Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.519
Cevap
7
Favori
88.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasım-Aralık ayında Fiesta alacakları görelim o halde.
    Evet listeyi oluşturayım ben,
    İsim, bulunduğunuz il ve cep telefonunu ve mail adresinizi de ekleyerek.
    Özel mesaj atın arkadaşlar.

Bu arada,
    Bence %2 lik zam'la 24 ay sıfır faiz kampanyasını aynı anda yapacaklar.
    Son iki yıl ford kampanyalarına baktım, hep bu tarihlerde 24 ay sıfır faiz kampanyası yapmışlar.
    Bu kampanya çıkar çıkmaz bütün bayilere dağılalım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimindex -- 3 Kasım 2013; 20:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimindex

Kasım-Aralık ayında Fiesta alacakları görelim o halde.
    İsim, bulunduğunuz il ve cep telefonunuzu ekleyerek.

Bu arada,
    Son iki yıl ford kampanyalarına baktım, hep bu tarihlerde 24 ay sıfır faiz kampanyası yapmışlar.

ilettim. Buraya da nick olarak toparlayalım

1. donanimindex
    2. igtx
    3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Kasım-Aralık ayında Fiesta alacakları görelim o halde.
    İsim, bulunduğunuz il ve cep telefonunuzu ekleyerek.

Bu arada,

ilettim. Buraya da nick olarak toparlayalım

1. donanimindex
    2. igtx
    3.

fiesta_liste.doc açıldı :)
  • Hatta arkadaşlar istediğiniz konfigürasyonu ve ödeme şeklini de yazın elimizde bulunsun, bayiye gidince kolaylık olur.

Örneğin.

Fiesta Titanium, 1.6 Powershift, beyaz, x paket, güvenlik paketi, destek kredili vs.
  • quote:

Hatta arkadaşlar istediğiniz konfigürasyonu ve ödeme şeklini de yazın elimizde bulunsun, bayiye gidince kolaylık olur.

Örneğin.

Fiesta Titanium, 1.6 Powershift, beyaz, x paket, güvenlik paketi, destek kredili vs.

1. donanimindex
    2. igtx (Opak beyaz - 1.6 benzinli otomatik vites + Titanium + X Paket + Güvenlik paketi )
    3. gokhantopal (1.6 powershift trend)
    4. ?
  • Bugün ford bayisine gittim fiesta Trend benzinli-otomatik 38 bin çekti çok uygun ama Çelik jant bile yok arabada. Full donanım istesen 45 bine çıkıyordu(45 bin fiesta için fazla). Chevrolet aveo daha iyi gibi.
  • Ben de bu ay almayı planlıyorum ama bu konuyu görünce fikrim değişti sayılır

1. donanimindex
    2. igtx (Opak beyaz - 1.6 benzinli otomatik vites + Titanium + X Paket + Güvenlik paketi )
    4. Gorkster (beyaz - 1.6 powershift - titanium)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkster -- 3 Kasım 2013; 22:22:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Bugün ford bayisine gittim fiesta Trend benzinli-otomatik 38 bin çekti çok uygun ama Çelik jant bile yok arabada. Full donanım istesen 45 bine çıkıyordu(45 bin fiesta için fazla). Chevrolet aveo daha iyi gibi.

Ben Aveo'dan vazgeçip buna karar verdim. Çok kişiyle konuştum. Aracı kullananlarla da yazıştım. Servise işiniz düşmediği sürece sorun yok dediler özetle. Belli bazı kronik problemlerinden bahsettiler (z-rot, valf, belli yerlerde tıkırtılar). Servis ücretleri ve parça bekleme olayları nedeniyle de dezavantaj gibi durdu.

Fiyat olarak şu an otomatik Fiesta ile otomatik Aveo aynı seviyede 41-42 civarındalar. 45 biraz fazla geldi bana.

Güvenlik tarafında ikisi de üst düzeyde. Sağlamlık açısından eşitler. Yakıt tüketimi de aşağı yukarı aynı. İkisi arasında karar vermesi zor gerçekten. Ben servis tarafının ağır basması nedeniyle ve çevremdekilerin yönlendirmesiyle Fiesta'yı seçtim güç bela :) Tekrar marka model arayışına girmeyi istemem açıkçası.

• ya bu arada aveo çok tipsiz araba yahu :) bugün beyaz fiestayı gördüm aşık oldum tekrar :) arkadaşlar nerde bizim fiestacılar, hadi özelden atın mesajları daha geçen 6-7 kişi olmuştuk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Hatta arkadaşlar istediğiniz konfigürasyonu ve ödeme şeklini de yazın elimizde bulunsun, bayiye gidince kolaylık olur.

Örneğin.

1. donanimindex
    4. ?

evet arkadaşlar alacak olnalar listeye dahil olsun kaç kişi olduğumuzu görelim
    1. donanimindex
    2.igtx
    3.gokhantopal
    4?
    5?
    6?
    7? :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkster

Ben de bu ay almayı planlıyorum ama bu konuyu görünce fikrim değişti sayılır

1. donanimindex
    4. Gorkster (beyaz - 1.6 powershift - titanium)

hocam bana mesaj atarsan exclusive listemize sizi de ekleyebilirim :)
    tam istediğin donanımı ve ödeme şeklini nakit ya da destek kredili, varsa istediğin kadar detay ekle
    cep telefonu yaşadığın il mail vs vs
  • quote:

Bugün ford bayisine gittim fiesta Trend benzinli-otomatik 38 bin çekti çok uygun ama Çelik jant bile yok arabada. Full donanım istesen 45 bine çıkıyordu(45 bin fiesta için fazla). Chevrolet aveo daha iyi gibi.

38 bin çok güzel fiyat. bana da 38,400 diyen olmustu. aralıkda 37 bine bağlayabilirsek on numara olur. toplu alımda güzel bi indirim bekliyorum.
  • quote:

hocam sizi de listeye dahil edelim mi? nekadar kalabalık olursak o kadar pazarlık gücümüz artar. bayiler araç başı bi kaç bin tl indirim için 4-5 atışı kaçırmak istemezler. satışlarına göre prim aldıklarından. onlarda iyi prim alacaktır bu gruba yapılan satıştan. bu sebeple iyi bir indirim bekliyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantopal

quote:

hocam sizi de listeye dahil edelim mi? nekadar kalabalık olursak o kadar pazarlık gücümüz artar. bayiler araç başı bi kaç bin tl indirim için 4-5 atışı kaçırmak istemezler. satışlarına göre prim aldıklarından. onlarda iyi prim alacaktır bu gruba yapılan satıştan. bu sebeple iyi bir indirim bekliyorum ben.

katılanlar?
  • quote:

quote:

quote:

katılanlar?

yarın liste daha da artar tahminimce, isim telefon, bulunduğunuz il, konfigürasyon ve ödeme şeklini istiyoruz sadece.
    bu arada dördümüz de beyaz istiyoruz güncel istatistik :)
    gökhan sen de kredili istiyorsun di mi ?

• hem güzel indirim alır hem de güzel hediyeler alırız böyle toplu alımda.

Tüm araçlar için hediye olarak
    - Yangın söndürme tüpü ve ilk yardım çantası veya trafik seti
    - Arka park sensörü
    - Boya koruma

isteyeceğiz.
  • donanimindex D kullanıcısına yanıt
    doğrudur üstad kredili?

acaba düz 35 bin görebilir miyiz :D
  • donanimindex D kullanıcısına yanıt
    trafik sigortasını da bayiye yükseyebilsek :D
  • gokhantopal G kullanıcısına yanıt
    bende kredi kullanmayı düşünüyorum. bı yakınım %0 faızlı kredıyı bekle dedı kasım ayı ıcerısınde başlayacak dedı. 20 bin %0 faiz olursa 1.2 trend alıcam 24 bın %0 faız 24 ay derlerse 1.4 Titanium benzinli almayı düşünüyorum...
  • quote:

trafik sigortasını da bayiye yükseyebilsek :D

:) İnşallah, bu hafta yeni oranlar belli olur, herkes salı gününe işaret ediyor. Ondan sonra başlarız araştırmalara bayi bayi.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.