Şimdi Ara

2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.273
Cevap
75
Favori
255.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tşkler sanırım ilk dalgayı kaçırsak çok şey kaybetmeyiz
  • geçen sene kasım ortası gibi başlayıp,ilk dalga 12 aralıkta bitmişti.Ben son gün 12 aralıkta almıştım,ordan hatırlıyorum.
    Ama yanlış hatırlamıyorsam ilk dalgayı ocakbaşına kadar uzatmışlardı galiba.
    Bu sene daha geç başlayacak gibi gözüküyor. Bence ilk dalga aralık sonuna kadar sürer gibime geliyor.
  • 2014 konusu bekleyen arkadaşlar...TUVNERA üstad yeni topiği hizmete açmış...

http://forum.donanimhaber.com/m_83802517/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 11 Kasım 2013; 14:56:06 >
  • arkadaşlar geçtiğimiz yaz ayında fethiye calışta çok hoş bir butik otelde kalmıştım ve nisan ayında fırsatbufırsattan kupon alıp gitmiştim. 1 hafta kalmıştım ve gecelik inanmayanınız olur belki ama 27 liraya kalmıştım :) haziran ortası gibi gitmiştim ancak gerçekten otel çok hoştu. Normal doneminde fiyatlar 150 lira kadar çıkmıştı. Erken rezervasyon çok buyuk onem arz ediyor ozellikle bizim ulkemizde yapılacak yaz tatilleri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

2014 konusu bekleyen arkadaşlar...TUVNERA üstad yeni topiği hizmete açmış...

http://forum.donanimhaber.com/m_83802517/tm.htm

Tuvnera hâlâ demedi kılavuzunun kim olduğunu.

Onu nefes gibi ensesinde tsmakip ediyorum fırsatlar da özellikle n11 de ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

geçen sene kasım ortası gibi başlayıp,ilk dalga 12 aralıkta bitmişti.Ben son gün 12 aralıkta almıştım,ordan hatırlıyorum.
    Ama yanlış hatırlamıyorsam ilk dalgayı ocakbaşına kadar uzatmışlardı galiba.
    Bu sene daha geç başlayacak gibi gözüküyor. Bence ilk dalga aralık sonuna kadar sürer gibime geliyor.

o dalgayı ben yakalıcam abı ıns
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Birde arkadaslar ben 2014 baslığında paylaşımda bulunmayacağım rez. Başlayınca tespit ettiğim bir fırsat olursa buraya yazarım. Neden böyle bir şey yaptığım konusuna gelince belki inanmazsınız ama gecen sene buraya defalarca pm atmayın yazmama rağmen en az 1000 pm cevapladım. Bu sene buna ne eerjim nede vaktim var

@ILKERATLIILKER
    Hocam 2014 başlığında sürekli beni haberdar ediyorsun ama bu yazımda belirttiğim nedenle, o başlığa yazmayacağımı bildirmiştim. Bütün fiyatlar belli olsun hem rezervasyonlarımı (eş dost akraba herkesinkini) yapıp hem de burada bir değerlendirme yapıp bu seneki otel işini de kapatacağım.
  • Arkadaşlar haber bekleyen bir çok arkadaşımız için yaptığım çalışmaların sonucunu paylaşayım
    bu seneki bence fiyat performans oteli Liberty Lykia otel şu an revizyona girmiş durumda ve ilk kez uhd konseptiyle çalışacak.
    Bu yıl sadece ets ile anlamışlar (otelin bana verdiği bilgi yönde) zira setura defalarca mail atmama rağmen geri dönüş yapmamaları telefon açtığımda ise bilgilerinin olmadığını söylemeleride bu durumu netleştiriyor.
    Fiyatın uygun olduğu devreler ise 15 hazirana kadar olan kısım ve 8 eylül den sonrasıdır (arasında kalan devrelerde fiyatlar oldukça yüksek) ayrıca 2 çocuğu olanlar için yaş durumuda diğer otellere nazaran daha iyi.
    bir diğer fırsatta kurban bayramı devresi için belirledikleri fiyatlarında göreceli olarak iyi olması.
    Halen rixoslar fiyat açıklamadılar onların fiyatlarınıda görerek bence seçim yapılması gerekir.
    Bu sene hedefim bu oteldi ancak SETUR ile çalışmayarak benim bütün planlarımı bozdular.

(otel tercihi kıyaslaması vesaire için lütfen pm atmayalım)

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Bende diğer başlığa -nedense!- yazmak istemiyorum.

Geçen dönemden, kendime göre belirlediğim 5-6 yer var. Onları takip edeceğim.
    Bakalım! bu yıl 3 kere yurt içi tatile çıktık. 2014 döneminde planlamaya göre 1 adet yapacağız, bu yüzden dolayı -kısmetse- önceliğim yurt dışı olacak...

Görüşmek üzere...
  • teşekkürler
  • quote:

Arkadaşlar haber bekleyen bir çok arkadaşımız için yaptığım çalışmaların sonucunu paylaşayım
    bu seneki bence fiyat performans oteli Liberty Lykia otel şu an revizyona girmiş durumda ve ilk kez uhd konseptiyle çalışacak.
    Bu yıl sadece ets ile anlamışlar (otelin bana verdiği bilgi yönde) zira setura defalarca mail atmama rağmen geri dönüş yapmamaları telefon açtığımda ise bilgilerinin olmadığını söylemeleride bu durumu netleştiriyor.
    Fiyatın uygun olduğu devreler ise 15 hazirana kadar olan kısım ve 8 eylül den sonrasıdır (arasında kalan devrelerde fiyatlar oldukça yüksek) ayrıca 2 çocuğu olanlar için yaş durumuda diğer otellere nazaran daha iyi.
    bir diğer fırsatta kurban bayramı devresi için belirledikleri fiyatlarında göreceli olarak iyi olması.
    Halen rixoslar fiyat açıklamadılar onların fiyatlarınıda görerek bence seçim yapılması gerekir.
    Bu sene hedefim bu oteldi ancak SETUR ile çalışmayarak benim bütün planlarımı bozdular.

Abi 3 otelle anlaştık inşallah sistem kurup 2. rezervasyonumuzu 3 ünden birine yapacağız biz de adioscuyuz o iş olacak ama grup kurmamız lazım Koko69 ile irtibat kurarsan sen ben raelgs,ds4 ,Koko69,Hirotaro bu iş için çalışan 5-6 kişi var Seas79 da bize katılır

1. Rubi Platinum
    2. Bellis Hotel Belek
    3. Liberty Lykia

Bu üçünden en aşağı 2 si elimizde gibi Adiosçu olarak önemli olan 200 oda alabilmek hatta ets den ucuza bile gidebilirz kesinlike doğru Setur üst düzey yöneticilerle görüştüm hatta bu akşam Armağan diye bir fd cı arkadaşla da görüştüm onu da sayıya dahil ederiz.Ne dersiniz bizde puanla gideceğiz sizin gibi.

2014 eylulü limak atlantısten 5 gece yaptırdım sıra hazıran basına geldı cvbınız benım ıcın cok değerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Arkadaşlar haber bekleyen bir çok arkadaşımız için yaptığım çalışmaların sonucunu paylaşayım

Abi 3 otelle anlaştık inşallah sistem kurup 2. rezervasyonumuzu 3 ünden birine yapacağız biz de adioscuyuz o iş olacak ama grup kurmamız lazım Koko69 ile irtibat kurarsan sen ben raelgs,ds4 ,Koko69,Hirotaro bu iş için çalışan 5-6 kişi var Seas79 da bize katılır

1. Rubi Platinum
    2. Bellis Hotel Belek
    3. Liberty Lykia

Bu üçünden en aşağı 2 si elimizde gibi Adiosçu olarak önemli olan 200 oda alabilmek hatta ets den ucuza bile gidebilirz kesinlike doğru Setur üst düzey yöneticilerle görüştüm hatta bu akşam Armağan diye bir fd cı arkadaşla da görüştüm onu da sayıya dahil ederiz.Ne dersiniz bizde puanla gideceğiz sizin gibi.

2014 eylulü limak atlantısten 5 gece yaptırdım sıra hazıran basına geldı cvbınız benım ıcın cok değerlidir.

ben lykia satış müdürü ile görüştüm otel ets ile anlaşmış ve bu yıl ets den başka hiç kimse satışını yapamayacak o yüzden bu otel için uğraşmayın setur veya başka bir firma bu oteli satamaz.
    rubi ise benim hiç ilgi alanıma girmeyen bir otel.(forumda gereksiz abartıldığını düşünüyorum)
    bellis de satın almayacağım bir otel bu nedenle ben yokum arkadaşlar.

NOT: Lykia için okey alabilirseniz(otel müdürüne göre bu mümkün değil ama) 5 ile 15 arası bir odaya ben söz veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: B_S_F_K_T

İyi akşamlar, bizde kemer kuşadası yada fethiye arasında kararsız kaldık önerebileceğiniz yer var mıdır? Daha önce çeşme ve marmarisi tercih ediyorduk çeşmenin ılıca tarafında deniz çok güzel sığ ve taşsız temiz. Böyle denizi kum ve sığ olan çocukla kalabileceğimiz mutfağı geniş bir otel tavsiyesi alabilir miyim? ( fiyat olarak 2000-3000 tl olabilir)

Şayet tercihiniz kemer olursa, mutlaka otelin sahilini araştırın, bazı noktaları çok dar, bazılarında direk iskeleden denize girebiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar blokaj tesise ait oda ne demek bilen varmı? Limak limra resort a rezervasyon yaptirmayi dusunuhorum da Sakata gelmeyelim

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Abi olamdi ets gibi değilmiş setur sağolsun KOÇ firma olduğu için yapamadilar ille patronların haberi olacakmis içimde bu oteller ukte kaldi gidemedim abicom.atlantise gidecez artik eğer rubi ve lykia olsa idi 1 otel puanina 2 otel tatili yapardik

• Ayrıca abi lykia ya ilk ets bin ilk yaz sezonu baslangici lansman fiyatından verecekse ucariz 2 aile.

• quote:

Abi olamdi ets gibi değilmiş setur sağolsun KOÇ firma olduğu için yapamadilar ille patronların haberi olacakmis içimde bu oteller ukte kaldi gidemedim abicom.atlantise gidecez artik eğer rubi ve lykia olsa idi 1 otel puanina 2 otel tatili yapardik

Olmayacağını söylemiştim hocam. Ben lykia otelinin direk satış müdürü ile görüşmüştüm. Setur üzerinden satış yapmalarının mümkün olmadığını sadece otel üzerinden ve ets ile satışlarının olduğunu (ets tek yetkili olarak oldukça iyi bir anlaşma imzalamış) söyledi. Bende bunun üzerine 10-15 arası bir oda için nakit pazarlık yaptım. Ve ets bin fiyatını da belirttim bana teklif sunun dedim ancak yine de ets nin fiyatının üzerinde bir teklif sunabildiler. Yani siz bunu başarsaydınız kahramanım olurdunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^navi^^

Arkadaşlar blokaj tesise ait oda ne demek bilen varmı? Limak limra resort a rezervasyon yaptirmayi dusunuhorum da Sakata gelmeyelim

Otel size uygun göreceği istediği odayı verebilir demek. Bence çok tereddüt edilecek bir surum değil, ama ilaki odam deniz görsün, şurada olsun burada olsun gibi bir tercihiniz varsa siz bilirsiniz

• quote:

quote:

Olmayacağını söylemiştim hocam. Ben lykia otelinin direk satış müdürü ile görüşmüştüm. Setur üzerinden satış yapmalarının mümkün olmadığını sadece otel üzerinden ve ets ile satışlarının olduğunu (ets tek yetkili olarak oldukça iyi bir anlaşma imzalamış) söyledi. Bende bunun üzerine 10-15 arası bir oda için nakit pazarlık yaptım. Ve ets bin fiyatını da belirttim bana teklif sunun dedim ancak yine de ets nin fiyatının üzerinde bir teklif sunabildiler. Yani siz bunu başarsaydınız kahramanım olurdunuz.

Abi pazarlika ets fiyayinin altina inmediler mi? Gidip geldikten sonra paylasim yaparsan sevinirim

• quote:

quote:

quote:

Abi pazarlika ets fiyayinin altina inmediler mi? Gidip geldikten sonra paylasim yaparsan sevinirim

inmediler (bence inemediler)
    bu arada ben rezervasyonumu buraya yaptırmadım hocam.
    dünya kadar puan varken nakit vermek işime gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.