Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.157
Cevap
32
Favori
121.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su an rodaj ayarlarında kullanıyorum ama youtube uygulamasında video açarken max ayarlarda açıyor. bunu ayarlayabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximillano1

quote:

Orijinalden alıntı: gencebayhacker

arkadaşlar bende bu televizyondan alıcam yalnız lg 3d gözlük olarak hangi model uyumlu bilgisi olan varmı?

http://www.akakce.com/3d-gozluk/en-ucuz-samsung-ssg-p5100-2-li-fiyati,1146240.html

Ek olarak :
    http://www.akakce.com/3d-gozluk/en-ucuz-samsung-ssg-51002xc-3d-fiyati,1273588.html
    ve
    LG AG-S3** serisi gözlükler

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben PS3 kullandım , Sorun olursa cevaplamaya çalışırım. Bu arada arkadaşlar ben fazla evde bulunamadığım için bizim çocuklar Cartoon Network izlemişler sanırım iz yaptı ne denediysem çıkmadı bi tavsiyeniz var mı ? fazla belli olmuyor ama beyaz renkte çok belli oluyor . Yardım bekliyorum.

Saygılar...
  • AliVurgun kullanıcısına yanıt
    Ne kanalmiş arkadaş ben dahil bir kaç arkadaşda da ayni sorun oldu ben listede kaldirdim gitti zamanla azalir merak etmeyin bol bol renk yikama yapacak başka bir şey yok şu an bende normal kanal izlerken hiç belli değil tek tonlu renk lerde biraz belli geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Saol kardeşim, bende anlamadım çocuklar korkmuş söylememiş iz yaptığını, 30 dakika falan renk yıkama yapıyorum ancak çok az da olsa azalıyor. Benim de silmeme az kaldı. Ne kanalmış ya
    Hocam öncelikle oyun oynarken iz vs vs kalıyor mu kalmaması için ne gibi önlemler alınabilir.ve hangi oyunları oynuyorsunuz :)

Bu arada geçmiş olsun o kanal çok tehlikeli iz kalanların çoğu o kanal yüzünden oldu renk yıkama yapın belli süre zamanla Umarız yok olur diğerleri fark etmese bile siz sürekli görürsünüz çok kötü bir durum

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çeşit olarak fazla oyun oynamadım ama günlük ortalama 4-5 saat civarı oyun oynadım. Oyunlar : Dead Space 3 , PES 2011 , Vessel , Tekken Revolution. Önlem olarak pek bir şey yapmadım ama Sinema veya Oyun modlarından birini kullanabilirsin ve parlaklığı 60 olarak kullandım ve 1 haftadır herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
    Çocuklar kanalı illaki izlemek isterse Hızlı menüden ekran ayarını zoom yaparak ve sağa sola kaydırarak ekran dışında kalmasını sağlıyabilirsiniz.
  • Belki hep ayni sorulardir yanit verilmistir kanal listesini nasil duzenlerim acaba bi yardim lutfen ve orbiter programi nasil kapatilip aciliyo

• Arkadaşlar linki kaybettim bu tv ye uyumlu kumanda hangisiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vasel

Belki hep ayni sorulardir yanit verilmistir kanal listesini nasil duzenlerim acaba bi yardim lutfen ve orbiter programi nasil kapatilip aciliyo

Standart kumanda alırsanız kanal listesini rahat düzenlersiniz. Orbiter ayarlardan aktif ediliyor, alt menüsünü ezbere bilmiyorum alttan yukarı üçüncü menüde "Normal" yazan seçeneğe girin orada Orbiter var.
  • arkadaşlar ciddi ciddi bu plazmayı alıcam aynı özelliklerdeki ledler 3000 TLye yakın
    bütçemiz buna uygun alanlar nasıl memnunmu gündüzler pencereme fazla ışık vurmuyor sorun olurmu
  • Sorun olmaz, en kötü ihtimal perdeyi çekersiniz.
  • Arkadaşlar bahsettiğiniz tv bu mu? Bu fiyata nasıl?

http://www.teknosa.com/urunler/110012622/lg-60ph670s-dvb-s-3d-fhd-smart-plazma-tv
  • derodol kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok güzel ama teşhir üründe logo yanığı olasılığı çok yüksek yerinde görmeniz gerekiyor almadan önce.
  • bizlerin bahsettiği o değil
    buhttp://www.teknosa.com/urunler/110015256/lg-50pb690v-dvb-s2t2c-fhd-3d-smart-plazma-tv

birde zebza millet bir sürü gözlük söylemiş hangi uyumlu hangisi uygun fiyat ve iş görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyankar84 -- 5 Ağustos 2014; 17:10:58 >
  • Ben Samsung SSG-5100 kullanıyorum, tanesini 35 TL'den aldım.
  • zebza dediğin gözlük çifti 119 tl sen nerden buldun
  • Zebza kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiğiniz listedeLG Lcd Led TV kumandasi Tüm Modellere Uyumlu RM-L930 diye bir seçenek var fiyat 14.99 bu uyumlumudur acaba ? Satıcıya sordum garanti veremem uymazsa kargo size aittir diye mesaj attı eğer bir bilginiz varsa bende ona göre Sipariş vereyim

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.