Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LA SERİSİ 42LA620S incelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
6
Favori
14.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bu digiturk olayını naptınız ? bir gelişme varmı . gerçi sanmıyorum taahhütsüz yapsınlar beleşe 3 ay ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

hocam bu digiturk olayını naptınız ? bir gelişme varmı . gerçi sanmıyorum taahhütsüz yapsınlar beleşe 3 ay ama ?

Bedava taahhutsuz. Su anda derbiyi izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MediaMrkt saat 22:00 den sonra gece fırsatı diye bir kampanya yapıyor ona denk getirdim. üstüne birde 100 TL lik fırsat kuponu süper oldu. Gidip mağazada inceledim zaten fiyatından dolayı Vestel almayı planlarken gelen fırsatı kaçırmayıp aldım bende.
    Şu anda LG BH6730S 3D BLU-RAY EV SİNEMA SİSTEMİ nin peşindeyim şu an en uygun Teknosa da 599 TL.

Hocam servis sorunu her yerde var, Vatan-Media Mrkt-Teknosa v.s. ile işin olmayacak, direk LG servis muhatap olmak en iyisi zaten..
  • keny3478 K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun o zaman ama garantiye vereceğin zaman LG ye direk veremiyorsunuz aldığınız yer ile muhattap olmanızı istiyorlar o açıdan da farklı birşey.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    eğer olursa özelden bilgilendirirmisiniz beni .
  • quote:

eğer olursa özelden bilgilendirirmisiniz beni .

http://www.lg-digiturkpromo.com/

Hocam her şey bu linkte mevcut. Şartlar , kurallar ve kayıt formu. Eğer kurallar tutuyorsa form doldurun yollayın. Digitürk kodu geliyor cep telefonunuza. Arıyorsunuz gelip 1 ay lig tv , 3 ay digi hd ve digi plus bağlıyorlar. 30 TL aktivasyon ücreti var sadece. Kablo , kurulum , çanak ve digi plus hd alıcı ücretsiz. Sonra ister devam edersiniz ister etmezsiniz. Keyfiniz bilir [:'(

Not: HD sinema ve yerel kanalları gördükten sonra çok leş geliyor ama normal uydu yayını ]

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    eyv. hocam valideyle görüşüp uyarsa yaptıracağım. malum valide pek o taraflı değil ama her ay 40 50 lira vermek istemiyor :)
  • quote:

eyv. hocam valideyle görüşüp uyarsa yaptıracağım. malum valide pek o taraflı değil ama her ay 40 50 lira vermek istemiyor :)

Ben 3 ay deneyeceğim. Kombinem var zaten maçlara gidiyorum. Giriş paketi ile devam ederiz ya da kapattırırım.
  • Hocam bende bu tv den aldım. Bunda tv yi tamamen kapatma yokmu. kapatınca lg logusu altında kırmızı ışık yanıyor.

• sezer1578 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam . :D normaldir o yani doğal birşey . onuda kapatmak istiyorsan komple fişi çekecen :D
  • :) tamam hocam . peki kumandadan tuşa basınca tv den kızılötesi ışığı yanıyormu , tuşa bastığını gösteren ışık ?
    kumandada zaten yanıyor , tv nin o alttaki ışık da yanıyor. herhangi bir anormallik yok
  • Hocam ben kumandadan tuşa basınca yanmıyor. Ayarlardan bişey mi yapmak gerekiyor acaba ?

alla alla ben hiç böyle birşey duymadım hocam ayarı varmı yokmudur bilemem :S
  • Hocam lg logosu altında kırmızı Işık , kumandadan tuşa basınca yanıyor mu ? :s

• 1 aydır kullanıyorum, per-fect
    yanıyor .s
  • bak ya kafam karıştı şimdi , hocam ayarlardan ürün modeline bakarmisiniz , benim ki la620s-za diye geçiyor.

• Arkadaslar sihir kumandam yok nasil oyun oynayabilirim indiriyorum.ekran beyaz olup kaldigim yere geri donuyor lutfen yardim

• Arkadaşlar ürünü satın aldığımızda ilk kurulumun servis tarafından mı yapılması gerekiyor ? Örneğin Kliksa'dan satın aldım illa servis çağırmalı mıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.