Şimdi Ara

2013 YILI ÜLKELER BAZINDA TOPLAM SATIŞLAR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
4.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 7 de Türkiye'de fabrikası olmayan Opel ve VW'e YUH

o kadar araba satıyorsunuz bir yatırım yapın bir çivi çakın şu ülkeye...
  • HondAta kullanıcısına yanıt
    Açıklanmadı henüz. Pusuda bekliyorum onları da.
  • Sayın haberelectro,
    Sizin forumu bilgilendirme amaçlı tüm bu çabalarınızı kutluyorum. Kısır çekişmelerden, anlamsız tartışmalardan uzak bu başlıklar için teşekkür ediyorum.

@haberelectro
  • Genel olarak her horoz kendi çöplüğünde ötmüş ama VW bir çok yerde ötmüş. Helal olsun adamlara.
  • autograph A kullanıcısına yanıt
  • Japonya eklenmiştir...
  • Güney Afrika eklendi.
  • Hindistan eklendi.
  • Hong Kong eklendi.
  • Kanada güncellendi.
  • Yunanistan eklendi.
  • Opele helal olsun, opel satmiyor, opel tutulmuyol diyenler baksin bakalim sonuclara...
    Opel krizden cikmistir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başta Alfa ve Volvo pazarlama departmanları sonra da bu markaları her önüne gelen marka ile kapıştırma isteği duyan hastaları araçlarının Türkiye'deki marka algılarını anlamışlardır umarım. Volvo ve Alfa Türkiye'de satmak istiyorsa mevcut fiyatlarından 10 bin liracık price premium eksiltecekler ve kendilerini hali hazırda algılandıkları konumlara pozisyonlandıracaklar. Öyle 75 bin liradan başlayan fiyatlarla kompakt Volvo gitmiyor Türkiye'de. Yoksa böyle 5-10 binli satışlar daha çok uzun yıllar devam eder.
  • Çin eklendi.
  • Fransa da ilk 3'te kendi markaları olan Renault,Peugeot ve Citroen satışlarda diğer markaların epey önünde.Fransız milliyetçiliği.
  • İngiltere listesinde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum, çünkü İngiltere'de opel satışı yok ancak listede var.

• LeftBehind kullanıcısına yanıt
    Ingilterese opel, vauxhall markasi adi altinda satiliyor. Baska da bir fark yok. Forumdaki arkadaslar bu ne diye sormasin diye opel yazdim. Liste guvenilir yani

• Avusturya eklendi.
  • Rusya eklendi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.