Şimdi Ara

2014 SAMSUNG 3DTV (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.712
Cevap
50
Favori
247.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gastonya

Beyler Merhaba
    Haftasonu bende dayanamadım 55HU8500 Curved UHD sini aldım teknosadan.Ama teslimatını 20/04 tarihine kadar ancak yapacaklarını belirttiler.TV gelsin ilk izlenimleri yazarım burdan.Bakalım nasıl çıkacak :)

2014 SAMSUNG 3DTV

Merhaba, ürün size ulaştı mı, inceleyebildiniz mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz :)

• Dostum slm
    Yok henüz ulaşmadı.
    Şimdide Mayıs'ın ilk haftasına uzattılar.
    Çok sinirlendim.Sanırım iade edicem.Yoksa iade süremde dolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gastonya

Dostum slm
    Yok henüz ulaşmadı.
    Şimdide Mayıs'ın ilk haftasına uzattılar.
    Çok sinirlendim.Sanırım iade edicem.Yoksa iade süremde dolacak

Ellerinde olmayan ürün satmışlar..teslim almadınız iade sansınız var bence iade edin pardon iptal edin, kartınız neyse almadan iptal edebilirsiniz.....Başka yerden gelecek, ne olur ne olmaz, içinden ne çıkacagını bilemezsiniz ve maksimum teslim süresi 3 gündür...
  • bende aynı dertten müzdaripim arkadaşalar, teknosa'dan aldım 5 gün önce dün arıyorlar elimizde yok mayısın ilk haftası en geç 10 mayısta kargolanır dediler iptal ettim. Kaşıntı tuttu artık bir kere gittim N11 sitesinden smartevim mağazasından aldım ama almadan aradım elinizde varmı tabiki şimdi sipariş verin hemen kargolayalım dediler... Aradan 10 dakika sonra satın aldım ve 5 dakika sonra bir telefon biz karıştırmışız elimizdeki 7500 ümüş isterseniz iptal edin isterseniz mayısın ilk haftası elinizde dediler tabi yapacak birşey kalmadı kalmadığı gibi kredi kartım kalmadı :) bende kabul ettim agalar. Sorum şu geri iptal edeyim mi hakkım varken? Süprüz birşey bizi mi bekliyor korkmaya başladım. Teknosa benden ama olmayan ürünü sitesine koyduğu için -10 puan aldı arkadaşlar.
  • samsung 55H 6470 modeli Teknosa'da 3.799 Tl'den satışta...Almayı düşünüyorum...Tavsiye eder misiniz?Yorumlarınızı bekliyorum....
  • Abrahamsemi A kullanıcısına yanıt
    Geçen seneki model olan 55f6470 in fiyatına göre iyi bir performans sunduğu yurt dışı inceleme sitelerinde yazılmıştı. Ki bu model bir ara 2900 tl + 8 inch Samsung tablet hediyesi ile satıldı. Bence o fiyat yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55'' Samsung Tv önerebilir misiniz?F6800 H6470 keseme uygun ürünler...F/p açısından görüşleriniz çok kıymetli...şimdiden teşekkürler....
  • Selam tvden öyle çok anlamam ama bir haftadır araştırıyorum ve h64700 ile h7000 arasında kaldım bütçem h7000 e çok uygun değil ancak arasındaki fark fazlaysa zorlamayı düşünüyorum? Sizce ne yapmalıyım 46h7000 mi 48h6470 mi birisi 4000 tl diğeri 2700 tl. 1300 tl lik fiyat farkı kadar kalite far kı var mı
  • 2014 modeller içinde 10bit panel var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abrahamsemi A kullanıcısına yanıt
    Yok dostum iade etmene gerek yok, Samsung un kendi yerinde dahi henüz ürün yok,
    Bende bekliyorum 26 sı demişlerdi,
    Yeni tarih Ürün bu Cuma günü Stoklara girecekmiş,
    Cumartesi Sabah Yada Akşam a heryere dağılacak,
    Sen Ona ayın 5 i pazartesi de bence,Servis gelecek kutuyu açacak fılan fişman
    Askı aparatları 1-2 ay daha gelmeyecekmiş,
    Yerinizi ona göre hazır edin,
    Bilginize...
  • o zaman pazartesi salı karyolama başlar gibi gözüküyor. Kesin mi aldığınız bilgi nerden bilgi aldınız. Siz ürünü hangi mağazadan aldınız? teşekkür ederim.
  • Yeni çıkan TV lerin kısa ön incelemeleri..

HU8500

HU7500

H8000

H7000

H6410

• Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • H8000'de dahili kamera var mı? Teknosadaki eleman H8000'de var, H7000'de yok dedi ama internette baktıklarıma göre H8000'de de yok sanırım. Bir de ilk mesajdaki listeye göre elle ve sesle kontrol her iki model için de opsiyonel olarak görünüyor ama yine Teknosa'da H8000'de var, H7000'de yok dendi.

F7000 hasarlı çıktığı için büyük ihtimal Samsung H7000 vermeyi teklif edecek ama H7000 için çok iyi şeyler duymadım. F7000'in bile gerisinde olduğu söyleniyor. Fiyat farkına göre H8000'e çıkmaya değer mi sizce?
  • Konu neden ilgi görmüyor çözemedim?

• just717067 J kullanıcısına yanıt
    H8000 de dahili camera yok malesef. Kutudan harici camera çıkıyor mu, yada daha sonra alınıp takılabilir mi bilmiyorum.
    Fakat Camera yok ise Elle kontrol olmayacak demektir. Sesle kontrol için de detaylara bakmak lazım. ilk sayfada özellikler yazıyor.

Bu yıl tüm markalarda dikkatimi çeken bir durum oldu. FuLL HD panellerde ciddi özellik kısıtlamasına gidilmiş. Her firma aynı.
    Sony geçen seneki amiral gemisi olan W905A modeli yerine bu sene çıkan W955B modeli daha düşük fiyatla çıkıyor.
    Detaylara bakıldığında kağıt üstünde geliştirilmiş özellikler yazılmasına rağmen Panel olarak W905A dan daha iyi olmadığı anlaşılıyor.
    İncelemerde ise oldukça düşük notlar alıyor. Samsung F8000 modeli yerine çıkan H8000 ise özellik olarak F8000 den düşük.
    Tek farklı olduğu kısım Curved yapıda olması. Dolayısı ile panelinde değiştiği aşikar. H7000 modeli F7000 ile kıyaslamıyorum bile.
    Kasa farkı da var, özellik farkıda.

Şuan piyasa ve tüm markalar yoğun şekilde 4K panellere yoğunlaşmış durumda. Dünya kupası maçlarının 4K verilecek olması da kaymak sezonu olacak.
    2 Seneye kadar da 4K OLED lerin piyasada gövde gösterisi başlar. Bu böyle devam eder gider..

Sorunuzun cevabı ilk satırda yazıyor.

• su 55hu8500 in 6li bir fiyata ne zaman inecek yav
  • Merhaba,

65HU7500 (12.500 TL) 4k tv düşünüyorum arkadaşlar.

4k'yı etkin bir şekilde kullanamayacağımızı düşünürsek, HD ve SD perormansı nasıl olur? İnternette İncelemeye rastlayan oldu mu?

• Samsung UHD Dimming Technology

http://www.samsung.com/global/microsite/tv/uhdtv/mobile/quadmatic_picture_engine.html

2014 SAMSUNG 3DTV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 2 Mayıs 2014; 11:01:56 >

• Samsung HU6900 ...Bu seri Türkiyeye gelir mi acaba ?

2014 SAMSUNG 3DTV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 2 Mayıs 2014; 10:54:05 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.