Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
32
Favori
121.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2 gün önce LG 50PB690V 3D Smart Full HD Plazma tv aldım n11 den 1584 TL ye geldi bonus puanıyla birlikte..

Televizyon 2014 ürünü çok yeni olduğu için lg nin kendi sitesine bile daha eklenmemiş..kutu içerisinden gözlük çıkmıyor (aktif)...

smart + 3d plazma full hd + wifi + 2d>3d dönüştürme + dahili uydu var daha detaylı özelliklerini bilmiyorum yarin elimde olur...

tv gelmeden gözlük arayışına girdim bu modele uygun gözlük lg müşteri hizmetlerine göre AG360S-AG350S lakin bu gözlükler 75-150 tl arasında

bu cihaza uygun gözlük arıyorum samsung 5100 modeli uygun diyenler var sizce ne yapmalı...alan kullanan varmı bu modeli? iade hakkım var başka önerileriniz varmı 50 inç olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axn6 -- 18 Temmuz 2014; 9:20:37 >

• Bende aldım çeyizime koydum n11den ben sadece lg bayiden bakmıştım teşhirde ışıklı ortamda bile goruntuler çok net geldi maçlar falan en ufak takılma yoktu direk aldım internetten sadece yorumlara bakarak aldım inceleme yapma fırsatım yok çunku eylul de kurdurcam garanti bozulmasın diye açmadım tvyi bence kullananlar bu başlık altında toplansın alacak arkadaşlara ve almış olanlara yardımcı olunsun incelemeler yapanlar paylaşsınlar hangi uydu alıcı kullanılmalı hangi gozlukler kullanılmalı veya çeşitli sorular tanıtımlar yapılıp konu canlı tutlmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum aynen bende çeyize aldım lakin satıcı gelince kurdur garantiyi başlat sonra kutusuna koy dedi bnm de düğün 3-4 ay sonra o zaman kurdurursan sıkıntı olur dedi arızalı olursa kimse değiştirmez dedi bn bgn garantiyi başlatıyorım bence bunu bir araştır..bu arada uydu alıcısı üzerinde bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axn6 -- 21 Mayıs 2014; 6:41:40 >
  • Özelliklerine bakarken bu tv nin enerji tüketiminin 118watt olduğunu gördüm, yıllık olarakta 172kw (4saat x 365) demişler.
    Soruma gelelim; Plazma tüketim değerleri bu kadar düştü mü? Bana gerçek olamayacak kadar iyi geldi. Kullandığım 2007 model Samsung 42" plazmam 300w tüketiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7Mhz

Özelliklerine bakarken bu tv nin enerji tüketiminin 118watt olduğunu gördüm, yıllık olarakta 172kw (4saat x 365) demişler.
    Soruma gelelim; Plazma tüketim değerleri bu kadar düştü mü? Bana gerçek olamayacak kadar iyi geldi. Kullandığım 2007 model Samsung 42" plazmam 300w tüketiyor.

evet değerler öyle gerçekte eğer bu tv led olsaydı 60-70 waat olurdu ama ona rağmen hala ekonomik ürün geldi kutusu karsımda ama açamıyorum servisi bekliyorum...bilmediğimiz bi

özelliği daha varmış pentouch tv :D kutuda yazıyor :D kumanda fln da demiş ama sanmam içinden akıllı kumanda çıksın bakalım servis heran gelebilir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axn6 -- 21 Mayıs 2014; 13:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axn6

dostum aynen bende çeyize aldım lakin satıcı gelince kurdur garantiyi başlat sonra kutusuna koy dedi bnm de düğün 3-4 ay sonra o zaman kurdurursan sıkıntı olur dedi arızalı olursa kimse değiştirmez dedi bn bgn garantiyi başlatıyorım bence bunu bir araştır..bu arada uydu alıcısı üzerinde bunun

Banada satıcı çeyiz kurulumu olucak dedi lg muşteri hizmetlerini ara dedi çeyiz kurulumu isteyip kutuyu hiç açmazsan hiç bişey olmaz dedi hatta uzerin çeyiz kurulumu olcaktır diye etiket var

• quote:

quote:

Özelliklerine bakarken bu tv nin enerji tüketiminin 118watt olduğunu gördüm, yıllık olarakta 172kw (4saat x 365) demişler.

evet değerler öyle gerçekte eğer bu tv led olsaydı 60-70 waat olurdu ama ona rağmen hala ekonomik ürün geldi kutusu karsımda ama açamıyorum servisi bekliyorum...bilmediğimiz bi

özelliği daha varmış pentouch tv :D kutuda yazıyor :D kumanda fln da demiş ama sanmam içinden akıllı kumanda çıksın bakalım servis heran gelebilir :D

Muhakkkak yorumlarınızı bekliyoruz dostum inceleme yaparsan seviniriz

• Arkadaşlar n11.comda 111 tl ne zaman yuklenir az once odemenin okeyini verdim bide hemen harcayabiliyoz mu

• Hayırlı olsun dostum, güle güle kullan.
    2006'dan beri plazma kullanıyorum. 42" ve çözünürlüğü 1024x768, hala görüntü kalitesinden çok çok memnunum ve bu nedenle de plazmadan vazgeçmem zor. Yaklaşık 2 haftadır sorun çıkarmaya başladı, bakımına 300-400 lira vermektense yeni birşeyler bakmaya başladım. Samsung dışında bir markaya yöneleyim dedim ama piyasada pek fazla plazma seçeneği kalmamış. Bir ara Panasonic çok iyiydi ama o da mağazalarda baya azalmış. Lg ve bulabilirsem Panasonic düşünüyorum. Tüketim değeri beklentim 200w civarlarıydı ama mevcut değerler beni oldukça memnun edecek gibi. Şu anki tv'mde bütün ayarları en üst düzeye getirince 400w tüketiyor.
    50" led'ler ile arada 50w fark olduğunu düşünsek; günde 6 saat çalışan bir tv'de ayda 9kw fark çıkar ve buda yaklaşık 3,5 lira eder. Yılda da 40 lira eder ki bu fark plazmadan vazgeçtirecek bir fark değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasel

Arkadaşlar n11.comda 111 tl ne zaman yuklenir az once odemenin okeyini verdim bide hemen harcayabiliyoz mu

12 hazirandan sonra yükleniyor ama öncesinde mesaj atman gerekli kartın sıon 6 hanesini..sadece n11 den alışveriş yapabilirsin ben çamaşır makinesi ve bulaşık alacam :D puanı bekliyorum :D

servis gelirse bilgi veririm..netten aldığım için kurdurcam eğer bi sorun varsa gerekirse veririz garantiye ondan birazda kurdurmak istedim..
  • quote:

Hayırlı olsun dostum, güle güle kullan.
    2006'dan beri plazma kullanıyorum. 42" ve çözünürlüğü 1024x768, hala görüntü kalitesinden çok çok memnunum ve bu nedenle de plazmadan vazgeçmem zor. Yaklaşık 2 haftadır sorun çıkarmaya başladı, bakımına 300-400 lira vermektense yeni birşeyler bakmaya başladım. Samsung dışında bir markaya yöneleyim dedim ama piyasada pek fazla plazma seçeneği kalmamış. Bir ara Panasonic çok iyiydi ama o da mağazalarda baya azalmış. Lg ve bulabilirsem Panasonic düşünüyorum. Tüketim değeri beklentim 200w civarlarıydı ama mevcut değerler beni oldukça memnun edecek gibi. Şu anki tv'mde bütün ayarları en üst düzeye getirince 400w tüketiyor.
    50" led'ler ile arada 50w fark olduğunu düşünsek; günde 6 saat çalışan bir tv'de ayda 9kw fark çıkar ve buda yaklaşık 3,5 lira eder. Yılda da 40 lira eder ki bu fark plazmadan vazgeçtirecek bir fark değil.

teşekkürler..evet plazmalar her zaman iyidir tek eksisi fazla tüketim ama onuda şuan düşürmüşler bu modelin klavuzunda 128waat olarak görülüyor zaten memuruz eve gedlğimizde

4-5- saat anca izleriz tüketimi kimse tüşünmesin bence..birde ben bunu almasam samsungun 50 inç modelini alacaktım hiç özelikl yok uydu alıcısı yok ekranı mat. lg nin ki ledler

kadar parlaktı ayrıca lg programı ile touch pad görevi görmesi hoşuma gitti..gelsede şu servis kursa merak ettim baya :D bu arada evde 32 inç hd seg tv var onun arkasında tüketim

150 watt diyor :D yuh yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axn6 -- 21 Mayıs 2014; 15:02:14 >
  • 50PB690V'nin Vatan fiyatı 1999tl, bu fiyat kampanyalı mı yoksa %30 daha düşmem gerekiyor mu? Gerçi vatan indirimleri ne durumda onuda bilmiyorum. Bir ara her hafta %30 yapıyordu, hala devam ediyor mu?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar n11.comda 111 tl ne zaman yuklenir az once odemenin okeyini verdim bide hemen harcayabiliyoz mu

12 hazirandan sonra yükleniyor ama öncesinde mesaj atman gerekli kartın sıon 6 hanesini..sadece n11 den alışveriş yapabilirsin ben çamaşır makinesi ve bulaşık alacam :D puanı bekliyorum :D

servis gelirse bilgi veririm..netten aldığım için kurdurcam eğer bi sorun varsa gerekirse veririz garantiye ondan birazda kurdurmak istedim..

Onu ben onceden yaptımm o zaman 12 haziranı bekliycem fırın alcam o puanlada hayırlısı olsun ilk izlenimlerinizi bekliyorum benn lg bayide avmde ışık altında izledim goruntude bir şey yoktu gayet gerçekçiydi panasonicler on milyar zatenn ona vercek param olsa uhd telebizyon alırım

• arkadaşlar servis 5 gibi geldi kurdu...ilk izlenimim çok çok beğendim..zaten gold da incelemiştim..ekrana güneş vurmasına rağmen led ekranlardan farkı yok gayet parlak ve net..menusu kolay internete hemen bağlanıyor tekrar şifre vs..girmenize gerek yok interneti başarılı eve ayrıca laptop veya pc almama gerek yok kablosuz klavye ile bildiğin pc ye dönüşür...lg müşteri hizmetleri 2d>3d dönüştürme yok dedi ama var...kutu içinden akıllı kumanda çıktı ben yok sanıyordum ama varmış :) 3d deneyemedim gözlük yok..kumanda üzerinde mikrofon var webde veya youtube da bişi aramak çok rahat en zor kelimeyi bile anlıyor...onun dışında içinde digiturk googlemap vs..birsürü uygulama var...elektrik tüketimi 128watt B sınıfı...plazma için süper bence...evdeki dandik tv ler bile 150 wat çekiyor...çok ince 5cm kadar...ayağı biraz dandik onu beğenmedim daha şık olabilirdi...şimdilik izlenimler bu kadar
  • Bir kaç resim paylaşsaydınız keşke çok sevindimm iyiki almışım diyorum hangi uydu alıcı kullanıyorsunuz

• quote:

Arkadaşlar merhaba 2 gün önce LG 50PB690V 3D Smart Full HD Plazma tv aldım n11 den 1584 TL ye geldi bonus puanıyla birlikte..

Televizyon 2014 ürünü çok yeni olduğu için lg nin kendi sitesine bile daha eklenmemiş..kutu içerisinden gözlük çıkmıyor (aktif)...

smart + 3d plazma full hd + wifi + 2d>3d dönüştürme + dahili uydu var daha detaylı özelliklerini bilmiyorum yarin elimde olur...

tv gelmeden gözlük arayışına girdim bu modele uygun gözlük lg müşteri hizmetlerine göre AG360S-AG350S lakin bu gözlükler 75-150 tl arasında

bu cihaza uygun gözlük arıyorum samsung 5100 modeli uygun diyenler var sizce ne yapmalı...alan kullanan varmı bu modeli? iade hakkım var başka önerileriniz varmı 50 inç olarak?

hayırlı olsun nasıl o fiyata aldınız ?
    bizde bonus yok :(
    avantajix kullandınız mı ?

puanlar sadece n11 de kullanılabiliyor o kötü.
    filbox modül alınabilir.139 tl ye.. puanlarla.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    arkadaş puanda kullandığı için öyle almış 111tl hariç 1694 e almış bende görmüştüm 1739 a ilan ordan almış sanırsam ben 1799 olanı aldım şuanda en ucuzu olan o firmada çok ilgili tavsiye ederim bonus olması lazım oyle veriyolar 111 tl yi bende pepsi den 11 tl kullandım mesela banada 1677 egeldi bence gayet iyi hiç bir bayi bu paraya vermez
  • quote:

arkadaş puanda kullandığı için öyle almış 111tl hariç 1694 e almış bende görmüştüm 1739 a ilan ordan almış sanırsam ben 1799 olanı aldım şuanda en ucuzu olan o firmada çok ilgili tavsiye ederim bonus olması lazım oyle veriyolar 111 tl yi bende pepsi den 11 tl kullandım mesela banada 1677 egeldi bence gayet iyi hiç bir bayi bu paraya vermez

60" i 2500 tl .
    9 taksitte var ama bonus kart yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

60" i 2500 tl .
    9 taksitte var ama bonus kart yok :(

doğrudur vardır bonus card flexiye üye olun derim aidat ücreti yok aynı kampanya ondada geçerli bir haftada gelir zaten alırsınız bende 60 alcaktım ölçtüm çok büyük geldi tv ünitem 235cm tv 180 cm nerdeyse komple kaplıyodu bende 50 inche karar verdim aldım
  • quote:

Bir kaç resim paylaşsaydınız keşke çok sevindimm iyiki almışım diyorum hangi uydu alıcı kullanıyorsunuz

fırsat bulursam atayım..uydu alıcısı zaten içinde var uydu alıcısı almaya gerek yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.