Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LA SERİSİ 42LA620S incelemesi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
6
Favori
14.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bykush1905

herhangi bir sorun olmuyor sadece wireles tan bağlandığı için yüksek kapasitede verim alınmıyor o kadar :) sayfa indir kaldır da arada ufak donmalar oluyor oda normaldir yani. . film izlerken pek oldugunu görmedim ama oda tabiki internetin televizyona ulaşan internet seviyesinin ne kadar verim verdiğine bağlı

İnternette film izlerken bellek dolu hatası alanlar varmış sizdede oluyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseoflex -- 9 Nisan 2014; 16:49:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wiseoflex W kullanıcısına yanıt
    internetten ben pek film izlemiyorum açıkcası genellikle pc ye bağlanarak izliyorum nero home media ile . ondada şunun ile karşılaştım 3d filmlerde işte wirelesın gücü yetmediğinden kabloyu kontrol edin yada direk bağlayın tv ye gibi birşey yazıyordu . bende pc yi direk bağladım onda bi sıkıntı olmadı :)
  • Televizyonu yeni aldım, gerçekten çok kaliteli bir televizyon. Herşeyi muhteşeşm, yeni modellere göre tek eksiği biraz daha kalın olması fakat bunun hiçbir önemi yok. Görüntü çok iyi. Kendi uydu alıcısıda çok başarılı.. Sorunlarınızda yardımcı olmak isterim.
    İnternet üzerinden film izlerken hiçbir sıkıntı olmuyor, oluyor diyen arkadaşlar harici bir HDD takıp denesinler hata alacaklar mı?
  • deatless22 kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın :)

harici hdd derken direk usb den direk tv ye mi bağlanmasını diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın :)

harici hdd derken direk usb den direk tv ye mi bağlanmasını diyorsunuz ?

Sağolun öncelikle, USB değil, harici HDD'ler var onları kastetmiştim. Fakat ben internetten istediğim filmi izliyorum hiçbir sıkıntı olmuyor. OLuyor diyen arkadaşlar yazılım güncelleştirmelerini kursunlar tekrardan.
  • Hayırlı olsun
  • deatless22 kullanıcısına yanıt
    yazılımlar her zaman güncel olmasına rağmen genede arada bir takıntı oluyor . hala anlamış değilim :)
  • Manuel ayarlama bölümünden uydu alıcı verici bölümüne gelip frekansları görmek istediğimde (sağ veya sol ok tuşuna basarak) tv kendini resetliyor. Bu soruna bir türlü çözüm bulamadım. En son yazılımı kullanıyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Tekrar eski yazılıma dönme şansım var mı?
  • hocam sendeki sıkıntı bendede mevcut. bende az önce uğraştım bir türlü yapamadım .

frekanslar internette söylenilenler bunlar

Kanalların taratılmasında 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC 3/4 veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerlerinin kanal tarama menüsünden girilerek 'Şebeke Taraması' yapılması gerektiği vurgulandı. Türksat 4A haberleşme uydusu, 42 derece Doğu yörüngesinde (Türksat 2A ve Türksat 3A uyduları ile birlikte) hizmet verecek.

bende nasıl yapılacağını bulamadım . bilen bir arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 18 Eylül 2014; 17:20:27 >
  • Benim tv turksat 4a ya gectikten sonra kanallarin yerini degistiremiyrm yardim edin bilgisi olan var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ok238 -- 28 Eylül 2014; 13:28:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulan yine çözümünü bulmuştur da :) Bulamayan için hemen söyliyim.
    Eğer manuel ayarlamada tv yeniden başlatıyorsa ...Öncelikle tv yi fabrika ayarlarına döndürün.Sonra otomatik ayarlama dan tvyi kurun .Ve sonuç !! Çözüldü :)
  • Arkadaşlar 42la620s kullanıcısıyım gün itibari ile trt 4k parametrelerini tv ye girdim sonuç h265 desteği yok yani 4k yayınları izleyemiyorsunuz ses var görüntü yok.

• 42LA620S TVim var 
    Arkadaşlar bunda pip varmı yani hdmi2 deyken hdmi 1 i kucik ekranda alt koselerde gostersin samsungda vardi ps4 oynarken altta kucuk ktuda uyduyu izleyebiliyordum. 
    Birde bu multifeed gibi özellikler ne işe yariyor. 
    Ben tvde pa4 pc ve uydu kullanıyorum salondaki digiturk samsunga bağlı bunada ordan yapmak istiyorum nasi yapicam
    birde facebook ve twitter cok dandik ve hata veriyorlar yotubede öyle bunlari nerden guncelleyebilirim diger uygulamalarida filan pcdenmi tvden olmuyormu

• Mutifeed özelliği tek çanakla bir kaç uyduyu almaya yarayan bir sistem tek çanağa mesala 4 lnb bağlıyosun. Bunu diseq ile tvye giriyosun tabili lnb lerin polarizasyonları farkli oluyor,böylece hotbird,sirius,astra,turksat vb uydulardan birkaçini izleyebikiyorsun ama çanak çapı vs ne olacak tam bilgim yok 45-60 lık antenkerle bu iş olmasa gerek.cünkü bu bshsettiğim uyduların azimut ve yükselme açiları çok farklı.çoklu ekran özelliğine gelince öyle bir sistem olması gerek.kymandanın en üstünde ok işareti var oradan hdmi vs seçimleri var çift sinyali girip oradan seçim yapabilirsin.

• Arkadaşlar merhaba. Tv den genel olarak memnunum. İlk çıktığı zamanlar almıştım. Ancak bir süredir yaşadığım bir sorun var. Kendi çanak antenimiz var ve tv nin kendi bağlantısını kullanıyorum uydu için. Bazı kanallarda karelenme oluyor ve görüntü 1-2 sn lik gidiyor. Bu sorun uydu ile mi alakalıdır,yoksa tv ile mi? Çanağın ayarının bozulmuş olabileceğini de düşünüyorum ama henüz baktırmadım. Sizlerin yorumuna göre hareket edicem.
  • oguzhandincel1 O kullanıcısına yanıt
    Mumkunse kablonuzunu yenileyin

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.