Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
32
Favori
121.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende kurdurdum bugun tvde hic bir sorun yok sukurler olsun yalniz merkezi sistemde bize gelen kisminda bir sorun hic bir sey gormuyor bayramda sonra antenci gelicek bakicak artik hd film kesitleri vardi 47 ronin avatar falan super kaliteli eco mode da bide tekno marketlerdeki gibi degil cok net belki tupluden sonra bole gelmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_35

BEYLER ŞÖYLE BİŞEY TASARLADIM UYGUNMUDUR SİZCE 60'' İÇİN VE KULLANIŞLILIK YÖNÜNDEN.
     2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma

Dostumm bu benim evdeki tv bugun kurdurdum ben benimkisi 245 cm genisliginde tv standi tv 50 inch
     2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma

• arkadaşlar dün bimeks ,teknosa ve vatana gittim regülatör akım korumalı piriz ve 3d gözlük almak için.
    Regülatörün kaç kva lık olacağını bilemediğimden alamadım bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.
    Akım korumalı piriz bimekste kampanyalıydı ordan aldım.
    Gelelim 3d gözlüğe 3 mağzada da samsung 50002 gözlüğü 50pb690v tvye bağlattırmayı denedim (kendi tvim 60pb690v sorun olmaz diye düşündüm) 3 mağzada da olmadı o yüzden bende gözlüğü almadım. Bağlantıyı kuran arkadaşlar tekrar anlatabilirlermi nasıl kurulduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_35 -- 27 Temmuz 2014; 12:19:54 >
  • 60 inc televizyon için sehpa arıyan arkadaşlar şu ürüne bakın ben bu dün sipariş verdim tek dezavantajı biraz geç elime ulaşacak.
    http://www.hepsiburada.com/liste/stream-tv-unitesi-beyaz-ceviz/productDetails.aspx?productId=mbdekor70100&categoryId=18021388
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_35

arkadaşlar dün bimeks ,teknosa ve vatana gittim regülatör akım korumalı piriz ve 3d gözlük almak için.
    Regülatörün kaç kva lık olacağını bilemediğimden alamadım bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.
    Akım korumalı piriz bimekste kampanyalıydı ordan aldım.
    Gelelim 3d gözlüğe 3 mağzada da samsung 50002 gözlüğü 50pb690v tvye bağlattırmayı denedim (kendi tvim 60pb690v sorun olmaz diye düşündüm) 3 mağzada da olmadı o yüzden bende gözlüğü almadım. Bağlantıyı kuran arkadaşlar tekrar anlatabilirlermi nasıl kurulduğunu.

Bende akim korumali priz baktim bimeksde vardi markasini hatirlayamadim 19tl teknosa da philips 50 tuncmatik 40 falan neden bu kadar fark var 19 liralik nasildir acaba

• vasel kullanıcısına yanıt
    ben o 19 liralık olanı aldım slink marka.
  • imhotep_35 kullanıcısına yanıt
    akım korumalı pirizden ziyade regülatör alsanız tv için daha iyi olurhttp://www.vatanbilgisayar.com/scudo-600va-regulator.html olur mesela başka bir cihaz eklemiyecekseniz tabi ufak modem vs ilave olarak bağlanabilinir
  • Dostum pahali geldi bana ya bu kadara geeek var mi yada imhopet arkadsin dedigi gibi bitane slink yetmez mi

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    hocam ben bu ürünü almak için vatana gittim ellerinde yoktu sipariş içinde bayramın geçmesini bekledim açıkçası. Birde herkes tunçmatiki öneriyor bu ürün hakkında pek bilgi yok sen kullanıyorsan biraz bahsetsen olumlu olumsuz yanları nelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motta.

merhabalar televizyonu alalı neredeyse 1 ay kadar oldu açıkçası çok memnumum ancak son günlerde izlediğim videonun formatındanmıdır nedir emin değilim ama karanlık ağırlıklı sahnelerde sanki gölgelenme oluyor gibi mesela ekrandaki kişi kafasını oynatırken onun arkasından gölge süzülüyor hızlı bir şekilde baya bir rahatsız oldum 1080p mp4 game of thrones'da yaşıyorum bu problemi normal kanallardada çok azda olsa farkediyorum ama dizide çok daha belirgin.Acaba diyorum panel ışık kontras ayarlarını ve özel gelişmiş ayarlardaki gama kontrast ayarlarını yüksekte kullanıyorum bundan dolayıda oluyor olabilir mi ? Birde canlı renklerin olduğu sahnelerde bu olay hiç yaşanmıyor sadece karanlık ağırlıklı sahnelerde

Sorunu galiba cozdum keskinligi yukseltmemden dolayi ortaya cikiyormus keskinligi 0 a cektim suanda cillop gibi herhangi bir golgelenme vs kalmadi

olumlu olumsuz bir yanı olmaz bunların çalışır durur işde cihaza sabit düzenli elektirik gitmesini sağlar o kadar ama cihaza elektiriksel anlamda faydası var özellikle plazma tv ler için öneriliyor zaten... çok detaya pahalı bir ürün almaya gerek yok cihaza elektiriksel anlamda koruma sağlamak istiyorsanız önce regülatör sonra akım korumalı piriz öneririm ama ilave olarak benim yaptığım gibi regü+akım korumalı piriz yaparsanız daha da koruma sağlamış olursunuz ama şart değil tek başına regülatör yeter...

bende ikisini birden kullanmayı düşünüyorum zaten. Bu arada 3d gözlük kullanıyor musun ?
    Hayir kullanmiyorum ve sevmiyorum 3d yi hem gozumu yoruyor hem de gereksiz geliyor bana açikcasi Gereksiz masraf bana gore tabi tercih meselesi...

Eyvallah hocam.
    Aynen hocam ben sinemada bile 3d izlerken sıkılıyorum falan bazen gözlüğü çıkartıp izlediğim bile oluyor ama tv de - evde nasıl oluyor merak ediyorum :)

• arkadaşlar bende bu televizyondan alıcam yalnız lg 3d gözlük olarak hangi model uyumlu bilgisi olan varmı?
  • arkadaşlar kumandadan kanallarda ileri gitmek için devamlı bastığımda tek kanal geçişi oluyor. fakat geri bastığımda hızlı bi şekilde kanallar peşpeşe geçiyor. yani ileri gitmede problem var tek tek basmak zorunda kalıyorum. sizdede böyle bir sorun var mı
  • selamlar,
    cihazı 6 haftadır falan kullanıyorum. Led tv'den sonra plazmaya alışmam 15 günümüzü aldı ama şimdi
    Led tv çok parlak geliyor ve seyredemiyoruz. Tüm sayfaları okuyamasamda 2-3 sayfayı okumaya çalıştım
    ama sorunumu yaşayan göremedim.
    Cihaza direkt hdd bağlıyorum ve film izliyorum (2TB kadar bağladım ve sorunsuz açtı) ancak bazen
    film akarken altyazı donuyor ve kumanda işlev yapmıyor bazen 1-2 saniye sürüyor bazense 30 sn.
    böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar var mı ve çözümü varsa yardımlarınız rica.

diğer yandan forumda denk geldiğim sorularınıza kısaca cevaplar vermek isterim.
    *Led tv'ye göre kesinlikle daha çok parlıyor Zaten ekran kapalıyken bile karşısındakileri neredeyse ayna gibi yansıtıyor.
    gündüzleri karşısında cam varsa tv'yi seyretmek hiç keyifli olmuyor.
    *evde 5+1 LG ses sistemim var , bunu optik kablo yada mikrofon çıkışına gerek olmadan direkt HDMI kablo ile
    bağlantı yapabiliyorsunuz (ARC bağlantı) dsmart ve hdd film seyrederken sorunsuz kullanılıyor. Tek kumanda ile tüm cihazlar açılıyor.
    *tvyi aldığımdan beri güncellemesi var ama genelde güncellemelerden şikayetler olur o yüzden güncellemesini
    yükleyen varsa eski yeni arasındaki +/- bahsederseniz sevinirim.
    *cihazı aldıktan sonra 3d gözlük HB'dan çok çok hesaplıya bulmuştum (adedi 35TL) 3 tane aldım sonrasında satıştan kaldırdılar
    birkaçgün sonra yeniden satışa sundular yine alım yaptım 10gün beklettiler ama ürünleri göndermeyip parayı iade ettiler. HB takip etmenizi öneririm.

sormak istedikleriniz olursa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

iyi akşamlar

• Arkadaşlar bu tv de ps kullanan var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gencebayhacker

arkadaşlar bende bu televizyondan alıcam yalnız lg 3d gözlük olarak hangi model uyumlu bilgisi olan varmı?

http://www.akakce.com/3d-gozluk/en-ucuz-samsung-ssg-p5100-2-li-fiyati,1146240.html
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.