Şimdi Ara

2014 Dünya Kupası | FİNAL | Şampiyon ALMANYA (669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.971
Cevap
62
Favori
405.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya Kupası bitince sıkıntıdan kendimi şey yaparım herhalde.

Olm çok alıştık lan.

Benim için 48 ayın sultanıdır Dünya Kupası. Kimse alınmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R2.Sheva

Fransa Belkide Ribery'siz Tam Anlamiyla Bir Takim Olmustur. Güçlerini Gösterdiler.Liderler Her zaman iyi değildir Birden Fazla Lider varsa.

Alakası bile yok ; ne kadar çok antreman yapılırsa takımın anlaşması da o kadar iyi oluyor . Portekiz resmen komediydi mesela . Fransanın teknik direktörünü gerçekten tebrik etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

quote:

Fransa Belkide Ribery'siz Tam Anlamiyla Bir Takim Olmustur. Güçlerini Gösterdiler.Liderler Her zaman iyi değildir Birden Fazla Lider varsa.

Alakası bile yok ; ne kadar çok antreman yapılırsa takımın anlaşması da o kadar iyi oluyor . Portekiz resmen komediydi mesela . Fransanın teknik direktörünü gerçekten tebrik etmek lazım

Döşamp zaten efsane

• hakemin bu maçı bitirmesini hiç istemedim açıkcası bol golllü zevkli bir maç izlettikk
  • Ölüm Grubu'ndan Kosta Rika çıktı!

• quote:

Orijinalden alıntı: judith

Dünya Kupası bitince sıkıntıdan kendimi şey yaparım herhalde.

Olm çok alıştık lan.

Benim için 48 ayın sultanıdır Dünya Kupası. Kimse alınmasın.

İmzayı nereye atıyoruz ?
  • Fransa iyi oynadı fakat öyle çok müthiş bir futbol sergilemedi.İsviçre STSL de şampiyon olamaz öyle diyeyim.Maşallah kalecileri hala aynı kaleci ve hala saç baş yolduruyor.
  • Of günün maçı geldi, hazırım
  • Abi böyle zevkli bir maç yok ya. Fransa 3 gol atmış ama durmuyor hala atayım diye çabalıyor, İsviçre 5 gol yemiş ama çeviremem diye ümitsizliğe kapılmıyor hala savaşıyor ne müthiş maçtı valla. Açık ara turnuvanın en keyifli maçıydı.
  • Abi çok keyifliydi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

quote:

Ribery oynadığında daha çok herkez ribery'nin ayağına bakıyor izlenimi var ortada, eğer ribery bu takıma monte edilebilirse o zaman almanya gibi makine gibi işler bu takım..
  • Fransa maçı asırı keyifliydi yalnız benzamanın penaltısı sonrası kazmalık etti valbuena , birde 6. golde kesmesi yanlıstı hakemin pozisyonu bekleyebilirdi bu arada Kosta Rika ya da helal olsun gerçekten
  • vay bee, fransa da ne coştu ha, almanya, hollanda ve fransa göz dolduruyor.
  • Ömer Üründül iyi ki geri döndü, iki gündür turnuvadan aldığım keyif arttı sayesinde. Şimdilik favori takımlarım Hollanda, Almanya, Fransa ve Kolombiya.
  • Ekvador ilk maç ki sergilediği güzel oyununu bu maça da yansıtırsa Honduras'ı yener.Jefferson Montero'dan gol bekliyorum.
  • saat 1 de mac varmi varsa kimin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadşlar hd maç özetlerinin yayınladığı bir site var mı? Sabahtan beri Youtube'dan kanal arıyorum ama yok ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Fransa iyi oynadı fakat öyle çok müthiş bir futbol sergilemedi.İsviçre STSL de şampiyon olamaz öyle diyeyim.Maşallah kalecileri hala aynı kaleci ve hala saç baş yolduruyor.

Benaglio olmasa İsviçre 10 yemişti.
  • Hollanda,Almanya ve Fransa dışında Avrupa takımları tel tel dökülüyor. Beklediğimden zevkli geçiyor turnuva bol sürpriz iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

saat 1 de mac varmi varsa kimin?

Var tabiki. Günün maçı hem de. Ekvator Honduras. Ben hazırım şahsen bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.