Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.157
Cevap
32
Favori
121.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. elleri kaç tl eder bu tv nin 60" liği
  • Pb690v sahibiyim. Elektrik gitti geldi tv açılmıyor. Garantisi bitmeye yakın aynısı olmuştu ücretsiz tamir olmuştu. Ses gelip gelmediğini anlama şansım yok malesef. Kumandadan açıyorum. Ekrana bir ışık geliyor sonra sönüyor. Beylikdüzü civarı kime yaptırabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tv izlerken tv 3 4 defa kendi kendine kapandı aynı hatta telefon bağlıydı sarj oluyordu onun da ışığı yanıp söndü yani bir sebepten dolayı ( ya uzatma kablosundan yada voltaj gidip geldi ama onun dışında diğer hersey çalışıyor ) daha sonra hemen fisi çekip bekledim uzatmalari sokup direk hatta bağladım fakat tv açılıyor hiçbir şekilde görüntü gelmiyor lg logosu dahil ama ses geliyor acaba ne olmuş olabilir ? Arkadaş tam eve geldik yayıldık koltuğa olana bak

Not=Servisi aradık bir ara geliriz dediler.Başka bir tanıdığımız var tv tamiri yapan onu aradık hemen alıp inceledi ekran kartı yanmış siparişini verdik 400 tl gibi bir rakama yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßyİsMaİLCaN -- 6 Eylül 2018; 14:37:55 >
  • Arkadaşlar tv de hiç bir smart uygulama çalışmıyor sizde de böyle bir sıkıntı var mı ?

• pascalisma kullanıcısına yanıt
    Youtube uygulamasını filan epey aktif kullanıyorum, diğerleriyle işim olmuyor pek.
  • Oled alamıyorsan plazma candır gerisi heyecan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilgilendiğin için anlık bir problem oldu sanırım şuan problem yok uygulamalarda.

• youtube mirroring bile açılmıyordu son zamanlarda.
    dün güncelleme geldi. versiyon numarası 27 ile bitiyor.
    youtube çalışıyor şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Televizyon kumandasi bozuldu arkadaşlar nerden alıyoruz kumanda ?? Bilen link paylaşabilir mi ?

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Magic kumanda mı normal kumanda mı?

Normal kumanda istiyorsan şurda varhttps://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/lg-50pb690v-led-tv-kumandasi-pil-hediyeli-P216635473
    Yada şurdahttps://www.gittigidiyor.com/arama/?k=50PB690V+

Bu arada 50PB690V televizyonu çöp olmuş varsa main board'ına fiyatı karşılığında talibim.Benim mainboard'ın optik çıkışı kırıldı 5.1 sisteme ses aktaramıyorum. ARC başından beri hiç çalışmadı.

Şu kart:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 9 Temmuz 2018; 11:2:44 >

• Selam arkadaşlar .

Televizyonun da netflix uygulamasıni kullanan var mı ? Herhangi bir hata veriyor mu ?

Ben kullanıyorum.Gayet iyi performans veriyor ve henüz bir hata vermedi..
  • Merhaba arkadaşlar. Benim televizyonun parlaklığı ile ilgili problem oluşmuştu servis çözememişti. Telefonumda da aynı sorun oldu ve güncelleme ile geldi bu sorun. Tv yazılımını ilk aldığım zamana geri döndürebilir miyim? Belki de tv de bir güncelleme sonucunada oldu bu problem. Var mı böyle bir yol yöntem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris707 -- 5 Ağustos 2018; 20:40:51 >
    Ben 3-4 aydır kullanıyorum hiç problem olmadı çk stabil çalışıyor

• Arkadaşlar smart kumanda içindeki kodu yazabilirmisiniz piyasada bizim smart kumandanın başka tv içşn olanlarıda var kumandam kırıldığı için kodu göremiyorum

AN-MR500G

• Teşekkürler bu kumandadan aldım fakat sadece ses ve kanal değiştirme tuşları çalışıyor eşleştirme gibi bir şey yapmakmı gerekiyor

• Tv sol tarafına tutarak eşleştirme yapılıyordu YouTube dan nasıl olduğuna bakmak lazım nasıl olduğunu hatırlamıyorum

İnşallah hallolur

• Bulamadım :(

Evet böyle birşey vardı ya televizyonun yanına tutuyorduk yada bir tuş vardı 3 defa basıyorduk televizyonla eşleştirme için ama bende hatırlayamadım
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.