Şimdi Ara

2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
30.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 1.2 trendline beyaz , üzerinde 14 lastık ve jant kapağı var 15 jant almayı düşünüyorum Boavista ve İnterlagos modelleri arasında kaldım 5x100 6.0 mı uygundur lastikçiler genelde 7.0 gösteriyor fakat yakıtı konforu etkilemesini istemiyorum Jant ve lastik ve ebat önerilerinizi bekliyorum , söylediğim jantları bu araçta ve ya buna yakın bir araçta kullanan varmıdır acil yardımmmmhttps://store.donanimhaber.com/7a/e4/4d/7ae44ddce8b5e430b29176e209e2654c.jpghttps://store.donanimhaber.com/a7/5b/c2/a75bc2c5f36149c3e635744a6b58e809.jpg
     2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım

• Yalnız 2. Resim 15 degil galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Yalnız 2. Resim 15 degil galiba.
    Boavista iyidir hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

Alıntıları Göster
    Bence Polo Gti jantı takmak farzdır
  • K.B.R.O kullanıcısına yanıt
    evet 16 olması lazım 15de takılı bulamadım yanlış jant ve lastik seçmekten çok korkuyorum daha önce yaşadım ne konfor kalıyor ne yakıt tasarrufu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

Bende 15 olduğu için Boavista dan yanayım lakin 7.0 6.0 herkes birsey diyor orjinali 6.0 diye biliyorum jantcılar ET den kurtarır sorun olmaz 7.0 da diyor ben yine de orjinalden yanayım nasıl durur nasıl olur çok şey istiyorum sanırım hem arabayı üzmesin hem güzel gösterişli dursun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

GTİ Jant 15' de pek hoş durmuyor gibi geldi bana canlı olarak gördüğümden kişisel görüşümü belirtiyorum öneri güzel 16-17 için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthgsm06

quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

GTİ Jant 15' de pek hoş durmuyor gibi geldi bana canlı olarak gördüğümden kişisel görüşümü belirtiyorum öneri güzel 16-17 için :)

Alıntıları Göster
    15'' 195/55/15 lastik

yanlış bilmiyorsam 175/70/14 var üstünde orjinal bunun karşılığıda önerdiğim ebattır

• quote:

Orijinalden alıntı: Redcell

15'' 195/55/15 lastik

yanlış bilmiyorsam 175/70/14 var üstünde orjinal bunun karşılığıda önerdiğim ebattır

Comfort modelinde 185/65/15 var diye bilgim var , yakıtta ve görünümde 195/55/15 başımızı ağrıtmaz mı diyorsunuz ?
  • Comfortline da öyle doğrudur ama senin aracında 175 70 14 var ve hız göstergen vs buna göre kalibre o yüzden 195 55 15
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E2BECF3D0

Comfortline da öyle doğrudur ama senin aracında 175 70 14 var ve hız göstergen vs buna göre kalibre o yüzden 195 55 15
    Boavista 17 olması lazım, 17 jant yakışıyor Polo'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Alıntıları Göster
    Anladım bilgilendirme için teşekkür ederim peki 6.0-6.5-7.0 jantta hangisi tercih ediceğim bilginiz var mı ? orjinalde 6.0 oluyor sanırım ama piyasada hep 7.0 ağırlıkta jantcılarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

17 jant düşünsem buraya konu bile oluşturmazdım zaten:) bende istiyorum 17 olmasını ama aracım 1.2 ayrıca ön takım , konfor ve yakıt durumundan dolayı yanaşamıyorum arabamı ve cebimi üzmek istemiyorum
  • Schmitz senin arabanı diğerlerinden ayırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreal1453

Schmitz senin arabanı diğerlerinden ayırır.

Bu bana fazla gelir abi Elbette güzel durabilir baktım ama benim isteklerim sınırlı dengeli bir tercih yapmak zorundayım konfor yakıt ve görünüm , 3ü birarada belki zor ama sizlerden fikir ve yardım istiyorum bunun için de :)
  • quote:

quote:

Bu bana fazla gelir abi Elbette güzel durabilir baktım ama benim isteklerim sınırlı dengeli bir tercih yapmak zorundayım konfor yakıt ve görünüm , 3ü birarada belki zor ama sizlerden fikir ve yardım istiyorum bunun için de :)

Hocam ebatlarda karar kılıp jantcıya gir en hafifini al o zaman. öyleyse kara jant a kapak takmak daha mantıklı :D
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ebatlarda karar kılıp jantcıya gir en hafifini al o zaman. öyleyse kara jant a kapak takmak daha mantıklı :D

Kara janta kapak var üzerinde düdük gibi duruyor zaten Genelde jantcıya girince boş çıkılmıyor karar verip jantcıya gitmekten yanayım bu sefer
    Kesinlikle 15' olacak 6.0-7.0 arasında kararsızım Boavista ağır basmaya başladı bir tercih daha çıktı ortaya tabi 15 i var mı 15de nasıl durur:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kara janta kapak var üzerinde düdük gibi duruyor zaten Genelde jantcıya girince boş çıkılmıyor karar verip jantcıya gitmekten yanayım bu sefer
    Kesinlikle 15' olacak 6.0-7.0 arasında kararsızım Boavista ağır basmaya başladı bir tercih daha çıktı ortaya tabi 15 i var mı 15de nasıl durur:)

Alıntıları Göster
    15' Boavista + Continental conticontac2 185/60/15 (lastikler 2014 tarihli) mükemmel bir fiyata sıfır bulduğum için pek düşünmedim fotolar akşama haydi bakalım ortaya ne çıkacak :)

• Hayırlı olsun bakalım foto bekliyoruz
  • quote:

Hayırlı olsun bakalım foto bekliyoruz

Teşekkür ederim fiyatı çok çok cazipti fotolar da burada 1000tl ye gayet güzel oldu
     2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.