Şimdi Ara

2013 | Polis Akademisi , Harp Okulları , Astsubay MYO, Polis MYO Adayları[Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
11
Favori
43.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

quote:

Orijinalden alıntı: halil273563

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ygs-3 puanım 209 küsüratlı kara astsubaylık istiyorum başvuru yaptım sizce çağırılırmıyım ve nezaman açıklanıcak çağırılma ?

şu sorumu bilgisi olan biri cevaplayabilir mi ?

ygs-1-2-5-6 dan aliyorlar mulakata ygs 3 alinmiyor.

kara astsubaylıkta farketmiyo diye biliyorum ygs 3 de dahil diye biliyorum

Kara astsubay veya harp okulu fark etmez. Ikisininde mulakati ayni.

1. KARA HARP OKULU
    2. KK. ASTSB. MYO TEKNİK BÖLÜMLER
    3. GATA SAĞLIK ASTSUBAY MYO
    4. KK. ASTSB. MYO İŞLETME YÖNETİMİ
    5. HAVA ASTSUBAY MYO (K.K.K.LIĞI ADINA)

bunlarin hepsinin mulakati ayni

teşekkürler bilgilerin için :) internette kara astsubaylık ygs 1-2-3-4-5-6 diyo anlamadım ki hangisi doğru. düz lisedeyim ygs3 209 puanım ygs5 200 puanım acaba kaç olur bu sene kara astsubaylık puanı ? yukarda arkadaş hava astsubaylık 207 demiş o puana yakın bi puan olur gibime geliyor doğrumuyum ?

şimdi buldum internetten bu linkte yazıyo resmihttp://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/66/01/964619/icerikler/kara-astsubay-meslek-yuksek-okulu-basvurulari-basladi_471053_gorme_engelli.html bu arada foruma kink koymak yasakmı bilmiyorum yasaksa kusura bakmayın.

birde şu link var ordada yazıyo ygs 3-4 ?http://www.globalgundem.com/kara-kuvvetler-astsubay-meslek-yuksek-okulu-basvuru-sonuclari-hakkinda/

demek ki astsubaylikta fark etmiyor. karp okulunun sitesinde soyle yaziyor ;http://www.kho.edu.tr/basvuru/BasvuruKosullari.html

ayrica tehlikeli bir puan hic belli olmaz birkac gune belli olur zaten.

tekrardan teşekkürler yardımın için :) İNŞ. çağırılırım bakalım hayırlısı.

• Evet beyler 29 haziran ankara yolcusu kalmasin harp okulu mulakatina gidiyorum gelen var mi baska ?
  • 30 haziranda Bende geliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gata samyo ya ben gider
  • Baba, amca, dede hepsi asker, umarim bende olurum, herkese basarilar arkadaslar
  • beyler deniz harp okulunun mülakatlarıyla hava harp okulunun mülakatları ayrı ayrı mı olacak yoksa tek mülakat olup havacı yada denizci mi olur deniyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleMan

beyler deniz harp okulunun mülakatlarıyla hava harp okulunun mülakatları ayrı ayrı mı olacak yoksa tek mülakat olup havacı yada denizci mi olur deniyor??

deniz hakkinda bir bilgim yok ama ayri olacagini biliyorum. hava kara deniz hepsi ayri.
  • 28 haziranda kara harp mulakatlarindayim arkadaslar

• quote:

quote:

beyler deniz harp okulunun mülakatlarıyla hava harp okulunun mülakatları ayrı ayrı mı olacak yoksa tek mülakat olup havacı yada denizci mi olur deniyor??

deniz hakkinda bir bilgim yok ama ayri olacagini biliyorum. hava kara deniz hepsi ayri.

peki çakışma olmaz mı ? karışık bi durum :(
  • 27 haziran evimin hemen ilerisinde giricem harp okuku mülakatına önceden girenlen bilgilendirme yapsın ltfeeen :)

• quote:

quote:

quote:

peki çakışma olmaz mı ? karışık bi durum :(

Olabilir, ama gun degistirme gibi bisey olur mu bilmiyorum. Tekok ta degistirilebiliyor ama kara harp degistirilmiyor. Belli olmaz.

• hava harp okulu ikinci aşama çağırım tarihim 3 temmuz :)
  • Hava harp okulu 2.asama 28 haziranda. Kara hatp okuluyla cakisti ne yapcam ben tarihini degistiremiyrmuyuz arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Walker

Hava harp okulu 2.asama 28 haziranda. Kara hatp okuluyla cakisti ne yapcam ben tarihini degistiremiyrmuyuz arkadaslar

aynisi bana oldu 29 haziranda kho, hho da 29 hazirana verdi. simdi mail attim bakalim degistirecekler mi? ben kho ya gitmeyi dusunuyorum hho da cok fazla ayrinti oluyor amaclari pilot egitmek oldugu icin. kho biraz daha kolay hho ya gore
  • Eger degisme olmazsa mecbur bnde oyle yapcam

• 5 temmuz hayırlısı bakalım arkadaşlar hho

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanlevis -- 13 Haziran 2013; 20:47:12 >
  • KHO VE HHO mülakat tarihleri 30 haziran bilerek mi aynı gün yapmışlar ?
    Ne yapmalıyım ?
  • quote:

hava harp okulu ikinci aşama çağırım tarihim 3 temmuz :)

en yüksek ygs puanın kaç acaba
  • quote:

Hava harp okulu 2.asama 28 haziranda. Kara hatp okuluyla cakisti ne yapcam ben tarihini degistiremiyrmuyuz arkadaslar

ygs puanın kaç acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::KraL::.

quote:

ygs puanın kaç acaba

Ygs5 284

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.