Şimdi Ara

2014 Dünya Kupası | FİNAL | Şampiyon ALMANYA (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.971
Cevap
62
Favori
405.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekvador ile ilgili detay: Chimborazo Dağı gezegenin en yüksek dağıdır.
  • Dünya kupası başlamadan önce en zayıf takım Kostarika görünüyordu. İddaa da şampiyonluk şansı 1/2000 ile en az verilen takımdı. Neler yaptığını görüyoruz. Honduras ve ekvador ikisi de sürpriz yapabilecek takımlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

Ekvador ile ilgili detay: Chimborazo Dağı gezegenin en yüksek dağıdır.

Şunu düzeltelim bence. Vikiye baktım sen öyle yazınca fakat gezegenin en yüksek dağı demeyelim ona. Gezegenin en yüksek noktası diyelim. İki söylem arasındaki farka parmak basalım. Everest amca üzülmesin
  • ahahahah hondurasssssssss
  • ahahaha Honduras attı
  • Şans topu ama çok iyi vurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulllesslyingished

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Sahada Ekvador u görünce aklıma ilk Kolombiya geldi. 1-2 sn sonra istemeyerek Venezuela, sonra istemsiz Romanya yı düşündüm. Lan noluyo derken ülke bayrak renklerinin aynı olduğu aklıma geldi. Niye ben de anlamadım

Uykun gelmiş bence dostum :)

Napayım seviyorum şu dünya kupalarını, maç ayırt etmeksizin takip ediyorum. Ama şu an vücut buna karşı geliyor söylediğin gibi

Ben de çok seviyorum maçları kaçırmamaya özen gösteriyorum ama 10:30 ta işten geldim bünye kaldırmıyor maç zevkli ama gözler gitti :( Kahrolsun çalışmak... Dünya kupası varken çalışılır mi hiç. Bir ay feragat etseler ne güzel olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok fena maç oluyo helal ya :)
  • bir golllllllll daha
  • Ahahahahha golü kes herkes uyudu
  • 1-1

Tek izleyen ben miyim la
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sahada Ekvador u görünce aklıma ilk Kolombiya geldi. 1-2 sn sonra istemeyerek Venezuela, sonra istemsiz Romanya yı düşündüm. Lan noluyo derken ülke bayrak renklerinin aynı olduğu aklıma geldi. Niye ben de anlamadım

Uykun gelmiş bence dostum :)

Napayım seviyorum şu dünya kupalarını, maç ayırt etmeksizin takip ediyorum. Ama şu an vücut buna karşı geliyor söylediğin gibi

Ben de çok seviyorum maçları kaçırmamaya özen gösteriyorum ama 10:30 ta işten geldim bünye kaldırmıyor maç zevkli ama gözler gitti :( Kahrolsun çalışmak... Dünya kupası varken çalışılır mi hiç. Bir ay feragat etseler ne güzel olur :)

Nasıl yatacan şöyle maç varken. Baksana neler oluyor, bi gol daha geldi

• quote:

quote:

Şunu düzeltelim bence. Vikiye baktım sen öyle yazınca fakat gezegenin en yüksek dağı demeyelim ona. Gezegenin en yüksek noktası diyelim. İki söylem arasındaki farka parmak basalım. Everest amca üzülmesin

Deniz seviyesi veya çekirdek merkezli olmasına göre değişiyor. Everest üzülmesin fekat halen dağ olamadı tepe olarak kaldı. Büyümedi gitti.
  • valencia sapladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

1-1

Tek izleyen ben miyim la

Uyumak için tv yi kapattım iki gol olmuş sansima tukureyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honduras ı çok küçümsüyolar bence gayet iyi oynuyorlar fransa maçında da iyilerdi 10 kişi kalmalarına rağmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • japon yunan maçından daha zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

İtalyada boş cıktı bugun gördük . Kostarıka yarıfınal oynar buyuk ıhtımal

İtalya boş çıktı diyip K.rika yarı final oynar demek tuhaf bu kupa İtalyanın herkes emin olsun forumdaşlarrr.

Baggioooooooooooooooooooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero444

quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

İtalyada boş cıktı bugun gördük . Kostarıka yarıfınal oynar buyuk ıhtımal

İtalya boş çıktı diyip K.rika yarı final oynar demek tuhaf bu kupa İtalyanın herkes emin olsun forumdaşlarrr.

Baggioooooooooooooooooooo

EN BÜYÜK BREZİLYA BU BÖYLE BİLİNE KALEDE SEZAR İLERDE OSKAR NEYMAR OOOOOOOOO BİR Kİ ÜÇ KALEDE RÜŞTÜÜÜ İLERDE DÖRTLÜÜÜ
  • quote:

quote:

quote:

Deniz seviyesi veya çekirdek merkezli olmasına göre değişiyor. Everest üzülmesin fekat halen dağ olamadı tepe olarak kaldı. Büyümedi gitti.

Tamam anlaştık şu an

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.