyuncuya çarpıyo, direğin dibinden dışarı gidiyor falan filan deliricem ya. VURMUYORLAR SON ANDA PAS ATIYORLAR, kale ağzı şut çekmiyorlar, şut çekecek bir kaç saniye bekliyorlar
  • Takım çok rahat oynuyor 2-0 değil de 5-0 gibi.Bir de Olcay'ı izlemek her dakika işkence
  • 5-6 olacak maç 2-1 bitti. Vallahi cinlerim tepemde
  • Yine fark olmadı ya ne bu çektiğimiz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomez kardeşim paslı oyna biraz gol krallıgına kafanı mı taktın ne yaptın her maç gol atacan diye bir şey yok.Sağa çekiyon sola çekiyon bilmem ne yapıyon

Olcay sende yeter be umut buluta döndün bu kadar etkisiz son vuruşu 0 bir oyuncu yok bir sürüde top kaybettin sende gol atmaya kafayı takmışsın

5 e 6 ya gidebilecek maç 2-1 bitti
  • Gomez diğer maçlara göre daha iyi top sürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Gomez kardeşim paslı oyna biraz gol krallıgına kafanı mı taktın ne yaptın her maç gol atacan diye bir şey yok.Sağa çekiyon sola çekiyon bilmem ne yapıyon

Olcay sende yeter be umut buluta döndün bu kadar etkisiz son vuruşu 0 bir oyuncu yok bir sürüde top kaybettin sende gol atmaya kafayı takmışsın

5 e 6 ya gidebilecek maç 2-1 bitti

2 pozisyon var gelişine vursa Antep maçında ki gibi olacak. Kaleci kıpırdayamayacak.

Sağına çek soluna çek. İlla altı pasa girecekler.

Vurun gelişine direk. Niye böyle yapıyorlar ki

• Bak yukarda bi fenerli var akşam akşam bütün değerlerine sövücem o olucak bunlar ne peşinde ya ? Biz yapsak hepsi anında alıntılayıp çatır çatır laf atmaya çalışıyorlar. Bunları barındırmasınlar burada ya. Huzursuzluk yapıyorlar.
  • tolga şimdi maç mı kazandırdı bize
  • Bu maç oyuncular ikinci yarıda aktif dinlenme yaptılar. Rizeyi geride karşılayıp tempoyu düşürdük. Olması gereken de bu zaten, 3 gün sonra çok önemli bir Trabzon deplasmanımız var. Şenol hoca da devre arasında bu yönde direktif vermiştir. O yüzden ikinci yarı kötü gibi göründük. Ancak her şeye rağmen çok fazla gol kaçırdık yine. Gomez gününde değildi, canı sağolsun daha çok gol atacak o Ayrıca Kerim frei'ın da ilk 11 de oynama zamanı gelmiş belli oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olcayı hala savunanlar var mı acaba? En golünü Ekim yada Kasım ayında atmış,asistini ben hatırlamıyorum. Bu kadar verimsiz olduğu halde nasıl barınıyor bu takımda? Gelip bana koşuyor basıyor demeyin yerinde pozisyonunda dursun görevini yapsın yeter. Ben neymar ın bale in hazard ın Ronaldo nun defansa yardımını görmedim. Herkes işini yapsın,ne demek istediğim anlaşılmıştır umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçın yıldızı açık ara Sosa bu arada.Attığı gol olsun verdiği ara paslar kaptığı toplar attığı driblingler adamın dibi iyice hırslandı son haftalarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Konuyu ağlama duvarına çevirmeyelim. Galibiyet sadece rizeyi üzmedi anlaşılan Ucu başkalarına da dokundu

Sadece Rize değil aga. Türk futbolu ağlıyor bu akşam. Rize'nin katledilmesine ağlıyor herkes. Türk futbolu bitti aga. Demirören bitirdi. Beşiktaş kendi hakkıyla da şampiyon olabilirdi. Demirören el atmamalıydı.

Ağlayanlardan biri kendini belli etmiş hemen. Salya sümük yemin ederim. Gözyaşları sel oldu.

Bak istatistiklere. 17 faul yapmışlar. Kaç sarı ile tamamladılar.

Koray denilen futbol kasabını hocası bile atılmadı diye (Mehmet Battal olayı) oyundan aldı.

At gözlüğünü çıkar. 20 maçın 10 tanesinde rakip 10 kişi. Ucuz ucuz penaltılar. 2 tanesini bu rize'ye attın.

İşte o gün ağladı türk futbolu.

Kıyamam sana.

• Troll arkadaşlar son günlerinizi güzel değerlendirin Trabzon maçından pek göremiycez sizi
  • Hakem ile ilgili konuşmayı bırakın artık. Bence iyi yönetti. Hatta penaltı vermedi de diğer hakem ikaz edince verdi.

Gelelim hikaye yazan FB li trollere. Eğer Rize bize yattı ise penaltı? Direkten dönen top? 1 gol?...

• Alexis Delgado cok iyiydi dahada iyi olucak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEBRİKLER KARTALLAR
  • Şu troller yüzünden maç konusu kilitleniyor. Burada bile 2 dakika keyif vermiyorlar adama. Saat kaç oldu bak. Bir sürü yorum yapacaktık

Hazımsız sürüsü ne olacak.
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Konu sırası sende :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Konu sırası sende :)

Yok hocam sen devam et. Ben totem yaptım
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.