Şimdi Ara

2014-2015 Teog [ ANA KONU!!!!] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
8
Favori
40.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

391 puan aldınız
  • Körfez mi palme mi yoksa ikiside mi nedenleriyle açıklarsanız çok sevinirim.
  • Körfez yayınları mı palme yayınları mı tüm kitaplarını tek tek soru bankası olarak almak istiyorum sizce hangisini almalıyım başka hangi kaynaklar önerebilirsiniz hangi derste hangi yayın daha iyidir sizlerinde kullandıkları yayınları yazarsanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbeba

1 Türkçe'den,1 İngilizce'den yanlışım var

Ne güzel işte.
  • Merhaba gençler ve aileler ,

Odtü^de okuyan öğrenciden matematik özel dersi almak isteyen ve Ankara^da ikamet eden kimseler var ise yardımcı olmaya hazırım. Öğrenmek istediğiniz konularda aramanız yeterlidir.
    Tel=05512122767
  • e okulda puanım gözükmüyor ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes010201

e okulda puanım gözükmüyor ne yapmalıyım

Puan olarak koyulmayacak. Yani inkılap ve dinde 1. Yazılı, diğer derslerde 2. Yazılı yerine geçecek. 100 üzerinden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir ana konunun olması çok iyi oldu.
    Ben sadece fende biraz zorlandım, matematik çok kolaydı. Türkçe basitlikten kırılıyordu. Fen dışında bütün sorular çok açık ve netti (daha doğrusu devlet bizden düşünmememizi istiyordu, düşününce yanış kapılara çıkılıyordu). Fende malum ipli soru ile yanlış ölçülmüş deney sorusunu yanlış yaptım. Diğer sınavlarımda hiç hata yok.
    e-okul ss'imi de atayım:

Çalıştım mı? Hayır. Sadece dersi dinledim. Dershaneye de 6. sınıftan beri gitmiyorum. TEOG'dan önceki hafta sadece LoL oynadım

Kopya çektiğimi düşünenler için 4. sınıftan beri olan notlarımın ss'ini PM'den atarım.

Umarım yanlış bir şeyler söylemiyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 10 Ocak 2015; 14:51:51 >

• Beyler şimdi bu notları puan bazına nasıl dökebilirim, bildiğim kadarıyla 700 üzerinden hesaplanacak bunu nasıl 400'lük 500'lü puan olarak hesaplayabilirim
  • Tam bloklamalık konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

Beyler şimdi bu notları puan bazına nasıl dökebilirim, bildiğim kadarıyla 700 üzerinden hesaplanacak bunu nasıl 400'lük 500'lü puan olarak hesaplayabilirim

Teoges.com dan bulabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Böyle bir ana konunun olması çok iyi oldu.
    Ben sadece fende biraz zorlandım, matematik çok kolaydı. Türkçe basitlikten kırılıyordu. Fen dışında bütün sorular çok açık ve netti (daha doğrusu devlet bizden düşünmememizi istiyordu, düşününce yanış kapılara çıkılıyordu). Fende malum ipli soru ile yanlış ölçülmüş deney sorusunu yanlış yaptım. Diğer sınavlarımda hiç hata yok.
    e-okul ss'imi de atayım:

Çalıştım mı? Hayır. Sadece dersi dinledim. Dershaneye de 6. sınıftan beri gitmiyorum. TEOG'dan önceki hafta sadece LoL oynadım

Kopya çektiğimi düşünenler için 4. sınıftan beri olan notlarımın ss'ini PM'den atarım.

Aynn o sorular zordu ben cok zorlanmistim aciklik getirmemislerdi soruya

• Dusunen yanlis yapiyor.Keske virgul sorusunda dusunmeyip direkt isaretleseydim.

• quote:

e-okul ss'imi de atayım:

Kusura bakma da övülmeyi mi bekliyorsun?
    Çalışmadan bunu yaptım alışsam full olacaktı mantığında mısın?

• Sızce lise puanları artar mı azalır mı ? Bence azalcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

e-okul ss'imi de atayım:

Kusura bakma da övülmeyi mi bekliyorsun?
    Çalışmadan bunu yaptım alışsam full olacaktı mantığında mısın?

Hayır. Bazen emeği kopya sananlar oluyor, bunlardan nefret ediyorum. Övülmek gibi bir niyetim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 57Sinop57

Sızce lise puanları artar mı azalır mı ? Bence azalcak.

İkinci sınav yine kolay olursa artabilir bence.. Ama diğer sınavda daha zorlayacakları büyük ihtimal..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaann26

quote:

Orijinalden alıntı: 57Sinop57

Sızce lise puanları artar mı azalır mı ? Bence azalcak.

İkinci sınav yine kolay olursa artabilir bence.. Ama diğer sınavda daha zorlayacakları büyük ihtimal..

Ilk sinava baktim gecen seneden farksiz. 2. Sinavda ayni zorlukta olursa yuzdeler pek degismez.

• Toplu blok listesi

• 1s2s kullanıcısına yanıt
    Artmasında yeter
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.