Şimdi Ara

2013 ford fiesta su aliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013 model ford fiesta sofor kismina paspasin alti su toplaniyor ayni arka solda ayni nerden gelir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arac icindeki kalorifer borusu kaciyor olabilir dusuk ihtimallerden biri antirifizli sumu koydunuz yakin zmnda

• Silecek suyuda yari dolu vala bilemedim nerden almis olabilir

• Hocam umarım yanılıyorumdur, ancak tavandaki kaynaktan kaynaklanan bir üretim hatası olabilir. Tavan kuşaklarının altında kalan tavan kaynakları bazen üretim hatasından dolayı su kaçırabiliyor. Bir arkadaşımın başına geldi, 2009 Fiesta da. Maslak sanayide sağlam bir ustaya götürüp hallettiler. Dilerseniz pm den iletişim bilgilerini veririm.
  • Tavandan alsa damlatirdi heralde direk paspas alti su vardi

• Arac durdugu yerde aldi su bugun yagmur yaginca

• 45mert45 4 kullanıcısına yanıt
    ön paspastaysa motor kabin aralığındaki yere bakın. paspastan ileriye pedalların ordan bakın, kaputtan da o bölgeye dıştan bakın hocam.
  • 45mert45 4 kullanıcısına yanıt
    Tavandan damlamıyor, aynen sizinki gibi sızarak geliyor, paspas altında su birikiyordu. İyi bir kaportacı tavandaki kuşakları sökünce tavan kaynaklarında hata ve çürüme varsa görür zaten.
  • Ön camın altındaki tahliye kanalları tıkanmıştır büyük ihtimal, su kalorifer borusundan içeri giriyordur.
  • Arkadaşlar 1998 model Ford Fiestam var kalorifer araç içindeki üfleme yerleri plastik olan parçaları nerden bulurum 🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.