Şimdi Ara

2013 Samsung F8500 Plazma serisi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
13
Favori
55.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F8500'ün 51'i ni Almanya'dan bir tanıdığıma getirtsem bana çok mu pahalıya patlar?gümrük vergisi vs.alıyorlar mı?gurbetçilerin belli bir ürün alma hakkı var diye biliyorum ama prosedür hakkında bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

DoSöDoKöKo hocam,birşey daha sorucam.malum plazmalarda yansıma problemi bazen rahatsızlık verici olabiliyor.ama F8500 de bu sorunun aşıldığı söyleniyor.örneğin panasoniclerle karşılaştırdığınızda yansıma daha mı az?gündüz detay kaybı yaşamadan rahat izleniyor mu?birde plazmalar beyazları tam veremiyor,bu panelde durum nasıl?

f8500 vt50 den daha az yansıtıyor ama "yansıtıyor".... ayna gibi elbette değil... sonuçta parlak bir yüzey ışığı "daha az" yansıtması için yüzeyin anti-refle gibi bir malzeme ile kaplanması lazım ki bu da görüntü kalitesini olumsuz yönde çok CİDDİ olarak etkiliyor... anti-refle bile olsa yansıtma kaçınılmaz.... fizik kurallarına göre camsı parlak yüzey ne yapsan ne etsen illaki ışığı yansıtır

her iki tv de pencereye doğru dönük konulmuş durumda ama uzaklık 6-8 metre kadar.... gündüz tv izleyen bir aile değiliz... ama gündüz ara sıra açtığımızda güneşlikleri çeksek daha rahat izleriz diyoruz.. çekmeden de izlenebilir... ancak güneşliği çekmenin en önemli avantajı yansımadan daha çok içersi biraz kararınca görüntü daha güzel oluyor (sinema salonu ambiansına yakınlaşma durumları)....

ancak çok önemli bir f8500 avantajı var ki bugün için gündüz seyredilebilir en iyi plazma televizyon olur kendileri.... ekran aydınlığı LED tvler kadar yüksek... bu neden ile gündüz seyretmek hiç sorun olmuyor... ama vt50 de ciddi sorun ve hatta sıkıntı verici ve bunaltıcı... vt60 da bunu iyileştirmişler ama f8500 çok ciddi bir fark atmış tüm panasonic plazmalara..... ayrıca siyah renk kalitesi en az panasonic kadar, aşağı değil,, beyaz renk kalitesi ise panasonic in çok üstünde.... (karşılaştırmam vt50e ye göredir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 3 Kasım 2013; 2:23:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

DoSöDoKöKo hocam,birşey daha sorucam.malum plazmalarda yansıma problemi bazen rahatsızlık verici olabiliyor.ama F8500 de bu sorunun aşıldığı söyleniyor.örneğin panasoniclerle karşılaştırdığınızda yansıma daha mı az?gündüz detay kaybı yaşamadan rahat izleniyor mu?birde plazmalar beyazları tam veremiyor,bu panelde durum nasıl?

f8500 vt50 den daha az yansıtıyor ama "yansıtıyor".... ayna gibi elbette değil... sonuçta parlak bir yüzey ışığı "daha az" yansıtması için yüzeyin anti-refle gibi bir malzeme ile kaplanması lazım ki bu da görüntü kalitesini olumsuz yönde çok CİDDİ olarak etkiliyor... anti-refle bile olsa yansıtma kaçınılmaz.... fizik kurallarına göre camsı parlak yüzey ne yapsan ne etsen illaki ışığı yansıtır

her iki tv de pencereye doğru dönük konulmuş durumda ama uzaklık 8-9 metre kadar.... gündüz tv izleyen bir aile değiliz... ama gündüz ara sıra açtığımızda güneşlikleri çeksek daha rahat izleriz diyoruz.. çekmeden de izlenebilir... ancak güneşliği çekmenin en önemli avantajı yansımadan daha çok içersi biraz kararınca görüntü daha güzel oluyor (sinema salonu ambiansına yakınlaşma durumları)....

ancak çok önemli bir f8500 avantajı var ki bugün için gündüz seyredilebilir en iyi plazma televizyon olur kendileri.... ekran aydınlığı LED tvler kadar yüksek... bu neden ile gündüz seyretmek hiç sorun olmuyor... ama vt50 de ciddi sorun ve hatta sıkıntı verici ve bunaltıcı... vt60 da bunu iyileştirmişler ama f8500 çok ciddi bir fark atmış tüm panasonic plazmalara..... ayrıca siyah renk kalitesi en az panasonic kadar, aşağı değil,, beyaz renk kalitesi ise panasonic in çok üstünde.... (karşılaştırmam vt50e ye göredir)

GÜRBETÇİ 55 EKRANDAN BÜYÜGÜNÜ GETİREMİYOR İNC DEĞİL :)

f8500 beyaz olayına gelince
    magzada demoda ok tat verir ama
    EV ortamına rahatsiz edici olabilir (özellikle gece izlerken)
    yine konts. biraz düşüreyim dersin vt50 nin default ayarına gelmiş olursun

yansıma konusu ise
    st30 kullanıyorum yansıması vt50 den cok daha fazla olmasına ragmen gunduz
    izlenmeyecek seviyede değil
    seda ablayı
    muge ablayı biraz yansımalı gösteriyor okadar (güneşliğikle sıkıntı yok)
    (gunduz evde olmayanlar için ise hiç sıkıntı yok, orası ayrı)

cok film hastası isen, filmleri gündüz izliyor isen, ister f8500 ister vt50/60 ın olsun ister led tvn olsun koyu renk perde şart

sonuc olarak f85000ün beyazlarının parlaklıgının az yansımasının pek bir espirisi kalmıyor,
    hatta alçaklı yüksekli izlemelerde görüntü kaybı yaşanıyor..

edit :
    bu arada led panellerin her türlüsünü paralel getiriyorlar iken
    8500 ün 51i ni neden paralel getiremiyorlar düşünmüyor değil insan..
    buradan paralel muhabbetinin yine sams.dist. tarafından yönetildiği şüphesi çıkıyor ortaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 4 Ekim 2013; 8:49:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

sonuc olarak f85000ün beyazlarının parlaklıgının az yansımasının pek bir espirisi kalmıyor,

öncelikle bu yazdıklarınıza katılmadığımı söylemek istiyorum

ayrıca ezbere konuşan biri değilim, panasonic 65vt50e ve samsung 64f8500 sahibiyim... tecrübe sonucu yazıyorum, ondan bundan kulaktan duyduklarımı yarım yamalak aktarmıyorum...

eğer samsung 64f8500 ile panasonic 65vt50e yi yanyana izlerseniz (-ki 1 hafta salonda bu şekilde karşılaştırma şansım oldu) diyorsunuz ki "beyaz panasonic plazmalarda gerçek beyaz değil"..... özellikle karlı sahnelerde iki televizyon yanyana iken panasonic de hafif sarımsı görüntüyü beyaz sanmış olduğunuzu anlıyorsunuz.... evet rahatsız edici ama rahatsız edici olan panasonic beyazı... zaten karşılaştırmasanız bile iyi göz var ise bunu vt50e seyreden herkes söylüyor... siyahlar süperde beyazlar biraz tuhaf değilmi diye... internet üzerinde yayınlanan inceleme ve karşılaştırmalarda benzeri yorumlar mevcuttur....

"hatta alçaklı yüksekli izlemelerde görüntü kaybı yaşanıyor.." ifadeniz ise yeterli ve doğru bir analiz ve eleştiri ASLA değil.... buna karşılık daha önce yazdığımı tekrarlıyorum....
    sanıyorum bilgi ve tecrübe eksikliğiniz var
    quote:

quote:

DoSöDoKöKo,sana F8500 le ilgili en önemli şeyi sormamışlar.hani şu alttan üstten bakınca ekranın kararma olayı.bu durumla karşılaştın mı?

o olay enteresan bir olay... dikkatli değerlendirmek ve analiz etmek lazım...

televizyonun yaklaşık 1 metre veya daha az önünde iken yukarından veya aşağıdan baktığınızda ekranın bariz şekilde karardığını görüyorsunuz...

ANCAK ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM Kİ
    bu büyüklükteki bir televizyonu seyretmek için en az 2 metre uzağında olmanız gerekiyor...

VE İŞTE BU NEDENLE
    televizyondan uzaklaştıkça televizyonun orta noktasına göre yukarı ve aşağı görüntü açılarınızdaki değişimler çok azaldığından ekran kararması sorununu YAŞAMIYORSUNUZ!!!!

özellikle benim gibi 3-5 metre uzaklıktan seyrediyorsanız ve hatta yere oturarak televizyon izleyenlerdenseniz ekran kararmasını YAŞAMIYORSUNUZ...

YANİ KISACA
    ekranı bu büyüklükteki bir televizyonu rahat izleyecek bir uzaklığa geçtiğinizde yukarı veya aşağı yönde ne yaparsanız yapın ekran kararması diye bir problemin olduğundan bile haberiniz olmuyor...

elbette 64 inçlik bir televizyonun burnunun dibine (1m den yakın) sokulur ve alt ve üst açılardan ekrana bakarsanız ekranda kararmayı çok net farkedersiniz...
    ancak UNUTMAYIN Kİ bu kadar yakından bu televizyon izlenmez

mantıklı mesafelerden televizyon izlerseniz ekran kararması gibi bir sorun hayatınıza hiç girmeyecek diyebilirim
    ....

• TV nin konumundan olsa gerek ben gördüğümde 1.5 m den bakınca da ekranın alt kısmında kararma oluyordu. 2m veya daha uzaktan izleyince sorun yok.

Bende eski seri Panasonic Plazma var, Tekofaks Garaj Günleri'nden almıştım, (42PY7 galiba), onda da beyazlar sanki krem gibi. Yine de kesinlikle salondaki LED den çok daha keyifli.
  • quote:

quote:

öncelikle bu yazdıklarınıza katılmadığımı söylemek istiyorum

ayrıca ezbere konuşan biri değilim, panasonic 65vt50e ve samsung 64f8500 sahibiyim... tecrübe sonucu yazıyorum, ondan bundan kulaktan duyduklarımı yarım yamalak aktarmıyorum...

eğer samsung 64f8500 ile panasonic 65vt50e yi yanyana izlerseniz (-ki 1 hafta salonda bu şekilde karşılaştırma şansım oldu) diyorsunuz ki "beyaz panasonic plazmalarda gerçek beyaz değil"..... özellikle karlı sahnelerde iki televizyon yanyana iken panasonic de hafif sarımsı görüntüyü beyaz sanmış olduğunuzu anlıyorsunuz.... evet rahatsız edici ama rahatsız edici olan panasonic beyazı... zaten karşılaştırmasanız bile iyi göz var ise bunu vt50e seyreden herkes söylüyor... siyahlar süperde beyazlar biraz tuhaf değilmi diye... internet üzerinde yayınlanan inceleme ve karşılaştırmalarda benzeri yorumlar mevcuttur....

"hatta alçaklı yüksekli izlemelerde görüntü kaybı yaşanıyor.." ifadeniz ise yeterli ve doğru bir analiz ve eleştiri ASLA değil.... buna karşılık daha önce yazdığımı tekrarlıyorum....
    sanıyorum bilgi ve tecrübe eksikliğiniz var
    quote:

quote:

DoSöDoKöKo,sana F8500 le ilgili en önemli şeyi sormamışlar.hani şu alttan üstten bakınca ekranın kararma olayı.bu durumla karşılaştın mı?

o olay enteresan bir olay... dikkatli değerlendirmek ve analiz etmek lazım...

televizyonun yaklaşık 1 metre veya daha az önünde iken yukarından veya aşağıdan baktığınızda ekranın bariz şekilde karardığını görüyorsunuz...

ANCAK ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM Kİ
    bu büyüklükteki bir televizyonu seyretmek için en az 2 metre uzağında olmanız gerekiyor...

VE İŞTE BU NEDENLE
    televizyondan uzaklaştıkça televizyonun orta noktasına göre yukarı ve aşağı görüntü açılarınızdaki değişimler çok azaldığından ekran kararması sorununu YAŞAMIYORSUNUZ!!!!

özellikle benim gibi 3-5 metre uzaklıktan seyrediyorsanız ve hatta yere oturarak televizyon izleyenlerdenseniz ekran kararmasını YAŞAMIYORSUNUZ...

YANİ KISACA
    ekranı bu büyüklükteki bir televizyonu rahat izleyecek bir uzaklığa geçtiğinizde yukarı veya aşağı yönde ne yaparsanız yapın ekran kararması diye bir problemin olduğundan bile haberiniz olmuyor...

elbette 64 inçlik bir televizyonun burnunun dibine (1m den yakın) sokulur ve alt ve üst açılardan ekrana bakarsanız ekranda kararmayı çok net farkedersiniz...
    ancak UNUTMAYIN Kİ bu kadar yakından bu televizyon izlenmez

mantıklı mesafelerden televizyon izlerseniz ekran kararması gibi bir sorun hayatınıza hiç girmeyecek diyebilirim
    ....

dük aksam teknosada 65f8500ün led modelini uzun uzun inceleme fırsatını buldum
    demoda farklı farklı bluray videolar dönuyordu
    birtanesi düz beyaz kuputlarda çekilen karlı buzlu penguenler sahnesiydi
    açıkcası meth edilen o beyaz sahneler öylesine beyazdıki hiç bir detay tam anlamı ile belli olmuyordu
    düz parlak aşırı bir beyaz örtü vardı ve sanırım pana plazmaya alısık olduğumdan bu beyazlar bana çok fazla parlak ve detayları kapatıyor gibisinden geldi ve o beyazlar 2-3metreden bluray disk olmasına ragmen hafif kareli kumlu oluyordu kamera hareketlerinde..
    plazma 8500 de öylemidir bilmiyorum ama o parlaklıgın ev ortamında rahatsız edici olacagını düşünmedim değil hani..
    yinede direkt kullanıcı sizsiniz daha doğru cevabı sizden beklemek dogru olacaktır. birazda göz zevki etkili tabi..

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Basaran kardeş, ledi bırak 8500 plazmayı izle gereçekten çok farklı bir görüntü var bahsetmiş olduğun aşırı parlklık ve detay kayıpları kesinlikle yok.
    Bir kaç defa izledim ilk defa Samsungun bir ürünü beni bu kadar şaşırttı, gerçekten çok sıkı bir plazma üretmişler.
    Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damasyus

Basaran kardeş, ledi bırak 8500 plazmayı izle gereçekten çok farklı bir görüntü var bahsetmiş olduğun aşırı parlklık ve detay kayıpları kesinlikle yok.
    Bir kaç defa izledim ilk defa Samsungun bir ürünü beni bu kadar şaşırttı, gerçekten çok sıkı bir plazma üretmişler.
    Selamlar.

8500 Plazma magzada vardıda bizmi izlemedik :))

ha unutmadan birkaç arkadaş pana sayfasında 8500ün incehesap sitesinde 6100 liraya satıldıgını iddaa etmiş
    hatta 2ad varmış 1 tanesi satılmış dendi
    dogrumudur bilmiyorum siteye bakamıyorum iş yerinde filitre var
    pusuculara duyurulur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 6 Ekim 2013; 10:20:57 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocularis -- 6 Ekim 2013; 12:00:00 >
  • buda başka bir forumdaşın yazdığı

**arkadaşlar dün gebze center samsung bayisine girdim 64f8500 plazma 5990 a in miş haberiniz olsun..........**

iligi ve bilgilerinize..
  • quote:

açıkcası meth edilen o beyaz sahneler öylesine beyazdıki hiç bir detay tam anlamı ile belli olmuyordu
    düz parlak aşırı bir beyaz örtü vardı ve sanırım pana plazmaya alısık olduğumdan bu beyazlar bana çok fazla parlak ve detayları kapatıyor gibisinden geldi ve o beyazlar 2-3metreden bluray disk olmasına ragmen hafif kareli kumlu oluyordu kamera hareketlerinde..
    plazma 8500 de öylemidir bilmiyorum ama o parlaklıgın ev ortamında rahatsız edici olacagını düşünmedim değil hani..
    yinede direkt kullanıcı sizsiniz daha doğru cevabı sizden beklemek dogru olacaktır. birazda göz zevki etkili tabi..

sevgili arkadaşım sen showroom da sana ne verirler ise onunla yetinirsen hiç bir tv yi beğenmezsin...
    özellikle panasonic ci isen asla beğenmezsin... demo tvlerin %100'ünde dinamik kontrast a ayarlıdır aletler...
    öncelikle tv yi nasıl bıraktılar ise öyle izlemeyi bırak... öncelikle mağaza modundan bir çıkar bakalım onları...kumandayı eline al ve doğal ayarlara getir ve kontrastı kapat sonra yorum yap...
    bende panasonic ciyim... evimde 65vt50e var demiştim... ve samsung markasını sevmem demiştim...
    ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler....
    samsung 64f8500 zt serisi haric panasoniclerin tamamına basıyor sevgili kardeşim... hoşuna gitmesede olay bu... maalesef...
    (yanlış anlama...ortada sen ile ilgili kişisel bir durum yok kendimi de içine koyduğum bir genelleme var....ben de panasonicten sonra samsungu sevmeye sevmeye f8500 ün karşısına geçtim ve detaylı bir incelemeden sonra bravo dedim ve satın aldım.... maalesef panasonic in nerede ise yarı fiyatı daha iyi bir televizyon ARTIK piyasada var... ve yine maalesef ki zamanında hatırı sayılır paraları panasonic e verdik... ve yine maalesef ki daha iyisi daha ucuza olabiliyormuşu paraları harcadıktan sonra anladık )
    sağlıcakla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 7 Ekim 2013; 0:43:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hacidayi

TV nin konumundan olsa gerek ben gördüğümde 1.5 m den bakınca da ekranın alt kısmında kararma oluyordu. 2m veya daha uzaktan izleyince sorun yok.

Bende eski seri Panasonic Plazma var, Tekofaks Garaj Günleri'nden almıştım, (42PY7 galiba), onda da beyazlar sanki krem gibi. Yine de kesinlikle salondaki LED den çok daha keyifli.

eğer 64" lik plazma televizyon minimum 50cm ve maksimum 60cm yüksekliğindeki bir sehpanın üzerinde ise ve sizinde boyunuz 1.70-1.80 arası ise (bilemediniz benim gibi 1.92cm ise) 1.50 m uzaktan ekranda karanlık olmuyor... hangi şartta izlediğinizi bilemiyorum...

zaten 64" lik televizyonu en az 2 metre uzaktan izlemeniz lazım... daha yakın seyretmek ne kadar keyifli ve mantıklı olur bunu tartışalım bence

64" lik televizyonu MANTIKEN izlemeniz gereken mesafeden izleyip yorum yapsak çok daha mantılı olur inancındayım...

mesela ben pioneer kuro televizyonun ekranına burnumu dayayıp seyrettiğimde hiç bir şey anlamıyorum... şimdi kuro lar kötü televizyomu?

• Sayın DöSoDÖkoKO arkadaşım F8500 ün siyahlardaki ayrıntı kalitesini merak ettim..Vt50 ile fark varmı ???..dahamı iyi,aynımı ??? birde ses kalitesini karşılaştırımısınız ??? bu arada sizi tebrik ederim panasonıc plazma serilerini eleştirmenin,vede samsung ve lg 'nin methedilmesinin adeta yasak olduğu,yapanlara düğmeye basılmışçasına hemen 3-4 ( belkide aynı kişi ) kişiden hemen hücum edildiği bir forumda doğruları samimiyetle anlatma gayretinizi tebrik ediyorum...vede teşekkür ediyorum...Çünkü bende ( sadece film merakı merakı için ) geçen sene aldığım LG 55 760 'ın üzerine ( forumdaki müthiş karalama kampanyasına rağmen aldım,çok memnunum,5 kişiye daha aldırdım,herkes memnun ve hiçbirinde daha arıza falanda yok ,ışık sızması dahil,çokçok az miktarda ) 65 veya üzeri plazma almak istiyorum...beni bayağı bir kar ettirdiniz...
  • Selamlar,

Bu ürünler için bazı katılımcıların yaşadığı çekinceleri yaklaşık 3-4 sene evvel ilk lcd tv mi alırken de yoğun olarak düşünmüştüm, o zamandan beri Samsung 40c750 kullanıyorum. Ortalama bir kullanıcı ve ağırlıklı olarak indirilmiş kaliteli görüntülü filmler izlememden dolayı bahsedilen ışık sızmaları, siyah kalitesi vs.. konularda bir şikayetim olmadı. Sadece biraz arkadaşların yanlış yönlendirmesinden dolayı 40inch alarak hata yaptım, keşke 46 alsaymışım diyorum hep.

Şimdi ise 55 inch boyutta bir tv almak istiyorum ve bu konuyu kısa bir süredir izleyip takip etmeye çalışıyorum, zorlayıp mümkünse üst düzey serilerden almak istiyorum. (zira samsungun alt segmenti tv ler 50es6100 vs.. sd yayınlarda rezalet gelmişti bana, bir arkadaşım aldığında deneme şansım olmuştu) Dolayısıyla 55f8500 için bütçe olarak ta zorlayacağım (mediamarket 4999 yaptı) ama şimdi başka bir şeçenek olarak 64f8500 plazma gözüme bugün çarptı, güncellenmiş fiyat 6100 tl.

Rakamlar yüksek ancak film izlemek te neredeyse tek lüksüm. İzleme mesafem ortalama 3 - 3,5 metre, ustalar ne dersiniz? Neler tavsiye edersiniz?

Saygılar,
    Muhammet

• quote:

quote:

sevgili arkadaşım sen showroom da sana ne verirler ise onunla yetinirsen hiç bir tv yi beğenmezsin...
    özellikle panasonic ci isen asla beğenmezsin... demo tvlerin %100'ünde dinamik kontrast a ayarlıdır aletler...
    öncelikle tv yi nasıl bıraktılar ise öyle izlemeyi bırak... öncelikle mağaza modundan bir çıkar bakalım onları...kumandayı eline al ve doğal ayarlara getir ve kontrastı kapat sonra yorum yap...
    bende panasonic ciyim... evimde 65vt50e var demiştim... ve samsung markasını sevmem demiştim...
    ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler....
    samsung 64f8500 zt serisi haric panasoniclerin tamamına basıyor sevgili kardeşim... hoşuna gitmesede olay bu... maalesef...
    (yanlış anlama...ortada sen ile ilgili kişisel bir durum yok kendimi de içine koyduğum bir genelleme var....ben de panasonicten sonra samsungu sevmeye sevmeye f8500 ün karşısına geçtim ve detaylı bir incelemeden sonra bravo dedim ve satın aldım.... maalesef panasonic in nerede ise yarı fiyatı daha iyi bir televizyon ARTIK piyasada var... ve yine maalesef ki zamanında hatırı sayılır paraları panasonic e verdik... ve yine maalesef ki daha iyisi daha ucuza olabiliyormuşu paraları harcadıktan sonra anladık )
    sağlıcakla....

valla çok haklısınız
    samssung samsung olalı belki artık çok iyi bir panel sürmüş olabilir piyasaya katılıyorum
    ama keşke fiyat politikaları stabil olsada 4-5 ayda neredeyse yarı yarıya fiyat kırıp ilk alanları enayi yerine koymasalar
    her model panelleri için bu böyle oluyor çok yakından inceliyorum politikalarını, cevremde tv almak isteyenlere bu konuda hatırı sayılır derecede ceplerinde para bıraktım sammy sayesinde,
    55f8000 6-6200 fiyatı var iken sayfalarında almayın, w9 ile pana plazmaların piyasaya girmesini bekleyin, onların karşısında tutunamaz f8 5in altına düşer diye 50 defa yazdım bana güldüler, bu samsg.un en iyisi, bundan sonra oled gelecek, bundan iyi olmaz dediler plazma bunun yanında ezilir dediler.. buyurun bakın 4700-4800e paralel veya TR alanlar hiçte az değil :)
    şikayetlerde oldukça fazla özellikle TR alt yazıda resetlenme bir sürü güncelleme çıkmasına ragmen düzeltilemedi, TRsamsungu mail yagmuruna tuttular tınlayanları olmadı sanırım..
    Sizdeki plazmada varmı böyle bir durum test ettinizmi acaba?

bilmiyorumda bu koreli kardeşler gökten yıldız indirsede sevemicem onları sırf bu reklam/pazarlama/satış politikaları yüzünden :)

• Adamlar yapmış niye uğraşıyoruzki yahu...

http://tv.toptenreviews.com/flat-panel/plasma/
  • quote:

şikayetlerde oldukça fazla özellikle TR alt yazıda resetlenme bir sürü güncelleme çıkmasına ragmen düzeltilemedi, TRsamsungu mail yagmuruna tuttular tınlayanları olmadı sanırım..
    Sizdeki plazmada varmı böyle bir durum test ettinizmi acaba?

bilmiyorumda bu koreli kardeşler gökten yıldız indirsede sevemicem onları sırf bu reklam/pazarlama/satış politikaları yüzünden :)

altyazı ile ilgili veya altyazıdan kaynaklanan en ufak şikayetim yok ve olmadı..... ancak ben firmware güncellemelerini sıklıkla takip ediyorum... televizyonu yakın zamanda almama rağmen 2 firmware güncellemesi yaptım... (ilki alıp kullanmaya başladığım ilk dakika oldu)

************** MADALYONUN ÖBÜR YÜZÜ *********************

şu ana kadar televizyonu "ürün olarak" beğendiğimi söyledim ve övdüm... "ürün olarak" bunu hak ediyor...
    ANCAK servis kalitesi ve müşteri hizmetleri için bunu söylemek ASLA MÜMKÜN DEĞİL.... çünkü BERBAT ÖTESİ REZALET...

bu konuya önemle değinmek istiyorum.... samsung alacaklar bu konuda dikkatli olsunlar.... bu samsung gül ise dikeni de var...!!!!

SAMSUNG TÜRKİYENİN SERVİS HİZMETLERİ KÖTÜ DEĞİL ÇOK KÖTÜDEN DE KÖTÜ *BERBAT* !!!!
    ALLAH KİMSEYİ SAMSUNG'UN SERVİSİNİN ELİNE DÜŞÜRMESİN ***AMİN***

hem telefonlarında galaxy3 sahibiydim hemde televizyonunda samsung servisi ile işlerim oldu....
    ÇÖZÜM BULMA KONUSUNDA SON DERECE YAVAŞLAR..... SORUNU ÇOK GEÇ ANLIYORLAR.... VE İLK ÖNERDİKLERİ HEP YANLIŞ ÇÖZÜM OLUYOR...
    SERVİS HİZMETLERİ KALİTESİZ..... YETERSİZ + EĞİTİMSİZ + TECRÜBESİZ İNSAN KAYNAKLARI İLE KÖTÜ, YAVAŞ VE UCUZ BİR HİZMET ANLAYIŞLARI VAR.
    bunu her seferinde yaşadım.....

SIRF SERVİS VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEKİ BERBAT ÖTESİ ANLAYIŞLARI İÇİN SAMSUNG MARKASINI SEÇERKEN DÜŞÜNMENİZİ ÖNERİRİM....
    ürüne laf yok yok ama Türkiye deki firması tek kelime ile DÖ-KÜ-LÜ-YOR....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 8 Ekim 2013; 0:15:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tilki1234

Adamlar yapmış niye uğraşıyoruzki yahu...

http://tv.toptenreviews.com/flat-panel/plasma/

AKLIN YOLU BİR

yahu yukarıdaki yazılarımda ben de aynı sıralamayı yapmıştım zaten....

• bunun kucugunun gelecegi yok 64 inç bir tv nin en yakın izleme mesafesi nedir
  • '' Sayın DöSoDÖkoKO arkadaşım F8500 ün siyahlardaki ayrıntı kalitesini merak ettim..Vt50 ile fark varmı ???..dahamı iyi,aynımı ??? birde ses kalitesini karşılaştırımısınız ??? bu arada sizi tebrik ederim panasonıc plazma serilerini eleştirmenin,vede samsung ve lg 'nin methedilmesinin adeta yasak olduğu,yapanlara düğmeye basılmışçasına hemen 3-4 ( belkide aynı kişi ) kişiden hemen hücum edildiği bir forumda doğruları samimiyetle anlatma gayretinizi tebrik ediyorum...vede teşekkür ediyorum...Çünkü bende ( sadece film merakı merakı için ) geçen sene aldığım LG 55 760 'ın üzerine ( forumdaki müthiş karalama kampanyasına rağmen aldım,çok memnunum,5 kişiye daha aldırdım,herkes memnun ve hiçbirinde daha arıza falanda yok ,ışık sızması dahil,çokçok az miktarda ) 65 veya üzeri plazma almak istiyorum...beni bayağı bir kar ettirdiniz... ''
    Şeklinde bir ricada bulunmuştum dün Sayın DöSoKöKO ...Sanırım görmediniz...Cevaplarsanız sevinirim...

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.