Şimdi Ara

2013 Philips 7008 Serisi Ana Konu (42/47/55PFL7008K) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.260
Cevap
55
Favori
287.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myomeroz

quote:

Orijinalden alıntı: manolpan

quote:

Orijinalden alıntı: myomeroz

quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Sevgili myomeroz, 47inç için izleme mesafeniz kaç mt?

Hayırlı akşamlar, güzel ifadeniz için teşekkür ederim.

Ortalama 4,5 - 5 Metre civarı. Lakin bu cihaz için şunu dile getirmek isterim, dibinden izlediğimde dahi netliğini yitirmiyor.

Size şöyle bir soru sormuştum, bakabildiniz mi? DSE efekti denilen açık tonlu hareketli sahnelerde ve özellikle futbol maçlarında kamera sağa-sola hareket ettiğinde yeşil zeminde yukarıdan aşağıya az veya çok siyah perdemsi çizgiler oluşuyor mu? Birde haber kanallarında, örneğin TRT Haber de arka planda hareketli görüntüler olduğunda kayan altyazılarda yer yer titremeler oluyor mu?

Hayırlı Cumalar.

Evete dediğiniz sorunları şu ana kadar gözlemlemedim hamt olsun.

Cevabınız için teşekkürler, sizlerede hayırlı cumalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gogou

Arkadaşlar muhtemelen daha önce de sorulmuştur ama tekrar bir cevap verirseniz sevinirim.55pfl8007 ve 55pfl7008 arasında kıyas yapsanız hangisini tercih edersiniz?

görüntü kalitesi olarak 8007 acık ara önde sonra 7007 sonra digerleri benim tercihimde 8007 olacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoll

quote:

Arkadaşlar muhtemelen daha önce de sorulmuştur ama tekrar bir cevap verirseniz sevinirim.55pfl8007 ve 55pfl7008 arasında kıyas yapsanız hangisini tercih edersiniz?

görüntü kalitesi olarak 8007 acık ara önde sonra 7007 sonra digerleri benim tercihimde 8007 olacak sanırım

Banada öyle gibi geldi,tasarımdan ziyade görüntü kalitesi ve sorunsuzluk istiyorum ben,aslında sony hx850 bulsam affetmeyecem ama kalmadı artık.
  • quote:

quote:

quote:

Banada öyle gibi geldi,tasarımdan ziyade görüntü kalitesi ve sorunsuzluk istiyorum ben,aslında sony hx850 bulsam affetmeyecem ama kalmadı artık.

Uc televizyon yan yana bimeks marmara forumda
    8007>7007>7008 benim sahsi gorusum. Su an icin alınması en mantıklı model fiyat/performans olarak 7007 gibi gozukuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Orijinalden alıntı: highsane

Merhaba,

Teknosa sitesindeki ürün : PHILIPS 55PFL7008K/12 DVB-S AMB FHD SMART 3D LED LCD TV + 4 Gözlük : 6.299 TL ve 400 TL hediye çeki
    Bimeks sitesindeki ürün: Philips 55PFL7008 140 Ekran 3D LED TV: 5.039 TL + (%15 hediye çeki olabilir mağazada emin değilim)

Şimdi iki ürün birbirinden farklı mı? Bimeks sitesinde DVB-S özelliği yazmıyor, ürün kodundaki K/12 bununla mı ilgili? Ayrıca bu modeller pasif gözlük kullanıyor sanırım, Bimeks'deki üründe bu gözlükler yok mu?

Bilgisi olan var mı?

şu an için en uygun bu gözüküyor gibi

http://www.dijitall.com/urun/philips-55pfl7008k-led-televizyon.aspx?ref=akakce&v=0.3.5&ttype=Instalments#pt

Aynen, 42'' ıcınde en uygun fıyat orada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardian

quote:

quote:

quote:

Uc televizyon yan yana bimeks marmara forumda
    8007>7007>7008 benim sahsi gorusum. Su an icin alınması en mantıklı model fiyat/performans olarak 7007 gibi gozukuyor

Ilgınc tespıt .

• BlindGuardian sıralama aynen yaptığınız gibi yeni modellerde görüntü kalitesi malesef düşmüş bayrampasa forumda teknosa da 3 tvnin 55'' olanlarını yanyana dizili olarak görebilirsiniz benim kendi görüsüm 8007 den yana sanırım onu alıcam ama 7007 deki görüntüde ki keskinlik ve fiyat avantajı gerçekten çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoll -- 5 Nisan 2013; 20:53:12 >
  • Arkadaşlar,

Media markt 7007 55" 3499..
    Teknosa 6097 55" 3199..

Beni dusunduren gozluk olayı..7007 de 1 aktif var..60976 pasif..

7007 ye 3 aktif daha alsam 300 tl..tv bana 3800 e geliyor..yano 6097 den 600 fazla veriyorum..

SİZCE DEGER Mİ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

Arkadaşlar,

Media markt 7007 55" 3499..
    Teknosa 6097 55" 3199..

Beni dusunduren gozluk olayı..7007 de 1 aktif var..60976 pasif..

7007 ye 3 aktif daha alsam 300 tl..tv bana 3800 e geliyor..yano 6097 den 600 fazla veriyorum..

SİZCE DEGER Mİ?

Eğer paranız varsa değer. Ama yoksa 6097'de çok iyi paneldir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar sizce SONY 46HX 850 mi 46Phill 7008 hangisi daha iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakomo

Arkadaşlar sizce SONY 46HX 850 mi 46Phill 7008 hangisi daha iyi ?

stokta kaldıysa hiç düşünme hx850 al ....
  • quote:

ileriyi düşünen birisi olarak sony alırdım, gönül rahatlığıyla sizi 10 yıl götürür :) gözünüz görüntüye doyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

quote:

stokta kaldıysa hiç düşünme hx850 al ....

++

Bende böyle düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

quote:

ileriyi düşünen birisi olarak sony alırdım, gönül rahatlığıyla sizi 10 yıl götürür :) gözünüz görüntüye doyar

Nasıl emin olabiliyorsun? 10 yıl kullanıp da mı, bunları söylüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

quote:

Sony 37 ekran tüplü televizyonu 15-16 sene kullandık, daha bundan 1 sene önce attık. Ben Sony'in sağlamlığından eminim. Ama arkadaşı bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

quote:

quote:

Sony 37 ekran tüplü televizyonu 15-16 sene kullandık, daha bundan 1 sene önce attık. Ben Sony'in sağlamlığından eminim. Ama arkadaşı bilemem.

bizdede 55 ekran vardı sony nin annemle babam evlendikten sonra gazeteden kuponla almışlar, 19 yasına kadar o tv ile büyüdüm ben, simdi aşağı odada durur, , tv kumandası kaybolduğu icin ve tv üzerindeki kanal değiştirme parlaklık ayar düğmeleri icine cöktüğü icin bodrum katında duruyor :)

• bugün mağazada deneme yaptım
    480p sd
    720p hd
    1080p hd
    3d

bi sorun göremedim kırılma gibi ....ayarlar açıktı...

hd çok iyi sd normal

ses Saf Bası çok beyendim ...

3d gözlük ise lg gözlükle baktım beyenmedim
    daha önce SONOROUS gözlükle bakınca daha iyi gelmişti aralarında fark varmı ki .... ....

tvyi hergün kullananlar iyi yada kötü yanını daha iyi anlayacaktır :(

diğer şeyler için futbol izlemek gerekiyor .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 9 Nisan 2013; 3:52:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

bugün mağazada deneme yaptım
    480p sd
    720p hd
    1080p hd
    3d

bi sorun göremedim kırılma gibi ....ayarlar açıktı...

hd çok iyi sd normal

ses Saf Bası çok beyendim ...

3d gözlük ise lg gözlükle baktım beyenmedim
    daha önce SONOROUS gözlükle bakınca daha iyi gelmişti aralarında fark varmı ki .... ....

tvyi hergün kullananlar iyi yada kötü yayını daha iyi anlayacaktır :(

diğer şeyler için futbol izlemek gerekiyor .....

Philips'in saf bası zaten iyidir. Ama bu LG'nin gözlüğüyle alakası yok, polarize gözlükler aynıdır ister LG marka olsun ister başkası.

• quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

quote:

quote:

Ben de Sony 72 ekran tüplü tv yi tam 7 sene kullandım ve çöpe attım... hatta Sony Kdl 29" bilmem ne ... diye geçiyordu modeli, 7 sene sonra tüp bitti. Atayım mı yoksa tüpü şoklatayım mı diye kararsız kaldım, derken
    çöpe attım ve gittim o kızgınlıkla Vestel Lcd aldım... Ha diyeceksiniz ki; "Sizin sony tüplü tv nin arızası istisnai bir durumdur" Kesinlikle öyle değil maalesef! Sony nin o modelin tamamında kronik sorun olduğunu net den araştırınca
    öğrendik. Yani istisnasız aynı model ispanyol üretimi tüm tv ler en fazla 8 sene sonunda tüp bitiyor... zaten sony hanycam kamera da zamansız cırtlayınca marka takıntısından vazgeçtim.

En ucuzunu al gitsin! Birader de Sony ex- bilmem ne model lcd var, benim vestele bakıyorum bir de onun panele bakıyorum, benim kasada vestel yazıyor, onun kasasında sony yazıyor... Hepsi o kadar!

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.