Şimdi Ara

2013 Ssangyong Rexton Nasıl Bir Arabadır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
1
Favori
18.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da görüldüğü üzere arkadaşlar herkes çok övüyor 2000 motor 185 bg 430 nm Torku varmış siz nasıl bilirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themonsterlive -- 25 Mayıs 2014; 13:03:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kullanmadım ve için bile oturmadım. dıştan gördüğüm kadarı ile bence parasının hakkını verir bir araç. şahsi görüşüm, tasarın gayet estetik, hyundai ve kia dan çok farklı bir algı oluşturmuyor bende. fakat fotolardan gördüğüm kadarı ile iç mekan ve özellikle direksiyon tasarımı vasat. test etmek gerekir diye düşünüyorum. ayrıca mercedesin alt yapısını kullansa bile farketmez, 90 lardan kalma eski vs diye eleştiriliyor. zaten yeni olsa o fiyata olmaz, ayrıca maksat sorunsuzluk ise bence gayet mantıklı varsın eski olsun. ismi malum markanın şanzımanı yeni de ne oluyor?
    Ne kadar ssang cahılı varsa hepsi yorum yapmiş 1 araç Mercedes ml Serısının birebir kopyası 2 motor Mercedes desteklı Euro 5 155 beygir 360 tork 3 arac Rusya'da pazar lideri , asfaltta kullanılmak için yapılmış 4 çeker fremont captıva vs tarzı araçlarla karıştırmayın rexton safkan arazi aracıdır ister 2 çeker ister 4 cekerı ister 4 Löw kullanırsın , motoru sanzımanı difransıyellerıyle son derece sağlam ve muazzam bir makine .
  • Kullanıcısı vardı forumda yanılmıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygun_ank -- 25 Mayıs 2014; 13:06:04 >
  • bir kullanıcısı vardı arabayı dağa taşa vurup duruyodu.
  • Tam olarak ismini biliyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: themonsterlive

Tam olarak ismini biliyor musunuz ?

Forumda incelemesi var, arayıp okuyun bence, kendisini de çağıralım.
  • themonsterlive T kullanıcısına yanıt
    Abimde var 2013. Ic mekanda kullanilan malzemeler biraz kalitesiz, direksiyon biraz hissiz. Onun disinda goze batan bir yanini goremedim. Sanzimani cok iyi. Zaten motor ve sanziman mercedesten alinma. Gayet oturakli bir araba. Rampa inis modu felan var hakiki 4x4. Ikinci elleri cok ucuza gidiyor gercekten. Sifir alinmasi mantiksiz. Motoru 150 hp bu arada. 185 hp lik olan model korando.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 25 Mayıs 2014; 14:00:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Abimde var 2013. Ic mekanda kullanilan malzemeler biraz kalitesiz, direksiyon biraz hissiz. Onun disinda goze batan bir yanini goremedim. Sanzimani cok iyi. Zaten motor ve sanziman mercedesten alinma. Gayet oturakli bir araba. Rampa inis modu felan var hakiki 4x4. Ikinci elleri cok ucuza gidiyor gercekten. Sifir alinmasi mantiksiz. Motoru 150 hp bu arada. 185 hp lik olan model korando.

mercedesin 2.0 lt 150 hp lik dizel motoru var mı ?
  • E-HDI E kullanıcısına yanıt
    Suan yok. Eskiden var miydi bilmiyorum.

• Yeni kasası gayet güzel..hemen hemen premium suv konforu verir..

Tek sıkıntısı ikinci el sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Suan yok. Eskiden var miydi bilmiyorum.

motor ve şanzıman mercedesten alınma yazmışsın ama ?
  • FreudeAmFahren kullanıcısına yanıt
    Premium ve synyong gkelimeleri bir arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • E-HDI E kullanıcısına yanıt
    Hatta daha ileri gidiyorum. Platform ML serisi ile ayni

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Yav kardeşim akıl fikir bir gidin gezenbilir arazideyiz forumlarına bakın gidin yabancı forumlara bakın bir Allahın kulu bu aracı kullanmıyor bu araç arazide zaten dağılır iflas eder bu bir. Güvenlşk namına bir şey yok şehir içinde sürüş dinamiği diye bir şey yok güvenli olmayan araca şehir içi kşm binmek ister? Kimse istemez. Sanyong manyon türkiyeyi bırak avrupada amerikada afrikada hiçbir yerde yok bu araç yav. Suva binenecek adam çok para vermeyim diyorsa gitsin suzuki ya da jeep in eski modelerini alsın ama sanoğyong almasın. Siz daha avutun kendinizi yok ML altyapısıymış bilmem neymiş hikaye masalı bırakın o kadar kolay değil bu işler. JEEP, RANGE VS vsrken suv bile denmez buna

• Son kasası dikkate alınır hale gelmiş ama, daha öncesi için "çöp" diyorum... Bir araba nasıl kötü dizayn edilir yarışması açılsa, açık ara birinci olurdu herhalde...

http://kolayurl.com/w3r

http://kolayurl.com/w3s

http://kolayurl.com/w3t

http://kolayurl.com/w3u

Bedava verseler ertesi günü yok pahasına satarım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Premium ve synyong gkelimeleri bir arada

Ne diyelim premium yerine araç nneredeyse herşeyi mercedes ayrıca ben konforunu tarif etmek istedim.

• 2013 ağustosta uzun incelemeden sonra aldım bu aracı.eski aracim land cruiser di.
    Bu linkte mevcut.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79593408

18000 km yaptim.Köpek gibi kullanıyorum her yere girer çıkarım veya orada batarim. daha bir yerini kırmadim.
    Arazide dağılır diyenleri araziye davet ediyorum.
    Aracın koltuğuna bile oturmadan yorum yapmayınız.

Aracın kabini c220 CDI ve vw cc TDI den daha sessiz.
    Aracın kasa ve platformu w163 ml mercedes. Motoru ml270 mercedes bloguna sahip ama Strok kisaltilatak 2000 cc ye düşürülmüş.
    Şanzıman 5 ileri tork konvertorlu mercedes Benz.
    Araç 2000 cc 155 hp 360 nm tork a sahip.süper bir hızlanması yok..max hızı 180km.

Araçta donanım eksikleri çok.
    Ama f/p dengesinde fiyatından fazlasını veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 25 Mayıs 2014; 22:49:53 >

• İçine oturunca çin işi düğmesine basınca çalışmayan tuşlar gibi bir his veriyor. En büyük övünülerek bahsedilen şanzıman da sene 90lar Daki sedan mersedes şanzıman I olunca Soğutucu etkisi yaptı. Dışı güzel ama içi hiç güzel ve kaliteli değil.
    Not;aracı kullanmadım içine oturdum biraz o kadar

• tranz kullanıcısına yanıt
    Kalitesi bahsettiginiz gibi ama kullanimi gayet iyi. Gercekten konforlu bir arac. Sanziman eski olabilir ama gayet sarsintisiz gecisleri var. Mercedesin su an kompakt modellerinde kullandigi cift kavrama vitesten iyi oldugunu rahatlikla soyleyebilirim.

• Şu an ki motoları bilmiyorum ama bundan bir 20 sene önce ssangyong TR ye geldiğinde 3.2litre motorla mussolar gelmişti, o zaman o araçların arkasında powered by mercedes yazardı ben onu bilirim.
  • Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    Araziye de vurduk bu arabayi. Esneme felan olmadi. Neye gore dagilir ezberden konusmayin. Platform mercedes, motor sanziman mercedes, hakiki 4x4 ustelik. 15 bin km olanlarini 80 bine satiyorlar. Bu paraya c sinifi araba satiyorlar bugun. Fiyatina gore sahane araba. Kullanmadan konustugunuz belli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.