Şimdi Ara

2014 Polo 1.4 ( sıfır ) benzinli mi ? 2013 Fiesta Trend Dizel ( 3000 km de yeni kasa )mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta da belirttiğim gibi, 2 araç arasında kaldım ve almak üzereyim. 2 side aynı para hatta fiesta 1000 - 1500 tl kadar daha ucuz. Polo benzinli, sıfır Comfort modeli, Fiesta ise yeni kasa dizel 3000-5000 km arasında ?

Siz olsanız hangisini seçerdiniz ve neden ?

Markacılık öne çıkmasın lütfen. Teşekkürler

• Fieastayı tavsiye ederim sana dizel olması büyük avantaj
  • alikeles kullanıcısına yanıt
    Beni de en çok çeken taraf bu ve yeni kasa oluşu, polo makyajlama yapacak ve yüzü eskidi, yinede teşekkürler.
  • Polo bana hiç bişey ifade etmeyen bir araç, o sınıfta iç hacim olarak birbirlerine yakınlar, fiesta daha donanımlı ve direksiyon hissi, sürüş karakteri konusunda o sınıfın en iyisi. Daha geniş araç ve donanım derseniz şiddetle yaris öneririm.
  • Kesinlikle kıyaslamak bile hata. Sıfıra yakın km' de hemde 1000-1500 TL daha uygun hemde DİZEL. Daha da birşey denemez.
  • Polo ile ilgili soyle bir incelemem mevcuttu...

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89834775&p=1#89855623

Fiesta surusu cok daha eglenceli bir arac,ayrica dizel demissiniz.Comfortline bir Polo da bombos bir arac...

Tercihim Fiesta'dan yana olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiesta'yı al geç.
  • Fikir ve görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.
  • İki aracıda kullanmış biri olarak, Polo highline + opsiyon + dizel + dsg olmadan bir şey ifade etmiyor benim açımdan. Geri kalan polo'lar çok boş ve hissiz gelmekte.
    Diğer yandan fiesta'nın dizel olması en büyük avantajı,performans ve yakıt olarak çok iyi sayılır poloya göre. İç hacim olarak pek bir şey diyemem ikisininde sürücü koltuğunda rahattım. Fiesta daha donanımlı gibi,özellikle yolda gidişi,tepkileri daha tatminkar gelmişti bana polo'dan sonra. Bunlara rağmen B sınıfındaki favorim Kia Rio'dur
  • FİESTA
  • Fiesta tabiki hocam
  • ki videoyuda izle dostum

cevabı zaten belli

• uzak ara fiesta daha yakışıklı daha güzel bir tipi var ve dizel
  • Evet arkadaşlar , öncelile yorumlarınız için saolun, ancak fiestan ın satıcısıyla parasal olarak yaşadığımız sıkıntıdan dolayı anlaşamadık ( çünkü benden önceden konuştuğumuz rakamın 1500 tl üstünü istedi ) Bu nedenle bende sinirlenip ertesi gün gidip Erel' den 2014 1,4 VW polo comfort benzinli aldım. sonuçta sıfır sıfırdır, hayırlısı olur inşaallah.
  • Bu yıl polo amorok yenileniyor 2015 de passat yenileniyor transporter ve carawellede yüksek ihtimaller arasında polo sonuçta ikinci el piyasası tutulan bir araç pek fazla özellik iç hacmin olmamasına rağmen fiestadan iyidir Ford'un tüm araçları wv ye göre sert ve gürültülüdür eğer bütçeyi arttırabiliyorsan golf 1.4tsı160ps comfortlıne bak derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nalle bjorn

Bu yıl polo amorok yenileniyor 2015 de passat yenileniyor transporter ve carawellede yüksek ihtimaller arasında polo sonuçta ikinci el piyasası tutulan bir araç pek fazla özellik iç hacmin olmamasına rağmen fiestadan iyidir Ford'un tüm araçları wv ye göre sert ve gürültülüdür eğer bütçeyi arttırabiliyorsan golf 1.4tsı160ps comfortlıne bak derim

Yorum için saol,

Ancak kaporayı verdik az sonra havaleyi çıkacam. Tabi golf olsa daha iyi olurdu ancak hem ev kredi hem arab baya zorlardı , teşekkürler yinde :)
  • Allah hayırlı etsin Rabbim kazasız belasız kullanmak nasib etsin iyi bir tercih yapmışsınız fiestaya. Göre wv araçlarından satarkende zarar etmassin (bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum)

• Bayide incelemistim. Fiesta guzel arac. Ici epey genis. Kalitelide duruyor. Ancak gelgelelim 69 hp civarinda biseydi motoru. O motorla asla almazdim o arabayi. Netteki yorumlarda o yonde gitmiyor deniliyor arabaya. Ayni fiyatlara c sinifi bakmak daha mantikli olur bence..

Neyse bakalim ne olursa olsun hayirlisi olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 7 Nisan 2014; 12:58:49 >
  • Fiestayı alırsan hem sürüş bakımından hemde yakıt konusunda çok daha fazla avantaj elde edersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.