Şimdi Ara

2014-2015 Teog [ ANA KONU!!!!] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
8
Favori
40.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kardeşimde TEOG sınavına girdi fakat durumu çok kötü mat45 fen 85 türkçe 60 falan, notlarını görünce elimden geldiğince yardımcı olamaya karar verdim, işten sonra oturuyorum yanına dilim döndüğümce anlatıyorum. sizden ricam sizce bu çocuk nasıl çalışmalı, baştan tüm dersleri tekrar edip soru çözmesi daha mı iyi olur?ilk dönem konuları ikinci sınavda çıkacak mı ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galle

Merhaba arkadaşlar, kardeşimde TEOG sınavına girdi fakat durumu çok kötü mat45 fen 85 türkçe 60 falan, notlarını görünce elimden geldiğince yardımcı olamaya karar verdim, işten sonra oturuyorum yanına dilim döndüğümce anlatıyorum. sizden ricam sizce bu çocuk nasıl çalışmalı, baştan tüm dersleri tekrar edip soru çözmesi daha mı iyi olur?ilk dönem konuları ikinci sınavda çıkacak mı ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar.

Kesin kardeştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustad-kun

quote:

Orijinalden alıntı: Galle

Merhaba arkadaşlar, kardeşimde TEOG sınavına girdi fakat durumu çok kötü mat45 fen 85 türkçe 60 falan, notlarını görünce elimden geldiğince yardımcı olamaya karar verdim, işten sonra oturuyorum yanına dilim döndüğümce anlatıyorum. sizden ricam sizce bu çocuk nasıl çalışmalı, baştan tüm dersleri tekrar edip soru çözmesi daha mı iyi olur?ilk dönem konuları ikinci sınavda çıkacak mı ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar.

Kesin kardeştir

Belirttiğim konuda önerin varsa yazabilirsin.

• Galle kullanıcısına yanıt
    konu anlatımlı kitap alın ve ders çalışmaya ufak ufak başlasın tabi zaman hızla ilerliyor sömestr da bu alışma işini halledin yeni döneme iyi başlasın
    ona ödüller filan söyleyin hevesi artsın teogun kendi için önemini aşılayın vb...
    konular birikmemesi için sömestr da sağlam konu tekrarı+test yapsın
    sonra sıkıntı çıkmasın
  • Gençler bakın size şunu söyliyyim eğer tembel falansanız çok fazla olmamak kaydıyla bilfen okuluna gelin derim marka falan yaptığımı sanıyosunuz ama zaten okul bi başarı abidesi ben ciddi bir çalışma yapmadan sırf okulum sayesinde çok iyi bir sonuuç çıkardım ve bizim okulda tam 80 tane full var bütün bilfenlerde yani 5 okulda 250 ye yakın full var eğer ilk teogtan idare eder yyapmışsanız ikinci dönem paranıza kıyıp gelin okula belki çok fazla ödiyiceksiniz ama değicek geleceğeniz değişicek bana sorarsanız kaç yanlış yaptın diye ben 1 yanlıştan az yaptım
  • Arkadaşlar sizce 2. Teog nasıl olur? Bence zorluk derecesi geçen seneki gibi olur yada onun mazereti gibi. Aslında zaten konular zor birde baya konu var bir sürü soru çeşidi demek bu. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovatic_1

Arkadaşlar sizce 2. Teog nasıl olur? Bence zorluk derecesi geçen seneki gibi olur yada onun mazereti gibi. Aslında zaten konular zor birde baya konu var bir sürü soru çeşidi demek bu. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlk sınavdan daha zor olur derecesi.. Çünkü; ilk sınavda tam yapanlar oldukça fazla..

• biraz zorlatırlar özellikle din i
    full yapan çok oldu ondan eletirler biraz bnce matematik ve fenden biraz elerler türkçe de de deyim atasözüyle yine elerler diğerleri aşağı yukarı aynı olur
  • İnsallah tarihi sinav gelir(zorluk olarak)

• bence işin içinde bit yeniği var gibi görünüyor. Çünkü, zamanın en yüksek değeri bu yılda oldu. Geçen sene (yanlış hatırlamıyorsam) 600 falandı. Şimdi 5000 kişiye nasıl ulaşır?? Tahminim böyle, doğru olmayabilir.
    quote:

Ortak sınavlarda 4.742 öğrencimiz 6 ders testinin sorularının tamamını doğru cevaplamıştır.

Haziran ayında bir skandal çıkmaz umarım. Yoksa herkesin başı yanar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi personalcomputer -- 28 Ocak 2015; 11:27:50 >
  • Arkadaşlar merhaba...
    Ben TEOG ile ilgili bahsetmek istiyorum.1. TEOG sınavından Türkçe,Matematik,Din,Fen,İngilizce tam.İnkılap 2 yanlış.
    Not ortalamalarım:
    6.sınıf=92.67
    7.sınıf=95.8884
    8.sınıf=99.5
    Devlet oklunda okuyorum ve hocalar zor soruyor 99'u bile 100 yapmıyor maalesef.
    Sınavım çok iyi geçti.2. sınav da güzel olursa 492-493 gibi puan alıyorum.Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'ne yeter mi sizce?
    1. TEOGDA 4742 (yanlış hatırlamıyorsam) tam yapan varmış. Bunların 1000 tanesi kesin 2. sınavda da tam yapar yarısının da not ortalamaları özel okul sayesinde 100 100'dür.Ne yapacağız nasıl yerleşeceğiz?Ankara Fen'i istiyordum ama maalesef gitti şansım.
    Şimdi tek dileğim 2. sınavın zor olması.

• snow_angel06 S kullanıcısına yanıt
    99.5 inkılaptaki yanlışından
  • quote:

Orijinalden alıntı: snow_angel06

Arkadaşlar merhaba...
    Ben TEOG ile ilgili bahsetmek istiyorum.1. TEOG sınavından Türkçe,Matematik,Din,Fen,İngilizce tam.İnkılap 2 yanlış.
    Not ortalamalarım:
    6.sınıf=92.67
    7.sınıf=95.8884
    8.sınıf=99.5
    Devlet oklunda okuyorum ve hocalar zor soruyor 99'u bile 100 yapmıyor maalesef.
    Sınavım çok iyi geçti.2. sınav da güzel olursa 492-493 gibi puan alıyorum.Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'ne yeter mi sizce?
    1. TEOGDA 4742 (yanlış hatırlamıyorsam) tam yapan varmış. Bunların 1000 tanesi kesin 2. sınavda da tam yapar yarısının da not ortalamaları özel okul sayesinde 100 100'dür.Ne yapacağız nasıl yerleşeceğiz?Ankara Fen'i istiyordum ama maalesef gitti şansım.
    Şimdi tek dileğim 2. sınavın zor olması.

Tebrik ederim sekizinci sınıf ortalaman süper sadece inkılap teog yanlışların hariç diğer notların tam olmalı böyle yüksek bir ortalaman olduğuna göre umarım ikinci teogdada yüksek puan alır istediğin liseye yerleşirsin

• myloxyloto kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz beni mutlu etti.Herkes için hayırlısı.
    Notlarımda haklısınız İnkılap yüzünden gitti.
    Yarıyıl tatilinde merak ettim neler yapıyorsunuz?
    Ben 2 kitap okudum ve şu an test çözüyorum.
    Kitap önerilerim;
    Kürk Mantolu Madonna
    Sisin Sakladıkları
    Test kitabı önerilerim;
    Anafen Tüm dersler Soru
    Coşku Tüm Dersler Soru
    Ve alabilebileceğiniz kadar deneme sınavı.
    (bakkala çakkala para harcamayın da 1-2 lira verin yani )
    Bence test yerine süre vereceğiniz deneme sınavları çok daha yararlı olacaktır.Ben eksiklerimi görmüştüm misal Türkçe 1-2 yanlış çıkıyordu Teog'da tam yaptım.Size de başarılar dilerim.En kötü olduğunuz dersten başlasanız sizin için daha yararlı olacaktır.
    2. sınavda tahminlerim;
    Türkçe=1. sınav gibi
    Matematik=1. sınavdan zor
    Fen=1.sınavdan zor
    İnkılap=1. sınav gibi
    İngilizce=1. sınav gibi
    Din=1. sınavdan zor
    Bakalım tahminlerim doğru olacak mı?
    Bunlar test kitaplarım sizlere yardımcı olabilir diye koyuyorum.

Edit:Normalde daha düzenliyimdir de ders çalıştıktan sonra rezil ettim çalışma masamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snow_angel06 -- 2 Şubat 2015; 16:27:03 >

• Arkadaşlar ingilizcede ünite kelimelerine nasıl çalışıyorsunuz? Ders kitabının arkasında var ama yeterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MVP Bjelica -- 2 Şubat 2015; 18:35:36 >
    Merhaba,

Uğur Dershanesi kitaplarının altındaki kenarları beyaz ince kitaplar hangi yayın biltest'in fasikülleri mi ?

İyi Forumlar,
    Burgamer
  • burgamer kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Hayır,bil-test fasikülleri değil fakat bil-test yayınlarının test kitabı var kolay geldi bana TEOG'a benzer alabilirsin TEOG için faydalı olacaktır.Soru bankasını al kazanımlıyı alma.
    Cevabınız için teşekkür ederim.Biltest'in kazanımsız soru bankaları bende de var.Dediğiniz gibi güzel bir kitap.İnce fasiküller hangi yayın ?
  • burgamer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Fasiküller Uğur Yayınları.Zor olduğunu düşünüyorum.Uğur Yayınları'nın yaygın olmamasının nedeni ayrıntılı,zor ve üst seviye sormaları.Zor severim diyorsanız alabileceğiniz fasiküller ama mecaz-ı mürsel bile var yani. Biz dershanede YGS konuları filan bile görüyoruz.
    Cevabınız için teşekkür ederim.Zorsa (konu dışı ise) hiç bulaşmam. Bu yüzden Tudem Yayınları'nı 2. Sınıftan beri hiç almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgamer -- 4 Şubat 2015; 2:12:29 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.