Şimdi Ara

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.308
Cevap
17
Favori
94.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar evdeki 42 inç 7696,yı yan odaya koyup 46 8008k düşünüyorum evdeki tv 100hz 8008 ise 200hz hem biraz daha genişlik hem görüntüde bir fark beklentim var teşhir 46 inç 9706,lara baktım teknosalarda muhteşem televizyonlar ama hemen hepsinde ölü piksel vuruk çizik vs vazgeçtim.benim bildiğim philips üst serilerde 40inç 46 inç vs gibi sharp panel,42 47 inçlerdede lg panel kullanır 8008 lg panelmi sharp panelmi bilen varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergin967 -- 18 Aralık 2013; 20:18:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

@kanoute

55PFL8008 5000 tl beklenirse 4500 tl civarı olur .

@cemil&mustafa

led tv gece izlerken performansları düşer plazma gibi değil ,siyah kaliteleri düşük olur ,va panel olunca o kadar sorun olmaz ama ışık sızması varsa sorun olur .

ambilight ise farklı bir olay ve keyif veriyor youtube dan 1-2 video izleyin bence keyif alırsınız .

bence led tv gece %80 izleme keyfi verse ambilightla izlerken %90 keyif verir .

sayın azazel teknik servisle konuştum. tv niz tamir ediliyor dedi.

dikey çizgi vsl arızasında değişim olmaz tamir yapılır dedi

tamam dedim ben de

fiyat farkı verip üst model olan 8008 alma şansım kalmadı maalesef yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 18 Aralık 2013; 20:23:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

selamlar evdeki 42 inç 7696,yı yan odaya koyup 46 8008k düşünüyorum evdeki tv 100hz 8008 ise 200hz hem biraz daha genişlik hem görüntüde bir fark beklentim var teşhir 46 inç 9706,lara baktım teknosalarda muhteşem televizyonlar ama hemen hepsinde ölü piksel vuruk çizik vs vazgeçtim.benim bildiğim philips üst serilerde 40inç 46 inç vs gibi sharp panel,42 47 inçlerdede lg panel kullanır 8008 lg panelmi sharp panelmi bilen varmı acaba?

8000 serisi samsung panel diye biliyorum
  • @kanoute

hm olsun ya tv 2-3 yıl idare etsin o zaman bakarsın ...

@ergin967

8 serisi va panel samsung

philipste sharp yok artık geçen dönem 9 serinde vardı çok pahalıydı . maliyeti de pahalı .
  • sanırım pfl8008 e spotify desteği gelmiş
  • arkadaşlar
    tv yi böyle köşeye çaprazlama koyunca ambilightta sorun olur mu?
    yoksa arkasında dümdüz duvar mı olması gerekli_

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine]
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde kullanımında açılı olduğu için düz duvara göre az kayıp olur ama rahatsız etmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ambilight yine görevini yapar yani
    ben belki renkler doğru yansımız sandım
  • ambilıght ayarlarında duvar rengine göre ayar seçeneği var bir deneyin isterseniz
  • arkadaşlar yeni aldığımız 8008 serisinin garanti süresini 5 seneye nasıl çıkartacaz?
    gelecek henüz eve

teşekkürler
  • 46pfl8008 ile aranıza katıldım bugün tv teslim olucak yarın servis gelir..
    tv ile sırf ps3 ve film mkv ve blue ray izleme için aldım filmlerde sorun yaşamam ama ps3 veya ps4 de kullananlar varmı performansı nasıl daha çok fsp tarzı Call of Duty Battlefield crysis tarzı oyunlar oynuyorum bu tv lerde oyun konsolu kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi teşekkürler..
  • http://www.pclubturkiye.com/tvgaranti/ , bilgileri giriyorsunuz ve garanti belgesi mail adresinize geliyor. 31 Aralık son tarih, bilginiz vardır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

http://www.pclubturkiye.com/tvgaranti/ , bilgileri giriyorsunuz ve garanti belgesi mail adresinize geliyor. 31 Aralık son tarih, bilginiz vardır umarım.

Henüz ulaşmadı elime. Haftaya gelecek dendi. Yılbaşına çok az zaman kala şanssız bir zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    firma fatura kestiyse bilgileri isteyip girebilirsiniz

• teşekkürler immortal

benim merak ettiğim iki şey var.

1.bu ambilight özelliği gündüz de boş yere çalışıyor mu?
    2.o arkadaki duvara ışık veren ampullerin bir süre sonra bazıları bozulup yanmamaya başilıyor mu?
    1. Boş yere çalışmıyor, işini yapmaya devam ediyor :).

2. Ampul dedikleriniz LED ve ömürleri çok uzundur, bir endişeniz olmasın ki hepsi sürekli çalışır durumda olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

teşekkürler immortal

2.o arkadaki duvara ışık veren ampullerin bir süre sonra bazıları bozulup yanmamaya başilıyor mu?

Amblight özelliğini istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

teşekkürler immortal

Amblight özelliğini istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz.

sizde de 8008 mi var :)

ambilight ı yararlı buluyor musunuz?
  • Maalesef 8008 yok ama uzun süredir phips amblight LCD kullanıyorum. Güzel bir özellik. 8008 ise çok daha güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar
    tv yi böyle köşeye çaprazlama koyunca ambilightta sorun olur mu?
    yoksa arkasında dümdüz duvar mı olması gerekli_

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine]

42pfl9731 modelinden 7 senelik teceube ve 55pf7801 modelinden 3 aylik tecrubeme.dayanarak.bozulma yasamadim.
    Arkasi duz ve mumkun oldugunca beyaz tonlu duvarla amblight en iyi sonucu veriyor.
    Ha kosede kullanilir gerekirse ambilight kapatilir ama amblight izleme kalitesini de gozlerizide korur yormaz.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.