Şimdi Ara

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.875
Cevap
54
Favori
495.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de 46w905a var, hocam kaç metreden izliyorsunuz? 4K OLED tv almak istiyorum sizce değer mi?
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    1.5 - 2 metreden izliyorum. Genelde konsolda kullanıyorum TV'yi. Ben şu şartlarda W905'den geçilecek başka bir TV henüz göremiyorum. Bozulana kadar devam.
  • Arkadaşlar merhaba, 55w805 televizyonum arıza yaptı kendiliğinden 5 dakikada bir kapanıp açılıyor. Sorun hakkında bilgisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis cozer başka çareniz yok.

• Arkadaşlar Sony 47w805a da ip TV nasıl izlenir. Yok mu bilen

• Bütcem w905 e yetmediği için w805A almıştım 2013 yılında. 6 seneyi devirdik neredeyse... Ps4 ile kullandim bakalım ps5 ile bu sefer 4k için w905 ayarında bir şey çıkarsa artık bende geçeyim diyorum. Millet sevmedi ama ben hala memnunim 805ten. Siyah sahnelerde altyazi çıkınca ekran parlaması hariç

• Sony son yıllarda fiyat ve kaliteyi epey bir düşürdü bütçe konusunda sıkıntısı olmayanlar tepe model tv almak için artık Sony’den yana
    tercih kullanamayacaklar
  • forum dışında tv satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 2 Ağustos 2019; 19:34:22 >
  • joven kullanıcısına yanıt
    istanbulda olsaydın düşenebilirdim. İyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RunoLegend

istanbulda olsaydın düşenebilirdim. İyi satışlar.
    Bende yeni bir tv almayı düşündüğüm için Sony 46W905 Modeli tv’mi satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa özel mesaj atabilir
  • Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

forum dışında tv satılmıştır
    Hayırlı olsun hocam, 55W905'in yerine ne aldınız?
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Sony 75XF9005
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Teşekkürler

Sony 75XF9005
    Hayırlı olsun hocam, bulduğunuza sevindim

• ArGoDa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • W905A sı olan bu tvnin değerini bilsin. Görüş açısı ve kontrass harika

Renklerde çok doğal ve detaylı. Diğer tvler siyah beyaz gibi bunun yanında

Adamlar yapmış abi. W905A. 2019 yılında hala övgü alıyorsa zamanının ötesindedir. Samsung şimdi aynı teknolojiyi qled diye pazarlıyor.

İnput lag olsun. Smart özellikleri olsun çok iyi. Miracast ile telefonu tvye aktarıyorum. Çok kolaylık. Yada youtubede paylaş diyorum direkt tvde video devam ediyor. Bu kadar smart adam olana yeter. Daha ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 17 Şubat 2020; 18:43:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

W905A sı olan bu tvnin değerini bilsin. Görüş açısı ve kontrass harika

Renklerde çok doğal ve detaylı. Diğer tvler siyah beyaz gibi bunun yanında

Adamlar yapmış abi. W905A. 2019 yılında hala övgü alıyorsa zamanının ötesindedir. Samsung şimdi aynı teknolojiyi qled diye pazarlıyor.

İnput lag olsun. Smart özellikleri olsun çok iyi. Miracast ile telefonu tvye aktarıyorum. Çok kolaylık. Yada youtubede paylaş diyorum direkt tvde video devam ediyor. Bu kadar smart adam olana yeter. Daha ne ?
    Hala odamda kullanıyorum. 1080p olması dışında hiç bir eksiği yok günümüz şartlarında.

• Arkadaşlar kullanıyormusunuz bilmiyorum forumda hiç yoruma rastlamadım. Androidde tiny cast uygulamasını indirin. Web sitelerindeki filmler direkt tvde açılıyor. Telefon ısınmıyor batarya yemiyor. Telefondan uygulama içinden istediğiniz sitedeki filme tıklayıp cast düpmesşne basın dönüştür deyin. Anında film tvde oynamaya başlıyor

Bilgisayara klavye mouse ile sürünmeye , hdmi kabloya gerek yok. Konforlu iş.

Sony yapmış yapacağını :)

Web video caster uugulamasıda bu tv ile çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 16 Şubat 2020; 17:7:20 >
  • Sony yapmış yapacağını demişsiniz ancak, uygulamaya baktımda Sony ile bağlantısı var mı anlayamadım üstad, izah edebilirseniz bizde indirelim. Malum böyle çok program bilgisi geliyor.

• Akasey kullanıcısına yanıt
    Ben bu 2013_2014 tvlerin yarım akıllı olduğunu düşünürdüm ama değilmiş o yüzden öyle yazdım. Başka marka tvniz varsada onlada çalışır muhtemelen.

Bir sürü cast uygulaması var genelde dlna chromecast yada fire tv ile çalışıyorlar. Uugulamanın içinde web tarayıcı var oradan istediğiniz sitenin içine girip filmi oynatmadan aşağıda bir uyarı çıkıyor. Aktarım yapılsınmı diye (cast) tuşa basıyorsunuz anında tvde yüksrk çözünürlükte oynamaya başlıyor.

Şuan çözemediğim tek sıkıntı ileri geri saramıyorum.

Tv ve telefon aynı wifi ağına bağlı olacak.

Tiny cast

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 26 Eylül 2019; 10:42:25 >
  • 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.