Şimdi Ara

2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
30.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fthgsm06

quote:

Orijinalden alıntı: sirreal1453

Hayırlı olsun bakalım foto bekliyoruz

Teşekkür ederim fiyatı çok çok cazipti fotolar da burada 1000tl ye gayet güzel oldu
     2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım 2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım

Allah kaza bela vermesin kardeşim gayet güzel olmuş
    Zaten arabanda kız gibi maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sirreal1453 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Allah razı olsun abi, en azından fiyatı içime sindi korktuğum kadar kötü değil iyi diyelim:)
  • çok güzel olmuş hocam güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007nightmare

çok güzel olmuş hocam güle güle kullanın

Çok teşekkürler bakalım yakıt artacak mı onun bilgisini de burdan vereceğim
  • Yavaş yavaş bu araca güzel bir görünüm katacağım Cam filmi , sis farı ve xenon far düşünüyorum fazlasına gerek yok
  • Merhaba bende de polo 1.2 tsı 90 var. Eski aracın kia ceed ten kalma 205.55.16 sıfır lastiklerim var. Bu lastikler poloda kullanılırmı bilgisi olan varmı dezavantajı ne olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: harbay

Merhaba bende de polo 1.2 tsı 90 var. Eski aracın kia ceed ten kalma 205.55.16 sıfır lastiklerim var. Bu lastikler poloda kullanılırmı bilgisi olan varmı dezavantajı ne olur.

Bilgisi olan yokmu acaba ?

• kimse cevap yazmamış bari ben cevaplıyayım ihtiyacı olan okusun.

1.2 polo aracıma kia ceed'ten kalma 205*55*16 lastikleri 16 jant alarak taktırdım ve harika oldular. arabanın yol tutuşu müthiş bir hal aldı. uzun yolda mükemmel keyif veriyor. araba tok ve dolu dolu görünüm kazandı. yüksek hızlarda ve rüzgarlı havada acayip bir yoltutuşu sağladı. sert rüzgarlarda dahi hissettirmiyor. virajlarda daha iyi performas sağladı.

16. inc 205*55*16 kesinlikle imkanı olan taktırsın.
    aracın kalkışınde yakıt tüketiminde bir etkileme yapmadı. en güzel kısmıda aracın çukurlardan ve kasislerden geçisi daha rahat bir hal aldı. önceki tekerleklerde bu tokluğu vermiyordu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Schmitz senin arabanı diğerlerinden ayırır.

Bu bana fazla gelir abi Elbette güzel durabilir baktım ama benim isteklerim sınırlı dengeli bir tercih yapmak zorundayım konfor yakıt ve görünüm , 3ü birarada belki zor ama sizlerden fikir ve yardım istiyorum bunun için de :)

Hocam ebatlarda karar kılıp jantcıya gir en hafifini al o zaman. öyleyse kara jant a kapak takmak daha mantıklı :D

Kara janta kapak var üzerinde düdük gibi duruyor zaten Genelde jantcıya girince boş çıkılmıyor karar verip jantcıya gitmekten yanayım bu sefer
    Kesinlikle 15' olacak 6.0-7.0 arasında kararsızım Boavista ağır basmaya başladı bir tercih daha çıktı ortaya tabi 15 i var mı 15de nasıl durur:)

2013 Volkswagen polo 1.2 trendline Jant seçimi ve ebatları Yardım

uzun zaman oldu ama belki cevap veririsiniz umuduyla yzaıyorum bu modelin ismi nedir veya bilen varsa cevap yazarsa sevinirim

• fthgsm06 F kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar 7.0 6.0 ve ET terimleri nelerdir yardımcı olur musunuz?bende de aynı araç var bende jant almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbay

kimse cevap yazmamış bari ben cevaplıyayım ihtiyacı olan okusun.

1.2 polo aracıma kia ceed'ten kalma 205*55*16 lastikleri 16 jant alarak taktırdım ve harika oldular. arabanın yol tutuşu müthiş bir hal aldı. uzun yolda mükemmel keyif veriyor. araba tok ve dolu dolu görünüm kazandı. yüksek hızlarda ve rüzgarlı havada acayip bir yoltutuşu sağladı. sert rüzgarlarda dahi hissettirmiyor. virajlarda daha iyi performas sağladı.

16. inc 205*55*16 kesinlikle imkanı olan taktırsın.
    aracın kalkışınde yakıt tüketiminde bir etkileme yapmadı. en güzel kısmıda aracın çukurlardan ve kasislerden geçisi daha rahat bir hal aldı. önceki tekerleklerde bu tokluğu vermiyordu.
    Hocam merhabalar bende de aynı araç mevcut 1.2 tdi 75 hp 2013 model bende jantları değiştirmek istiyorum fakat aklıma takılan bir kaç şey var;
    1.yol tutuşunu olumsuz etkiler mi eğer öyle bir ihtimal olursa hiç değiştirme niyetim yok, 16 inç tüm jantlar sizin dediğiniz gibi olumlu sonuç verecek mi?
    2.jant ebatı değiştirmek araca veya parçalarına zarar verir mi?(örneğin; ön takım vb.)

• SELAM arkadaşlar bende 2016 Polo var 1.4 trendline modeli Çelik jant takmak ıstıyorum aracın üstünde kapak var 175 70 14 yani 14 inç var 15 inç Çelik çant taksam herhangı bır sorun olurmu acaba yardımlarınızı beklıyorum tşkler

• Arda3436 A kullanıcısına yanıt
    A.s bende bu yaz çok araştırma yaptım çelik jant almak için ama kafama yatan bir jant bulamadığım için vazgeçtim araba orjinali 175/70R14 ise benim araçta da orjinal ebat bu 185/60R15 alıp takılabilir sıkıntı olmaz ayrıca depo kapağında eğer duruyorsa jant lastik ebatları yazar arabaya uyumlu olan eğer o da yoksa internette lastik seçici diye aratırsanız bir sürü sayfa var buradan orjinal ebatınızı ve istediğiniz ebatları girip aradaki değişimi % olarak görebilirsiniz genelde %2,5-3 değişiklik oranını aşmanız önerilmez alacağınız ebatlarda bu orana dikkat edersiniz inşallah yardımcı olabilmişimdir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.