Şimdi Ara

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.308
Cevap
17
Favori
94.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rica ederim artı bende sevmem ses yapanı odada kullandığım için kartonu niye tavsiye ettim çünkü sephaya koydum yanına yaklaşınca hafif bir inilti vardı altına kartonu koyunca çıt yok ayrıca köpükte konabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2013; 23:36:46 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Elimde fazladan mause pad var boyutları küçükmüş sanırım altına uyar. Tekrar teşekkür ederim.
  • proteo kullanıcısına yanıt
    evet olur fazla bile gelir artı duvarada takılabiliyor ama ağır olunca pek istemedim duvara asmayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Aralık 2013; 0:00:51 >
  • Bu televizyonu ya da diğer led tv'leri kullanan arkadaşlar yayın olarak uydudan mı yok sa Digitürk ve Dsmart gibi digital platformlarımı kullanıyorsunuz. Ben platform olacaksa Digitürk olsun istiyorum, yalnız hd alıcısı olarak internette farklı yorumlar var. Keza çoğunluk HD oynatıcılardan şikayetçi. Telefon da konuştuğum Digitürk müşteri temsilcisi hd alıcı olarak 9502 göndereceklerini söyledi. Nasıl bir yol izlemeliyim, doğrudan uydudan mı bağlantı yapsam yoksa bu digital platformlara üyemi olmalıyım. Tv nin hakkını vermek açısından hangisini tavsiye edersiniz?
  • Dün Vatan'da izleme şansı buldum. Yanındaki TV'lerden bariz farklı idi görüntüsü. Fiyat bu kadar pahalı olması alınabilinir kesinlikle.
  • fulemars F kullanıcısına yanıt
    O halde kıyaslamayı Sony nin W905 ile Philips in PFL8008K arasında yapacak olursak sonuç ne olur? Bu kıyaslamayı yapan veya düşünen var mı beyler?
  • Ben 905 derim. Her ikisini de bu hafta inceledim. Amblight Philips'in, Input lag değeri de Sony'nin artısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Ben 905 derim. Her ikisini de bu hafta inceledim. Amblight Philips'in, Input lag değeri de Sony'nin artısı.

Aynen... bende bu ikilemde kaldım.

Şu an için 46 veya 55 de W9 un fiyatı epey yüksek. Yeni yıldan sonra Sony nin yeni çıkaracağı (ne zaman çıkar bilmiyorum ama) modellere göre fiyatının düşmesini bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Dün Vatan'da izleme şansı buldum. Yanındaki TV'lerden bariz farklı idi görüntüsü. Fiyat bu kadar pahalı olması alınabilinir kesinlikle.

Hangi tv için bu
  • Arkadaşlar şu anda Philipsin 7008-8008 47'inçlik ve 55 'inçliklerin fiyatı nedir ?

Hani sene sonunda fiyatlar düşerdi muhabbeti yapanlar vardı malumya bir sonraki seri geliyorya ne oldu ?
  • csenturk kullanıcısına yanıt
    w905 hepsinden iyi ama pahalı

8008 ve f8000 alternatif modeller daha ucuzlar

f7000 ise son tercih olur .
  • somniferum S kullanıcısına yanıt
    55PFL8008 5000 tl ederi 4500 tl
    46PFL8008 3500 tl ederi 3000 tl

55PFL7008 3900 tl ederi 3500 tl
    47PFL7008 2800 tl ederi 2500 tl

akp altın alım satımı yaptığı için 1 yıldır altın düşük dolar-euro yüksek ve fiyatlar o kadar düşmüyor , stok durumu nedir acaba .... mart-nisan yeni seriler gelecek ...teşhire düşmeden alınması gerekir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

55PFL8008 5000 tl ederi 4500 tl
    46PFL8008 3500 tl ederi 3000 tl

55PFL7008 3900 tl ederi 3500 tl
    47PFL7008 2800 tl ederi 2500 tl

akp altın alım satımı yaptığı için 1 yıldır altın düşük dolar-euro yüksek ve fiyatlar o kadar düşmüyor , stok durumu nedir acaba .... mart-nisan yeni seriler gelecek ...teşhire düşmeden alınması gerekir .

5 yıl garanti kampanyası umarım bu sene de devam eder. Bir tv ye böyle bir garanti uzatma için ederinin %10 kadar miktar ödemek mantıklıydı. Kampanya uzatılmayacaksa belirttiğiniz rakamlar bence de olması gereken fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

w905 hepsinden iyi ama pahalı

8008 ve f8000 alternatif modeller daha ucuzlar

f7000 ise son tercih olur .

Evet dediğin gibi iyi ve pahalı o yüzden 46" için W905 te acele etmeyip fiyatta pusuya yatacağız artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Bu televizyonu ya da diğer led tv'leri kullanan arkadaşlar yayın olarak uydudan mı yok sa Digitürk ve Dsmart gibi digital platformlarımı kullanıyorsunuz. Ben platform olacaksa Digitürk olsun istiyorum, yalnız hd alıcısı olarak internette farklı yorumlar var. Keza çoğunluk HD oynatıcılardan şikayetçi. Telefon da konuştuğum Digitürk müşteri temsilcisi hd alıcı olarak 9502 göndereceklerini söyledi. Nasıl bir yol izlemeliyim, doğrudan uydudan mı bağlantı yapsam yoksa bu digital platformlara üyemi olmalıyım. Tv nin hakkını vermek açısından hangisini tavsiye edersiniz?

kendi alıcısının görüntüsü gayet güzel ben memnunum 40 inç 8007 var ama tüneri biraz zayıf dahili alıcılı tvlerin bu yüzden lnb kaliteli ve sinyal kaybı yapmayan lnb olmalı d smart modül kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Bu televizyonu ya da diğer led tv'leri kullanan arkadaşlar yayın olarak uydudan mı yok sa Digitürk ve Dsmart gibi digital platformlarımı kullanıyorsunuz. Ben platform olacaksa Digitürk olsun istiyorum, yalnız hd alıcısı olarak internette farklı yorumlar var. Keza çoğunluk HD oynatıcılardan şikayetçi. Telefon da konuştuğum Digitürk müşteri temsilcisi hd alıcı olarak 9502 göndereceklerini söyledi. Nasıl bir yol izlemeliyim, doğrudan uydudan mı bağlantı yapsam yoksa bu digital platformlara üyemi olmalıyım. Tv nin hakkını vermek açısından hangisini tavsiye edersiniz?

kendi alıcısının görüntüsü gayet güzel ben memnunum 40 inç 8007 var ama tüneri biraz zayıf dahili alıcılı tvlerin bu yüzden lnb kaliteli ve sinyal kaybı yapmayan lnb olmalı d smart modül kullanıyorum.

Bu gün tv yi kurmaya gelecekler şimdilik kendi alıcısını kullanacağım. Sizin linkini verdiğiniz FCM regülatör geldi. Dünden bu yana kullanıyorum. Giriş voltajı 180v - 240v arası gidip geliyor. Keza 180 sayısına bir kaç kez denk geldim. Genellikle 200v-230v arası oluyor. Voltajı dengelerken gelen bir çıt sesi var. Bu arada yukarıda saydığım giriş voltaj aralıkların da çıkış olarak 218 - 223v arası gidip geliyor. Genellikle 220v tutmaya çalışıyor.

Altta ki fotoğrafta güç anahtarının yanında sağa sola dönen bir düğme var, bu düğme ne işe yarıyor.

öncelikle her 2 üründe hayırlı olsun güle güle kullanın regülatöre gelirsek o düğmeyi ben sigorta takma bölümü sanıp pek kurcalamadım bir kez döndürüp sonra sıktım bıraktım yada açılış süresi ayarıda olabilir ama yanılıyor da olabilirim araştırıp bulursam yazarım bendeki woltaj alt resimdeki gibi yani sizin kadar oynamıyor alttaki sarı hiç 180 olmadı sizdeki baya oynuyor demekki ve bu yüzdende çıt çıt ses yapar normal çünkü sabit tutmaya çalışıyor woltajı. bende çok oynama olmadığı için fazla çıt sesi duymadım yani heüz hiç duymadım

alt sarı gösterge 180 oluyorsa baya kötü oynama var sizde bende 235 oluyor en çok en azıda 219 falan. yinede iyi olmuş regülatör almanız tvyi kurur artı tv izleme bitince kumandayla tv yi standbaya alıp kapayınca fcm dende anahtarı kapamanız yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Ocak 2014; 20:15:04 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, düğmeyi bu gün telefon açıp sordum dediğiniz gibi sigorta değiştirmeye yarıyormuş. Bulunduğum ilçe de maalesef voltaj dengesinde genel anlamda bir sorun var.

TV yi bu gün kurdular, açıkçası ben uyarmasam ne ışık sızması ne piksel hatası hiç bir sınamayı yapmayacaklardı. Ayrıca ellerinde böyle bir testi yapacak donanım yok. Ben usb diske attığım dosyalar ile test ettirdim. Aceleye gelen testle görünür de bir kusur yok gibi.
    servis maalesef öyle bende kendim kurdum güncelleme dahil ben yaptım o sadece açıp sehpaya koydu birde belgeyi imzaladı gitti zaten anlamıyorum diye açıkça söyledi bu modelden
    yani allaha emanet trde philipsler neyse tekrar hayırlı olsun woltaj olayına gelirsek trde berbat çoğu yerde bir konuda gülen vardı bu devirde regülatörmü alınır diye bende ona gülmüştüm
  • Philips tv ler için nstream vod ve mkvod seyirturk gibi uygulama isteyen arkadaşlar geliştiricimize talepte bulunmaları dahilinde sizede bir vod uygulaması yapabilir.Talebe göre ihtiyaç varsa Philips kullanıcılarına bu imkanı sunmak istiyor oylamamıza katılabilir ve saydığım uygulamalar hakkında sitemizden bilgi edine bilirsiniz. turk po rtal .org sitesine üye olduktan sonra PHILIPS SMART TV VOD UYGULAMASI- MKVOD konusundan oylamaya katılabilir talebinizin olup olmadığını belirtebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.