Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
32
Favori
121.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • youtube'dan ya da netflix'den bir şey açtığımda parlaklık çok kısık kalıyor ve ayarlayamıyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda ? Bir çözümü var mı ?
  • Motta. M kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum bir türlü çözüm bulamadım siz bulabildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardan enerji tasarrufunu kapatıp dener misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Meow

Aynı sorunu bende yaşıyorum bir türlü çözüm bulamadım siz bulabildiniz mi?
    Malesef hala çözüm bulamadım , ayarlarla alakalı değil durum uygulamaya girdiğiniz anda youtube ya da netflix hiçbir şekilde parlaklık ile oynamanıza izin vermiyor , kumandadaki butonlarda herhangi bir değişiklik yapmanıza izin vermiyor.Ne Netflix ne youtube kullanamıyorum bu problem yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motta.

Malesef hala çözüm bulamadım , ayarlarla alakalı değil durum uygulamaya girdiğiniz anda youtube ya da netflix hiçbir şekilde parlaklık ile oynamanıza izin vermiyor , kumandadaki butonlarda herhangi bir değişiklik yapmanıza izin vermiyor.Ne Netflix ne youtube kullanamıyorum bu problem yüzünden.

Alıntıları Göster
    Kesin bir ayarı vardır
    Bende netdlix yok fakat YouTube uygulamasını açınca parlaklık maksimum
    Hatta usun süre kalsa logo yanığı yapar
    Ben de internet artık olmadığı için kullanmıyorum ama cepten internet açınca YouTube arasıra bakıyorum
    Aşırı parlak oluyor
    Ama çözümü hakkında fikrim yok

• Motta. M kullanıcısına yanıt
    Hocam normal tv izlerken enerji tasarrufu açık bende(ışık kısık), uygulamalara girince arkadaşın dediği gibi parlaklık maksimum yapıyor otomatik. Ondan dedim belki o ayardan olabilir diye. Uygulamaya girmeden ayarı kurcalayıp, girin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HobaReeeY

Hocam normal tv izlerken enerji tasarrufu açık bende(ışık kısık), uygulamalara girince arkadaşın dediği gibi parlaklık maksimum yapıyor otomatik. Ondan dedim belki o ayardan olabilir diye. Uygulamaya girmeden ayarı kurcalayıp, girin.
    Teşekkür ederim hocam ilginiz için , dün baktım enerji tasarrufu kapalı gözüküyor akşam biraz daha kurcalayacağım maximum olarak açıldığına göre sizde bir ayarı vardır dediğiniz gibi , umarım düzeltirim
  • Dün enerji tasarrufu modlarını biraz kurcaladım ancak hala çözüm bulamadım malesef yazılım olarak son sürümü kullanıyorum acaba ondan mı oluyor
  • netflix çalışmıyor bende hata veriyor
  • quote:

youtube'dan ya da netflix'den bir şey açtığımda parlaklık çok kısık kalıyor ve ayarlayamıyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda ? Bir çözümü var mı ?
    Özellikle tv yi internete bağladım denemek için
    Benim ekran ayarı uzman da
    Enerji tasarrufu kapalı
    Uzman kontrolünde
    Dinamik kontrast düşük
    Süper çözünürlük yüksek
    Renk gamı geniş
    Renk filtresi kapalı
    Resim seçeneğinde
    Gürültü filtresi düşük
    Parazit azaltma düşük
    Siyah seviye yüksek
    Gerçek sinema açık
    True motion pürüzsüz

İnşallah faydası olur

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bugün ilk kez deneme fırsatım oldu, çalışıyor bende bir sıkıntı olmadı henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Bugün ilk kez deneme fırsatım oldu, çalışıyor bende bir sıkıntı olmadı henüz.
    silip yükleyeyim dedim dün. pasifleştir gibi birşey çıktı onu yapınca düzeldi.
    youtube çok yavaş ama eskiden daha iyiydi.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Televizyonun kendi hafızası dolu filan değil di mi?
    Youtube yavaş derken anlamadım, genelde telefondan üzerinden gönderiyorum videoyu belki ondan dikkatimi çekmemiş olabilir emin olamadım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 17 Şubat 2019; 1:23:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Televizyonun kendi hafızası dolu filan değil di mi?
    Youtube yavaş derken anlamadım, genelde telefondan üzerinden gönderiyorum videoyu belki ondan dikkatimi çekmemiş olabilir emin olamadım şimdi.
    dolu değil.
    telefon uygulamasından paylaşıyoruz.15-20saniyede açılıyor.ekrna koruyucuya geçiyor hatta ondan sonra açılıyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Bende 50ph670s kullanıcısıyım. Bizim tvde görüntü ayarlarında spor yok malesef. Spor görüntü ayarlarını atma şansı olan var mı acaba?

• quote:

Dün enerji tasarrufu modlarını biraz kurcaladım ancak hala çözüm bulamadım malesef yazılım olarak son sürümü kullanıyorum acaba ondan mı oluyor
    soruna bir çözüm buldum sanırım , 3D modunu kumandadan açtığınız zaman youtube ya da netflix'de parlaklık düzeliyor.3D'nin ilk modunda sorunsuz izleyebiliyorum şuan.
  • Benim tv de yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum siyah renkler gri gibi çıkıyor yıllardır çözülmedi. Bu güncel yazılımı silip eskiye dönmenin yolu yok mudur?

• Netflix video izlerken ghosting oluyor arada
    Düzeltilebilir mi?

• Merhaba arkadaşlar bizim tv lere sanırım eğer ben geç fark etmedi isem bein connect uygulaması gelmiş. Ama ben giriş yapamadım üyeliğim var. Digitürk den çok geç kalınmış bir hamle smart tv lerde olmaması ama dediğim gibi giriş yapılamıyor belki bir güncelleme ile düzeltirler. Not: Bu arada youtube uygulamasını aktif kullanıyorum zaman zaman çok takıldığı oluyor bazende yağ gibi akıyor anlamadım gitti ama bir şekilde idare ediyorum... Netflix üyeliğim varken hiç sorunsuz kullanıyordum onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Merhaba arkadaşlar bizim tv lere sanırım eğer ben geç fark etmedi isem bein connect uygulaması gelmiş. Ama ben giriş yapamadım üyeliğim var. Digitürk den çok geç kalınmış bir hamle smart tv lerde olmaması ama dediğim gibi giriş yapılamıyor belki bir güncelleme ile düzeltirler. Not: Bu arada youtube uygulamasını aktif kullanıyorum zaman zaman çok takıldığı oluyor bazende yağ gibi akıyor anlamadım gitti ama bir şekilde idare ediyorum... Netflix üyeliğim varken hiç sorunsuz kullanıyordum onu.
    Bende uygulama giriş ekranı dahi gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.