Şimdi Ara

2014-2015 Fenerbahçe Kadrosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözle görülür bir şekilde kanat oyuncusu transferi şart,Bruno Alves riskli bir oyuncu ilk11 için alternatif stoper lazım.

Mehmet Topal kazmasını da hiç beğenmiyorum (nesini beğeniyorsanız) oraya kaliteli bir yabancı lazım.

Artık kaleyi de Mert'in devralma vakti geldi.

• Ek olarak sağ bek,orta saha ve kanatlar için alternatif yedek bekleyecek oyuncular almalıyız.
  • Sow en uçta olmuyor rahat alan bulamıyor bence.Solda ya da serbest oynamak daha verim veriyor.

Topal yazdığınız sistemde kilit adam olur hem de yerli o oynamalı.

Salih şu an Ersun hoca sağolsun ilk 11 oynayacak seviyede değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-3PO

Sow en uçta olmuyor rahat alan bulamıyor bence.Solda ya da serbest oynamak daha verim veriyor.

Sow kanatta da pek iyi oynamıyor bence merkez forvet oynasa verimli olur adamın asıl mevkisi sonuçta ama eğer tutmazsa para ederken satılmalı.

Evet Mehmet Topal kilit oyuncu ama adam da teknik sıfır dostum bildiğin stoper tekniği var.

Ben kadroyu önümüzde ki sene için yazdım ama Salih şimdi bile ilk 11 oynayabilecek kapasitededir.
  • 2 oyuncu yeter ;

• Bence kanatlarınızda bir sorun yok, benim gözlemlediğim Fenerbahçe Alex'in boşluğunu bir türlü dolduramadı.
    Alper iyi futbolcu ama Meireles ve Baroni bi Alper düzeyinde değil, Salih denenmiyor alternatifler hep vasatlara yöneliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Bence kanatlarınızda bir sorun yok, benim gözlemlediğim Fenerbahçe Alex'in boşluğunu bir türlü dolduramadı.
    Alper iyi futbolcu ama Meireles ve Baroni bi Alper düzeyinde değil, Salih denenmiyor alternatifler hep vasatlara yöneliyor.

Beklerimiz iyi olduğu için kanatlarımız iyi gibi görünüyor , orta saha konusunda haklısın.
  • Orta saha'ya transfer şart ayrıca forvetlerimizin sakatlanma ihtimalinden ötürü yerli bir forvetde gerek,savunmayada transfer gerek görüşüne sahip alves'in saçmalıkları nedeniyle

onun dışında meireles kesinlikle yollanmalı mümkünse napoliye takas şeklinde g. inleri'de alırsak on numara olur

kadlec,yobo,krasic,serdar,selçuk artık miladı dolmuştur benim görüşüm

stoch için ayrı bir parantez açıyorum bir şans daha verilebilir

yaz döneminde yani yönetim 1 yıldız transfer etmeli diyorum bu taraftar bunu hak ediyor düzgün tasarımlı formalar ile inanılmaz kazanç sağlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

2 oyuncu yeter ;

hee yeter. 2 sakatlıktan sonra yine puan bırakırız saçma sapan takımlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

2 oyuncu yeter ;

hee yeter. 2 sakatlıktan sonra yine puan bırakırız saçma sapan takımlara

yanlış anladın . Sadece ilk 11 için 2 oyuncu dedim , bench için sağlam türkler alınmalı

• Arkadaşlar kusura bakmayın ama körsünüz yeminle körsünüz.

Bizim ihtiyacımız olan yandan gelen ortalara kafayı koyup gol yapabilecek ayağıda güçlü bir pivot santrafor (Takımın cezasahasına en çok top sokan iki ismi Caner-Gökhan unutmayın ) ve iki tane tehlikeli paslar atan pasör orta saha hemde iki tane. Alper bence winger olarak daha başarılı. Şöyle daha güzel olurdu sanırım.

• Orta sahaya yaratıcı bir oyuncu şart. Meireles ve Baroni kesinlikle gitmeli. Salih'e daha fazla forma şansı verilmeli.
  • Onu bunu bilmemde şu volkani postalayinda milli takimda rahat etsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawkerx kullanıcısına yanıt
    Fernandes'in yerine Salih daha iyi olur.Stochta klübede bekler.
  •  2014-2015 Fenerbahçe Kadrosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-3PO

Sow en uçta olmuyor rahat alan bulamıyor bence.Solda ya da serbest oynamak daha verim veriyor.

Zaten seneye olduğu için o ortam sağlanmalı salih için. Ayrıca Sow dediğin gibi kanatta serbest, emenike uçta birde sağa kanat lazım. Salzburgda mane, veya süper ligden jimmy durmaz ve erkan zenginden biri alınabilir. Ayrıca Selçuk,kadlec,baroni,topuz gibi kazmalardan kurtulup yerine bunlardan daha iyi oyuncular alınabilir.
  • Burada herkes galatasaraylı 1000 galatasaraylı 10000 fenerliyi yok eder el elden ustundur favukcum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stoch ve Kampl yeterli fazla bile.

Stoch davranışları hoş olmasa oynuyor mu oynuyor adam. Sizin ünlü düşünürüz KOCAMAN adamın en from olduğu zamanda yedek bıraktı. Türkiye'de özel hayata çok karışılıyor.
    Birde Kadlec aldıki Hasan Ali'den + sını gören olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKaraman08

Kardeşim. Salihi herkes seviyor . Bende deli gibi seviyorum. Ama henüz o oynama süresine sahip bir adamı fenerbahçe kadrosuna kafadan yazamazsın. Bir sezon boyunca 70-80 den sonra oyuna girecek birşeyler yapacak anca o zaman kafadan 11'e yazarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

quote:

Orijinalden alıntı: MKaraman08

Kardeşim. Salihi herkes seviyor . Bende deli gibi seviyorum. Ama henüz o oynama süresine sahip bir adamı fenerbahçe kadrosuna kafadan yazamazsın. Bir sezon boyunca 70-80 den sonra oyuna girecek birşeyler yapacak anca o zaman kafadan 11'e yazarsın.

Ersun hoca bu sezon 2.yarılarda oyuna alsa seneye banko da işte ....

Olsun ben genede seneye banko oynaması gerektiğini düşüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.