Şimdi Ara

2013 | Polis Akademisi , Harp Okulları , Astsubay MYO, Polis MYO Adayları[Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
11
Favori
43.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kara harp okulu degıl hocam kara harp okulu ıcın sıfreyı verıyo onda sıkıntı yok ama hava astsubay meslek yuksek okulu şifresini alamıyorum
  • Millet Polislik-KaraMYO- Hava MYo na başvurularımı yaptım gerisi allah kerim inşallah girerriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

Marhaba Hocam boyun 165 inşallah 170 olucak 3 ay içerisinde meslek lisesinde okuyorum 270 aldım ygs4 Kara Kuvvetleri Astsubay MYO ön başvurumu yaptım. boy sorunu olur mu acaba ? 7 yıldır spor yapıyorum dercelerim var bi üstünlük sağlar mı bana ?

Merhaba ,

Şimdiye Kadar Boydan 4-5 Cm den Elenen Görmedim Ama Gözle Görülür Derecede Küçük veya Büyük Olanları Elediler, Gördüm. Boy Konusunda Sıkıntı Yapma Derim...

Diğer Konuya Gelirsek Geçen Sene Sporda Derece Yapmıştım 400m 59 sn , Barfiks, Mekik En Çok Çeken Bendim. Ama Sözlü Mülakatta ELenince Hepsi Boşa Gitti

Eğer Sözlüyü de Geçersen MF Puanın + Spor + Mülakatta Aldığın Puanların Toplamıyla Liste Çıkaracaklar Puan Sırasına Göre Onda Etkili Olur İşte... Ama Mühim Olan Sözlü Mülakatı da Geçebilmek

Hocam sözlü mülakatta ne sordular neden elendin bizi bilgilendirirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Destny

kara harp okulu degıl hocam kara harp okulu ıcın sıfreyı verıyo onda sıkıntı yok ama hava astsubay meslek yuksek okulu şifresini alamıyorum

Hmmm Bak O Bende de Oluyor , İyi ki Söyledin . Aslında başvuru yaptıysak sıkıntı olmaz kaydolurken bilgilerini girmişsindir zaten. Onları güncellemen gerekiyorsa lazım diğer türlü sorun oluşturacağını sanmıyorum kardeşim. . .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

kara harp okulu degıl hocam kara harp okulu ıcın sıfreyı verıyo onda sıkıntı yok ama hava astsubay meslek yuksek okulu şifresini alamıyorum

Hmmm Bak O Bende de Oluyor , İyi ki Söyledin . Aslında başvuru yaptıysak sıkıntı olmaz kaydolurken bilgilerini girmişsindir zaten. Onları güncellemen gerekiyorsa lazım diğer türlü sorun oluşturacağını sanmıyorum kardeşim. . .

zaten kimlik girince aşvurunuz yapılmıştır güncellemek için şifre girin diyorda şifre kabul etmiyor sorun o :d
  • İyi günler hocam hho ve dho ile ilgili bir kaç sorum daha var. yardımcı olursanız sevinirim.

öncelikle hho okulunda 190 cm den kısa olmak mı gerekiyor ? benim boyum 189. eğer okula girince uzarsam bir sorun teşkil eder mi ?

vücut kütle indeksi elenmek için yeterli midir. yani bir kaç kilo fazlamız olsa sorun olur mu ?

Ençok öğrenci elenen aşama hangisi ? ↲

başvuru sırasında aile fotoğrafı istiyorlar mı ? mesala benim annemin başı kapalı o bir sorun teşkil eder mi?

Mülakatlarda tekrar bir yazılı sınav (test) uygulanıyor mu?

öğrenci seçme uçusuna kadar gelirsek orada elenme kriteri nedir ?

şimdiden teşekkürler

quote:

@KKopru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayntenksendyu -- 11 Mayıs 2013; 18:56:08 >

• yardım edecek yok mu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sorum olacak polis akademisinin başvuruları ne zaman olacak sitesinde henüz bir duyuru yok ama ösym sitesindehttp://www.osym.gov.tr/belge/1-19136/sinava-iliskin-genel-bilgiler-temel-ilke-ve-kurallar.html linkinde bir duyuru var . bilgisi olan var mı acaba
  • LYS den Sonra Konuyu Aktif Tutup Sorularınızı Detaylı Cevaplayacağım Arkadaşlar . Malum Son Günler Yoğun Geçiyor Giremiyorum Pek :)

• arkadaşlar merhaba... ben maltepe askeri lisesinde intibahta ayrıldım. yaşadım çoğu duyguyu yani :). Hava ve Deniz Harp Okullarına kayıt yaptırdım. Özellikle Hava Harp Okulu'nu istiyorum. İnşallah kazanırız istediğimiz yerleri, belki mülakatlarda karşılaşırız kim bilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleMan -- 2 Haziran 2013; 0:47:03 >
  • Arkadaslar ygs5=284 puan aldim. Sizce bu sene kara harp okulu kac puandan alir?

• Polis okuluna girmeniz için hayvan olmanız yetiyo kasmaya gerek yok

• bu samyo ile jamyonun sonuçlar ne zaman belli olacak? birde sağlık meslek mezunu olmama rağmen damyo ya baş vurdum sizce çağırma ihtimalleri var mıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evceosu -- 6 Haziran 2013; 12:59:47 >
  • Hava harp okulu mulakatlarına katılan arkadaşlar oldumu oldu ise nasıl geçti neler yaşadınız kolaymıydı nasıldı? Bilgi verirseniz sevinirim..
  • Gülermisin ağlarmısın bu seneki taban puan hava astsubay myo için 207 olmuş ygs1-2 benmkide ygs2: 206 1 puandan giremiyorum mülakatlara böyle birşey yok ya keşke 200 e filan düşse
  • Hava Myo mülakatlara çağrıldım çok mutluyum. Çağrılan başka arkadaş varsa yazsın. Pmleşelim

• KARAMYO Ne zaman açıklanacak ?
  • Hava Teknik Okulları Komutanlığı Sonuçları Saat 15:00 İtibariyle Açıklandı Arkadaşlar Hepimize Hayırlı Olsun :)

Ben de Gidiyorum Ayın 30'unda . . Bu Tarihte Gidecek Var mı Başka Toplanalım Ufaktan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

KARAMYO Ne zaman açıklanacak ?

Bu hafta açıklanır diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanlevis

Hava Myo mülakatlara çağrıldım çok mutluyum. Çağrılan başka arkadaş varsa yazsın. Pmleşelim

Hayırlı Olsun Kardeşim :) Hangi Tarih ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.