Şimdi Ara

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.874
Cevap
54
Favori
495.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony 55.x9005.A kullanan arkadaşlar tv nizden memnunmusunuz ışık kaçırma bulutlanma ve panel banding olayı varmı siyah seviyesi nasıl hx 920 serisinden sonra alınırmı tavsiye edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Hocam yanlis anlamayin iyi guzel konusuyorsunuz, DH de gordugum en dolu uyelerden birisiniz kesinlikle ama size gore tum televizyonlar kotu. O kadar mesajinizi okudum su model alinabilir dediginiz mesaj gormedim. Cogu mesajiniz panel veya modul elestirisi uzerine.

2011 veya daha eski televizyon mu alalim yorumunuzdan cikarimda bulunursak? Fabrika surecleri, kim neyle anlasmis bizi ilgilendirmiyor cunku.

Ornegin 5 bin tl butce ile bugun alınabilecek en iyi 4k ve full hd tv hangisidir diyorum samyden girip hw modullerinden cikiyorsunuz birsey anlamiyoruz.

O yuzden mesajlarinizi daha son tuketiciye uygun bir sekilde yazarsaniz hepimiz cok mutlu oluruz.

İyi bayramlar :)

Herkesin geçmiş mübarek ramazan bayramlarını bir kez daha tebrik ediyorum+

++

Sn.GoldPunch

1-Siz "Yöneticisiniz" ama hangi yer de olduğunuzu hiç bilmiyorsunuz,zira ben 10 senedir DH deyim;dün gelmedim! yaqni düşünmeniz veya "anlamanız" gerekiyordu bugüne kadar,
    kısaca bu adam ne yazıyor ne demek istiyor diye en azından sizin bilmeniz gerekiyordu!

2-Siz beni herhalde forumun "maaşlı" bir elemanı gibimi gördünüz acaba? herkese tek tek panel aldıran birisi gibi veya beni fake satıcılar kaynıyor forum,onlar nasılsa bol bol belli
    marka/seri v.s gazlıyorlar veya firma elemanları v.s kısaca ben onlar dan değilim ve o tiplerin de forumda olmasına acaip uyuz olan birisiyim,kıramadınız ayaklarını o tiplerin
    ve forumu bu sebeb den tüm eski dostlarımız ve prof.kullanıcılar ile bu işlerle prof.manada ilgilenen neredeyse hiç kimseler kalmadı!

3-Hala birileri çok aşikar ki tarafıma eleştiri veya uyarı diye hemde hiç hadleri olmayan abuk subuk sözde yorum yazmaktalar! biraz saygı ve biraz anlayışınız olsa zaten böyle şeyleri eleştiri
    v.s yazmazsınız,adeta ben DH de görevli birisiyim ve herkese illa bir paneli aldırmak gibi bir de görevim vardır!! beş kuruş da menfaatim olmayan yerde bir de böyle sıkıntılar yaşıyorum,hani
    bu işlerden "nemalansam" amenna diyeceğim ama ben bilgimi veriyorum ve beleş oluyor bu işler! alan alır almayan yoluna gider;hiç kimseye bir panel aldırema gibi görevim de yoktur!

4-ANCAK,DH/TF ve diğer bir çok forumlar aracılığıyla ben sizlerin akıllarınıza sığmayacak kadar sayı da insanlara panel aldırdım,Daire/Araba fiyatın dan tutun da aklınıza gelen ama gelmeyen
    bir dolu panelleri insanlar benim sayemde aldılar,ben bunları alt-alta yazar ve toplarsam,TR de en fazla panel aldıran adam olduğum ortaya çıkar ki zaten bilen biliyor,Pio/Pany/Sharp/Loewe
    B&O/Tosh ların bazı serilerinin "tamamını" ben aldırdım! bazı Markalar denince ilk akla gelen adam yine benim sayı versem keşke ama böyle bir data tabanım yok hala da ben aldırmaya
    devam ediyorum!

Ve siz "hala" bize neyi tavsiye edersiniz diye bir de hiç hakkınız olma dan eleştiri yapma cesaretini nereden buluyorsunuz onu anlamıyorum,ben "mecburmuyum" böyle şeyleri yazmaya???

Ben "pazarlamacı" değilim ki;forumda bir sürü çakal fake adamlar var onlara sorun ne alacağınızı bir zahmet! ben panelimi bulunca zaten doğrudan aldırırım;adama git şunu al derim o da alır
    ve Dua eder,bu kadar basit ama ben bunu hergün her saat yapmam zaten ortada böyle bir paneller yok! dediğim artık şudur;gidin beğendiğiniz ama pahalı olmayan bir paneli alın ve geçin
    izleyin,yaw bin kere bunu yazdım,imzama da artık tavsiye yapmıyorum diye yazdım,neden hala böyle eleştiri yapıyorsunuz sankim bir mecburiyetim varmış gibi hareket ediyorsunuz ve bana
    bir şekilde gıcığı olan bazı tipleri de tetikleyip karşıma çıkarıyorsunuz ama hepsine anlayacağı cevabı da bildiğiniz gibi her zaman veririm,hem teknik hem bilgi hem de onun anlayacağı dilden v.s

5-Şimdi yazdığınız şu çok abuk yoruma bakarmısınız ltf

>>....2011 veya daha eski televizyon mu alalim yorumunuzdan cikarimda bulunursak? Fabrika surecleri, kim neyle anlasmis bizi ilgilendirmiyor cunku.....

iyi de seni veya birilerini ilgilendirmiyorsa BANA NE KARDEŞİM!!! forum da kurallara ve üsluba uygun v.s yazı yazmak SERBESTTİR!! senin yazdığın "bizi ilgilendirmiyor" dediğin şeyleri ise
    senin ve daha doğrusu "sizlerin" aklınızın yine almayacağı kadar insan takip edip bilgileniyor ve teşekkür ediyor! ve gidip panellerini de alıyorlar;böyle sizler gibi şikayet hiç etmiyorlar!
    Çünkü bu insanlar yazılarımı "ANLAYARAK" okuyup değerlendiriyorlar!

Not;bu insanların ben çoğunla da sizler yüzünden eMail ile görüşelim diyerek,DH den uzak tutuyorum!! zira adam gelip burada birşeyler yazacak veya soracak canı sıkılacak dolayısıyla eMail
    ile hallediyoruz işlerimizi,ama eskiden forumdan yazardık! çakallar ve ve bir alay boş adamlar çoğaldıkça ve sürekli özellikle bana haybeye ve içi boş şeyleri bir de yorum diye yazdıkları için
    kaçıyoruz forumdan çoğu şeyleri yazmak için Email veya hemen hepsini tanırım zaten telefonla v.s çok güzel muhabbetlerimiz oluyor canlı-canlı zira ben sanal değil apaçık ortada olan bir adamım

diğer yazdığın saçma eleştiri veya yorum da şöyle;

>>....Ornegin 5 bin tl butce ile bugun alınabilecek en iyi 4k ve full hd tv hangisidir diyorum samyden girip hw modullerinden cikiyorsunuz birsey anlamiyoruz.....

Anlamıyorsan BANA NE KARDEŞİM,ben mecburmuyum sana veya sizlere tek tek hepinizie şunu alın bunu alın demeye,yaw hala nerede kalıp ne boş şeylerin eşeltirisini yazıyorsunuz ve üstelik
    sen bir de "YÖNETİCİSİN" kaliteyi çok fena düşrmüşsünüz hiç farkında bile değilsiniz! hani şu yazdıklarını normel bir üye yaz sa ki çokça yazıyorlar bakmıyorum bile ama bir Yönetici de yazınca
    artık PES diyorum yaw

ve son cümlen;

>>....O yuzden mesajlarinizi daha son tuketiciye uygun bir sekilde yazarsaniz hepimiz cok mutlu oluruz.....

yaw sen veya siz kimsiniz arkadaşlar veya kendinizi ne sanıyorsunuz,işte bunu da anlamıyorum,bu ne cüret ki böyle adeta küfür eder veya alay eder veya EMİR verir gibi yazma hakkını
    buluyorsun kendin de,beni herkes tanır ne Yönetici tanırım ne de Forum Sahiplerini v.s ve de aman buna bir şey yazmıyayım ceza alırım aman böyle yazmıyayım şutlanırım v.s v.s
    diye hiç bir korkum yoktur Allaha şükürler olsun!

Bak şunu da yazayım,ben çok açık ve net adamım;şu yazdığın şeyleri normal bir üye yazsaydı cevap vermezdim! çünkü zamanında çok cevap verdim,hata yeri geldi KÜFÜR bile ettim çünkü
    kastı aşan sözde eleştiriler vardı ve gereken cevapları çok verdim,çok CEZA aldım,sanırım 500 veya 1000 tane msg larım uçmuştur v.s ama şimdi gelip bir Yönetici bile hem de haddini aşarak
    böyle bir uyarı ki ben bunun diğer anlam da ne anlama geldiğini de çok iyi biliyorum,"salak" sanmayın beni!

ülen foruma bak hizaya gel,Yöneticisi bile "faul",yaw arkadaş sen düşünerekmi yazdın bunları ya da bana gıcığın var var da veya gazamı gelerek böyle bir eleştiri hakkını kendin de buldun

Ve burası da TR nin güyya en büyük forumu!! evet bu doğru en büyüğü ama,iş "kaliteye" gelince tek kelimeyle dökülüyorsunuz

Yöneticiler bir alem hatta tam alem maalesef

Saygılar

Can Özyaman

0554 2099848

NOT;BÖYLE BİR AĞIR YAZI BEKLEMİYORDUNUZ SANIRIM BENDEN,ANCAK HADDİNİZİ FENA AŞTINIZ,AYRICA YAZDIKLARIMI HALA ANLAMADAN OKUYANLAR OLURSA BU YAZIM ASLINDA SENİN
    NEZDİNDE HERKESE HİTABENDİR,DAHA DOĞRUSU KİME HİTABEN OLDUĞUNU BİLENLER BİLİR,DİĞER DOSTLAR VE ONBİNLERCE DİĞER BİLEN DOSTLARIMIZ BİZE YETİYOR NASILSA

SEN YÖNETİCİ İSEN BU YAZIMI DA SİLERSİNİZ,ALIŞTIM NASILSA BEN 10 SENEDİR,VEYA İLGİLİ BİRİME AKTARIRSIN,YAW BU HERİF NELER NELER YAZMIŞ HATTA ÇOK AĞIR YAZMIŞ DİYEREK
    YA DİREK SİLERLER HATTA CEZA VERİRLER VE MÜMKÜNSE ÇİZİN BENİ AYNEN Kİ BUNU DA GEÇMİŞTE ÇOK DEFA DİLE GETİRMİŞTİM YA DA BELLİ GÜN SAYISIN DA CEZA VERİN V.S
    HİÇ UMURUM DA DEĞİLSİNİZ

VE ŞİMDİ ÇIKARSIN YAW ARTKADAŞ BEN SADE VE BASİT HAKARET DE İÇERMEYEN BİR UYARI VEYA TAVSİYE CİNSİNDEN SAYGI İÇİNDE BİR ŞEYLER YAZDIM,ABARTMA DİYEBİLİRSİN AMA BEN ÇOK
    ABARTTIM VE CANIMI DA ÇOK SIKTINIZ++

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

sony 55.x9005.A kullanan arkadaşlar tv nizden memnunmusunuz ışık kaçırma bulutlanma ve panel banding olayı varmı siyah seviyesi nasıl hx 920 serisinden sonra alınırmı tavsiye edermisiniz

Çok kaliteli bir tv dir, tavsiye ederim.

O dediginiz problemler biz de yok ama alacaginiz tv de olmayacak anlamina gelmez. Şansa kalmiş artik.

Ama 2 yil geçtiginden sifiri zaten sanmiyorum olsun, teşhirde kalan mal varsa da sorunlu çikma ihtimali yüksektir.

Bu arada tv 4K olmasina ragmen uydu tuneri 60 fps olmadigindan trt 4k yi acmiyor. Ayrica internet özelliklerini çok kullanan biriyseniz sizi üzebilir.

Görüntü, malzeme, ses kalitesi v.s 10 numara tv dir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah üstad çok teşekkür ederim elinize sağlık ben sıfır değilde ikinci el satan biri olursa diye araştırma yapmıştım belli olmaz belki önümüzdeki günlerde denk gelebilir hx 920 den sonra hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum benim tv nin internetiyle hiç işim olmuyor onu apple Mac mini hallediyor benim için görüntü kalitesi daha önemli

Saygılar

• rica ederim
  • w905a bulamadım internette.Bulabileceğimiz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Hocam yanlis anlamayin iyi guzel konusuyorsunuz, DH de gordugum en dolu uyelerden birisiniz kesinlikle ama size gore tum televizyonlar kotu. O kadar mesajinizi okudum su model alinabilir dediginiz mesaj gormedim. Cogu mesajiniz panel veya modul elestirisi uzerine.

2011 veya daha eski televizyon mu alalim yorumunuzdan cikarimda bulunursak? Fabrika surecleri, kim neyle anlasmis bizi ilgilendirmiyor cunku.

Ornegin 5 bin tl butce ile bugun alınabilecek en iyi 4k ve full hd tv hangisidir diyorum samyden girip hw modullerinden cikiyorsunuz birsey anlamiyoruz.

O yuzden mesajlarinizi daha son tuketiciye uygun bir sekilde yazarsaniz hepimiz cok mutlu oluruz.

İyi bayramlar :)

Herkesin geçmiş mübarek ramazan bayramlarını bir kez daha tebrik ediyorum+

++

Sn.GoldPunch

1-Siz "Yöneticisiniz" ama hangi yer de olduğunuzu hiç bilmiyorsunuz,zira ben 10 senedir DH deyim;dün gelmedim! yaqni düşünmeniz veya "anlamanız" gerekiyordu bugüne kadar,
    kısaca bu adam ne yazıyor ne demek istiyor diye en azından sizin bilmeniz gerekiyordu!

2-Siz beni herhalde forumun "maaşlı" bir elemanı gibimi gördünüz acaba? herkese tek tek panel aldıran birisi gibi veya beni fake satıcılar kaynıyor forum,onlar nasılsa bol bol belli
    marka/seri v.s gazlıyorlar veya firma elemanları v.s kısaca ben onlar dan değilim ve o tiplerin de forumda olmasına acaip uyuz olan birisiyim,kıramadınız ayaklarını o tiplerin
    ve forumu bu sebeb den tüm eski dostlarımız ve prof.kullanıcılar ile bu işlerle prof.manada ilgilenen neredeyse hiç kimseler kalmadı!

3-Hala birileri çok aşikar ki tarafıma eleştiri veya uyarı diye hemde hiç hadleri olmayan abuk subuk sözde yorum yazmaktalar! biraz saygı ve biraz anlayışınız olsa zaten böyle şeyleri eleştiri
    v.s yazmazsınız,adeta ben DH de görevli birisiyim ve herkese illa bir paneli aldırmak gibi bir de görevim vardır!! beş kuruş da menfaatim olmayan yerde bir de böyle sıkıntılar yaşıyorum,hani
    bu işlerden "nemalansam" amenna diyeceğim ama ben bilgimi veriyorum ve beleş oluyor bu işler! alan alır almayan yoluna gider;hiç kimseye bir panel aldırema gibi görevim de yoktur!

4-ANCAK,DH/TF ve diğer bir çok forumlar aracılığıyla ben sizlerin akıllarınıza sığmayacak kadar sayı da insanlara panel aldırdım,Daire/Araba fiyatın dan tutun da aklınıza gelen ama gelmeyen
    bir dolu panelleri insanlar benim sayemde aldılar,ben bunları alt-alta yazar ve toplarsam,TR de en fazla panel aldıran adam olduğum ortaya çıkar ki zaten bilen biliyor,Pio/Pany/Sharp/Loewe
    B&O/Tosh ların bazı serilerinin "tamamını" ben aldırdım! bazı Markalar denince ilk akla gelen adam yine benim sayı versem keşke ama böyle bir data tabanım yok hala da ben aldırmaya
    devam ediyorum!

Ve siz "hala" bize neyi tavsiye edersiniz diye bir de hiç hakkınız olma dan eleştiri yapma cesaretini nereden buluyorsunuz onu anlamıyorum,ben "mecburmuyum" böyle şeyleri yazmaya???

Ben "pazarlamacı" değilim ki;forumda bir sürü çakal fake adamlar var onlara sorun ne alacağınızı bir zahmet! ben panelimi bulunca zaten doğrudan aldırırım;adama git şunu al derim o da alır
    ve Dua eder,bu kadar basit ama ben bunu hergün her saat yapmam zaten ortada böyle bir paneller yok! dediğim artık şudur;gidin beğendiğiniz ama pahalı olmayan bir paneli alın ve geçin
    izleyin,yaw bin kere bunu yazdım,imzama da artık tavsiye yapmıyorum diye yazdım,neden hala böyle eleştiri yapıyorsunuz sankim bir mecburiyetim varmış gibi hareket ediyorsunuz ve bana
    bir şekilde gıcığı olan bazı tipleri de tetikleyip karşıma çıkarıyorsunuz ama hepsine anlayacağı cevabı da bildiğiniz gibi her zaman veririm,hem teknik hem bilgi hem de onun anlayacağı dilden v.s

5-Şimdi yazdığınız şu çok abuk yoruma bakarmısınız ltf

>>....2011 veya daha eski televizyon mu alalim yorumunuzdan cikarimda bulunursak? Fabrika surecleri, kim neyle anlasmis bizi ilgilendirmiyor cunku.....

iyi de seni veya birilerini ilgilendirmiyorsa BANA NE KARDEŞİM!!! forum da kurallara ve üsluba uygun v.s yazı yazmak SERBESTTİR!! senin yazdığın "bizi ilgilendirmiyor" dediğin şeyleri ise
    senin ve daha doğrusu "sizlerin" aklınızın yine almayacağı kadar insan takip edip bilgileniyor ve teşekkür ediyor! ve gidip panellerini de alıyorlar;böyle sizler gibi şikayet hiç etmiyorlar!
    Çünkü bu insanlar yazılarımı "ANLAYARAK" okuyup değerlendiriyorlar!

Not;bu insanların ben çoğunla da sizler yüzünden eMail ile görüşelim diyerek,DH den uzak tutuyorum!! zira adam gelip burada birşeyler yazacak veya soracak canı sıkılacak dolayısıyla eMail
    ile hallediyoruz işlerimizi,ama eskiden forumdan yazardık! çakallar ve ve bir alay boş adamlar çoğaldıkça ve sürekli özellikle bana haybeye ve içi boş şeyleri bir de yorum diye yazdıkları için
    kaçıyoruz forumdan çoğu şeyleri yazmak için Email veya hemen hepsini tanırım zaten telefonla v.s çok güzel muhabbetlerimiz oluyor canlı-canlı zira ben sanal değil apaçık ortada olan bir adamım

diğer yazdığın saçma eleştiri veya yorum da şöyle;

>>....Ornegin 5 bin tl butce ile bugun alınabilecek en iyi 4k ve full hd tv hangisidir diyorum samyden girip hw modullerinden cikiyorsunuz birsey anlamiyoruz.....

Anlamıyorsan BANA NE KARDEŞİM,ben mecburmuyum sana veya sizlere tek tek hepinizie şunu alın bunu alın demeye,yaw hala nerede kalıp ne boş şeylerin eşeltirisini yazıyorsunuz ve üstelik
    sen bir de "YÖNETİCİSİN" kaliteyi çok fena düşrmüşsünüz hiç farkında bile değilsiniz! hani şu yazdıklarını normel bir üye yaz sa ki çokça yazıyorlar bakmıyorum bile ama bir Yönetici de yazınca
    artık PES diyorum yaw

ve son cümlen;

>>....O yuzden mesajlarinizi daha son tuketiciye uygun bir sekilde yazarsaniz hepimiz cok mutlu oluruz.....

yaw sen veya siz kimsiniz arkadaşlar veya kendinizi ne sanıyorsunuz,işte bunu da anlamıyorum,bu ne cüret ki böyle adeta küfür eder veya alay eder veya EMİR verir gibi yazma hakkını
    buluyorsun kendin de,beni herkes tanır ne Yönetici tanırım ne de Forum Sahiplerini v.s ve de aman buna bir şey yazmıyayım ceza alırım aman böyle yazmıyayım şutlanırım v.s v.s
    diye hiç bir korkum yoktur Allaha şükürler olsun!

Bak şunu da yazayım,ben çok açık ve net adamım;şu yazdığın şeyleri normal bir üye yazsaydı cevap vermezdim! çünkü zamanında çok cevap verdim,hata yeri geldi KÜFÜR bile ettim çünkü
    kastı aşan sözde eleştiriler vardı ve gereken cevapları çok verdim,çok CEZA aldım,sanırım 500 veya 1000 tane msg larım uçmuştur v.s ama şimdi gelip bir Yönetici bile hem de haddini aşarak
    böyle bir uyarı ki ben bunun diğer anlam da ne anlama geldiğini de çok iyi biliyorum,"salak" sanmayın beni!

ülen foruma bak hizaya gel,Yöneticisi bile "faul",yaw arkadaş sen düşünerekmi yazdın bunları ya da bana gıcığın var var da veya gazamı gelerek böyle bir eleştiri hakkını kendin de buldun

Ve burası da TR nin güyya en büyük forumu!! evet bu doğru en büyüğü ama,iş "kaliteye" gelince tek kelimeyle dökülüyorsunuz

Yöneticiler bir alem hatta tam alem maalesef

Saygılar

Can Özyaman

0554 2099848

NOT;BÖYLE BİR AĞIR YAZI BEKLEMİYORDUNUZ SANIRIM BENDEN,ANCAK HADDİNİZİ FENA AŞTINIZ,AYRICA YAZDIKLARIMI HALA ANLAMADAN OKUYANLAR OLURSA BU YAZIM ASLINDA SENİN
    NEZDİNDE HERKESE HİTABENDİR,DAHA DOĞRUSU KİME HİTABEN OLDUĞUNU BİLENLER BİLİR,DİĞER DOSTLAR VE ONBİNLERCE DİĞER BİLEN DOSTLARIMIZ BİZE YETİYOR NASILSA

SEN YÖNETİCİ İSEN BU YAZIMI DA SİLERSİNİZ,ALIŞTIM NASILSA BEN 10 SENEDİR,VEYA İLGİLİ BİRİME AKTARIRSIN,YAW BU HERİF NELER NELER YAZMIŞ HATTA ÇOK AĞIR YAZMIŞ DİYEREK
    YA DİREK SİLERLER HATTA CEZA VERİRLER VE MÜMKÜNSE ÇİZİN BENİ AYNEN Kİ BUNU DA GEÇMİŞTE ÇOK DEFA DİLE GETİRMİŞTİM YA DA BELLİ GÜN SAYISIN DA CEZA VERİN V.S
    HİÇ UMURUM DA DEĞİLSİNİZ

VE ŞİMDİ ÇIKARSIN YAW ARTKADAŞ BEN SADE VE BASİT HAKARET DE İÇERMEYEN BİR UYARI VEYA TAVSİYE CİNSİNDEN SAYGI İÇİNDE BİR ŞEYLER YAZDIM,ABARTMA DİYEBİLİRSİN AMA BEN ÇOK
    ABARTTIM VE CANIMI DA ÇOK SIKTINIZ++

Can abi ben bir tv tavsiyesi yapıyorum.
    Istekler üzerine.kaliteli panel. Arkadaşlar Sharp yeni çıkan modeli 80XU30 gerçek full array local dimming. Asya fiyatı 14000 dolar. Türkiye'de 16000 dolar olur. Ama geldiğinde netleşir.
    Plazma kalitesinde led isteyenler için.

Can abi tatil nasıl gidiyor. Bende bodrumdayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• albani kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bildiğiniz gibi yazmaya devam edin..Okuyanlar okur okumayanlar okumaz...
  • Üstad tepkide biraz abarttı. Bence çok fazla ciddiye aldı. Üstadı kritik edeceğinize bol bol okuyun faydalanmaya çalışın. Bu işi ucretsiz yapıyor. Bir nevi ücretsiz danışmanlık yapıyor. Bende faydalandım kendisinden. Allah bin kez razı olsun. Üstadı okuyun bol bol, abuk subuk akıl vermeyin. Verecekseniz bulun bir hatasını düzeltin.bizde tebrik edelim sizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstada selam yorumları okumaya devam

• Yaa bilen insanın bilgisini kıskanma olayı ne yaa. Yaa bizim insanımız çok acaip. Yani usta burfa yazıyor öğretiyor yani şu adam burda eleştiriliyor. Yani bu davranışı anlamaya çalışıyorum anlayamıyorum. Kursa gitseniz bu beyfendinin yazdıklarını orda öğrenemezsiniz. Bırakın artık karşınızdaki bilen insanı cekememzeligide birşeyler kapmaya çalışın.

Ben gecen ekimde 12 seneden sonra İngiltere'den Türkiye'ye dönüş yaptım ve 12 sene sonra ilk defa geldim. Yaa gozlemlediklerim (Türkiye'deki hayatın her kesiminden) yaa gördüklerim yaşadıklarım şu son bir kaç ayda bizim insanlarımız insanlıktan çıkmış herkez şaşırmış bu ülkede. Yaa görüyorum üzülüyorum eskiden böyle değildi ne biçim bir noktaya gelmiş insanlar burda yemin ediyorum gördükçe yaşadıkça acıyorum üzüntüden kahroluyorum. Allah en kısa zamanda herkeze akıl fikir versin burada. Yaa kimse beni yanlış anlamasın lütfen ama durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 24 Temmuz 2015; 11:28:00 >

• Siz yazmaya devam edin, biz keyifle okuyoruz, syg

• Herkese selamlar. Ben de yakın bir zamanda 50 inç üzeri bir tv almak mecburiyetindeyim. Evde 2007 yılında aldığım 72 ekran sony wega 100hz lik bir televizyon mevcut. Artık yeni bir televizyon alma zamanı geldi maalesef. Ancak burada okuduğum kadarıyla alınabilecek tv kalmamış gibi gözüküyor. Şimdi bu durmda ben ne yapmalıyım? Gidip 3-5 sene idare edecek kadar en ucuz 50 inçlik bir tv alıp bu teknolojilerin oturmasını mı bekleyeyim? Yoksa 3-4 bin TL ye kadar kötünün iyisi (şu anda piyasada satılanlar arasında en iyisi) bir model tavsiyeniz var mıdır? Yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım. Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Ben "dökülüyor" lafını özellikle panellerin absürt rakamlarını görünce böyle yakıştırıyorum! yoksa bu paneller 1/2 kağıt olsa amenna hadi bilemedin 3 kağıt olsa yine eyvallah
    ama çok abuk rakamlar görünce dökülüyor demek ne demek yaw,alayına basın "küfürü"!!hem de en okkalısın dan+

Ha bu ara da malzeme kalitesi de tabiki dökülüyor cinsin den,herifler ebat 65 üstü olunca 75 ve üstünde elbette Modül üretim maliyeti de arıyor ama size yansıyan son rakam yine
    olmamalı ki bunu da Çin örneklerini verdim zaten! yaw bu illet paneller aslında beleş sayılır beleş! ama öyle ediyorlar böyle ediyorlar bir de "teknoloji" diye zırvaları salıyorlar
    ortalığa sonra bu lafları forumlara taşıyan bilinçli çakallar var bir de hiç bir şey bilmeden taşıyanlar var,yabancı forumlarda bunlar çok yapılıyor sonra bizim yerli çakal tipler de
    bunları alıp TR ye taşıyor,bu oluşan ALGI denen nalet olgu ile insanları yiyorlar! ben bu tipleri gördükçe veriyorum odunu çünkü işin içinden geldim ne dümenler
    dönüyor hepsini biliyorum!

Örnek;USA da ki bir çok en büyük sitelerde Kore lilerin bir dolu iki ayaklı çakalları dolanıyor senelerdir hem de! bu herifler TR ye veya Almanya gelmezler!! USA ya dadanırlar sadece
    çakallığın en iyisi oradan yapılıyor hatta son yıllarda bunlar artık forum Yönetimi ile de ortak düzenleniyor hallere geldi,itiraz edenleri de BAN ediyorlar veya ceza veriyorlar
    üyeye hakaret ettin diye ama üye dediğin eleman çakal yaw,bunu da artık çoğu insan gördü

arkadaşım öyle diyorsun da LG bu sene LCD'den zarar etmiş. nasıl oluyor bu zarar o zaman? SONY de zaten küllün zarar, LCD bölümünü kapatmayı düşünüyorlar. herşey öyle sandığın kadar basit değil. ben casper'a outsource yazılım hizmeti verdim 2-3 sene kadar. casper'ı kimse beğenmez ama onlar bile öyle böyle değil çok büyük bir sistem. teknik servisinde bile en az 200 kişilik bir organizasyon var. bu bahsettiğim merkezi sadece. kaldı ki bilgisayar işi LCD TV işinden daha basit.

• Trigresive T kullanıcısına yanıt
    Tabii ki a şıkkı. 3000 liraya alacağınız panel dolar bazında 1000 usd!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahturan B kullanıcısına yanıt
    O zaman en ucuz paneli alıp geçmek en iyisi. Ama en ucuzunu alıpta iyice dandik bir televizyona da sahip olmayalım? 3000-3500 bandında LG-Samsung-Philips arasndan tercih yapmak mı mantıklıdır, yoksa Vestel gibi yerli bir firmadan alıp geçmek dahamı mantıklı olur?
  • Bütçeyi biraz zorlayıp şöyle bir şey alsam nasıl olur arkadaşlar? Hediye çeki de veriyorlar ve Toshiba kalitesi de var. Sizce mantıklı olur mu?

http://www.teknosa.com/urunler/110015461/toshiba-58l9363-uhd-4k-3d-smart-led-lcd-tv
  • Trigresive T kullanıcısına yanıt
    Öncelikle gözünüze iyi gelen ve bütçenize de uygun olan Tv yi alın..Başkalarının görüşü, fikri 2nci derecedir..

Tek problem, markaların, ülkelere göre farklı Kalitede üretim yapmaları..Her Sharp, Her Toshiba maalesef %100 Japan vede o kalitede olmayabiliyor..

Ama bunu bilemezsiniz içini açıp görmeden..

Yanınızda Usb bellek ile birkaç video alıp Tv perfonmansına bakıp karar verin derim..Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

sony 55.x9005.A kullanan arkadaşlar tv nizden memnunmusunuz ışık kaçırma bulutlanma ve panel banding olayı varmı siyah seviyesi nasıl hx 920 serisinden sonra alınırmı tavsiye edermisiniz

HX920 den sonra malesef şu an için tr de satılan hiçbir cihaz sizi kesmez.
  • evet üstad uzun bir zamandır 55 inç bir tv arayışındayım aşağı yukarı bütün eloktronik marketleri gezdim ama gönlüme göre bir tv bulamadım bir süre daha hx 920 ile yola devam edicez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 4 Ağustos 2015; 18:26:10 >
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.