Şimdi Ara

2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.348
Cevap
35
Favori
248.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu
  •  2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu
  • 2.4 motorlusunu sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

Haluk bey yerimi aldım takipteyim. 1.6 benzinli motoru + lpg ile gelmesi umudunu taşıyorum . Donanımlar umarım sedan kasa kadar tatmin edici olur .

akifsarı arkadaşımızın da belirttiği gibi ilk etapta ülkemize sadece 1.4 100 bg olan versiyon getirilecek maalesef.

1.8 motor ötv kurbanı oldu.

1.8 ötvye kurbanda 1.4 ısrarı neden honda daki 1.6 motoru koy işte 1.4 motor bu arabada kimseyi tatmin etmez eminim
  • Kasa kime nasıl geliyor bilmiyorum, ama bence rezalet...
    Hele yollarda, cam rüzgarlıkları takılmış, spoilerli vs. apaçi bozması civicleri görünce darılmayın ama,
    bu ahval bana Doğan SLX'le özlemle bi çocukluk geçirip, içinde kalmış bir garip topluluk çağrışımı yapıyor.
    Normalinde HB araç severim, bu zamana kadar hep HB aaraç kullandım ama bu kasanın sedanı daha alınası bence.
  • İç mekan:

• Bu da düz vitesli versiyon:

• iç mekan gayet hoş
  • Dış tasarımda güncel kasa çok daha şık bence. Ön taraftanda arkadan da çok yadırgadım. Göz alışır mı bilmiyorum.
    İç mekanda renkli ekran ve renkli ekran dışında birde dual iklim klima dikkatimi çekti. Eski direksiyon daha iyi tasarım iyi gelebilir bir çoğuna ama bugün 2012 sedan Civic'te denediğim üzere tuşlar ergonomik değil. Yolcu tarafındaki el frenide garip duruyor.
    3D gösterge panelide farklı bir havadaydı sanki.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Normalde HB araçlar sedan versiyonuna göre 1000TL civarı daha ucuz olur.Hem de arada motor farkı da olduğunu varsayarsak 1.4HB civic 1.6 Sedandan 4-5bin TL ucuz olmalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayfm

Normalde HB araçlar sedan versiyonuna göre 1000TL civarı daha ucuz olur.Hem de arada motor farkı da olduğunu varsayarsak 1.4HB civic 1.6 Sedandan 4-5bin TL ucuz olmalı diye düşünüyorum.

Ama Civic sedan yerli, Civic hb ise ithal olduğu için öyle olmayacaktır muhtemelen.

Tabii bu bize gelecek araçların donanımıyla da alakalı biraz.
  • İngiltere üretimi yine sanırım cvc hb
  • Crossover tarzı çamurlukları anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.