Şimdi Ara

2014 SAMSUNG 3DTV (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.712
Cevap
50
Favori
247.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: stylerbb

Bende h7000 var.Browser gerçekten rezalet bir halde. Güncelledikçe daha da kötü oldu. Akıllı tv olmanın en önemli gerekliliğini yerine getirmiyor tv. Eski versiyona dönüp sorunu düzeltmiş miydin daha önce ?

sorunu düzeltememiştim. son 5-6 aydır bu durumda. diğer odada bir önceki seri(f serisi) televizyonum var. onda bile canlı yayınları izleyebiliyorum. dün gelen güncelleme beni umutlandırmıştı ama az önce denedim yine problem devam ediyor.
  • Ben uzun zamandir hiç tarayıcılar tv izlwmiyordum sizin msj görünce kontrol ettim sonuç aynı flash calismiyor neden böyle yaptılar diye sormuyor çünkü amaç yeni tv satmaktir herhalde

Acaba yeni model tv lerde durum ne bilen var mı? Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi 2013 serisi tv'mde izleyebiliyorum. 2014 serisinin(h serisi) garantisi yakında dolacak. ondan sonra birşeyler denemeyi düşünüyorum. netice olursa foruma yazarım.
  • Değişiklik olursa paylasalim

• ridsl R kullanıcısına yanıt
    Selamlar

40H6500 tv sahibiyim.
    Tv sürekli 2880 yazılımını yükle diyor.
    Siz bu yazılımı yüklediniz mi?
    Yükledi iseniz bir problemi var mı?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydancan

Selamlar

40H6500 tv sahibiyim.
    Tv sürekli 2880 yazılımını yükle diyor.
    Siz bu yazılımı yüklediniz mi?
    Yükledi iseniz bir problemi var mı?

Teşekkürler.

Yükledim. Televizyonda gözle görülür bir değişiklik olmadı.
    Zaten güncelleme de öncekilere göre daha hızlı tamamlandı.
    Browser da canlı yayınları izleyemiyordum, bu güncellemeden sonra izleyememeye devam ettim.
    Yani sorunuma çözüm olmadı.
  • ridsl R kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim.
  • Bu flash sorununu nasıl çözebiliriz var mı gelişme arkadaşlar

• Arkeen A kullanıcısına yanıt

Merhaba araştırırken mesajınıza denk geldim. Çok uzun zaman oldu ama umarım sayenizde bulabilirim.

Sürüm düşürmek istiyorum. Ue40h7000 tv.de

0000 sürümlü firmwareyi indirdim, ama 2130.0 sürümünü hiç bir yerde bulamadım. Mümkünse bu sürümü veya 2900 dan daha eski herhangi bir sürümü nereden indirebilirim?

• TV güzel günümüzde 100 hz 200 hz tv ler 15 binden başlıyor

• 2014 de satın aldıgım 48H6500 tv bozuldu..kronik sorunlu oldugunu daha sonra öğrenmiştim ..bu tip tv si olanların en sık kasılastıgı sorun ekranın arkasındaki led barların bozulması sorun bu degıldı..dun tv yı soktum ledler calışıyordu T con kartından suphelendim oda calışıyordu ekrana giden iki kablodan birini sokunca çalışıyor diğerini takınca çalışmıyordu olayı netleştirmek için tv cı arkadasa kontrol ettırdım ve ekranın bozuk oldugunu oda teyit etti.ekran tamiri riskli ve pahalı bende tv yı tamircilere satıp yenı tv alacagım..samsung tv sı olanlar ekranda ses olup görüntü yoksa ve serit ledlerı saglamsa bilinki ekran gitmiştir geçmiş olsun

• üsteki mesajdan sonra tv yı çöpe atmaya yada satmaya kıyamadım daha doğrusu yeni tv almaya gerek görmedim..arızalı paneli tamir ettirdim panelin cof larında sıkıntı var dedım ama ekranın yatay gömülü coflarındaymış sıkıntı onu ben tamir edemezdim..paneltr diye bir yerde tamir ettirdim..içindeki ledleride komple değiştirdim ..2750tl ye mal oldu bana..biraz pahalı ama yeni bir tv için de 25000tl veremezdim ..şimdilik iyi 3-4 yıl idere etsin beni yeter..bu arada temmuz 2023 de yeni firmware de çıkmış usb den atılıyor..meraklı olan yazılımı atabilir..

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.