Şimdi Ara

2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.348
Cevap
35
Favori
248.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: supremum

Dış tasarımda güncel kasa çok daha şık bence. Ön taraftanda arkadan da çok yadırgadım. Göz alışır mı bilmiyorum.
    İç mekanda renkli ekran ve renkli ekran dışında birde dual iklim klima dikkatimi çekti. Eski direksiyon daha iyi tasarım iyi gelebilir bir çoğuna ama bugün 2012 sedan Civic'te denediğim üzere tuşlar ergonomik değil. Yolcu tarafındaki el frenide garip duruyor.
    3D gösterge panelide farklı bir havadaydı sanki.

Göz alışır alışır.

Benim alıştı bile mesela.

•  2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu
  • Fiyatlandırmaya bakar gözüm şuan alışmış durumda ama fiyatlar ne olur bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Dış tasarımda güncel kasa çok daha şık bence. Ön taraftanda arkadan da çok yadırgadım. Göz alışır mı bilmiyorum.
    İç mekanda renkli ekran ve renkli ekran dışında birde dual iklim klima dikkatimi çekti. Eski direksiyon daha iyi tasarım iyi gelebilir bir çoğuna ama bugün 2012 sedan Civic'te denediğim üzere tuşlar ergonomik değil. Yolcu tarafındaki el frenide garip duruyor.

Göz alışır alışır.

Sen netcarshow.com'u daha çok ziyaret ediyorsun o zaman.
    Hele bi gelsinde bakarız. Yalnız 1.8 motorla gelmeyecek gelse de vergiden dolayı fiyat çok olacak.
    1.6 dizel olursa dizel Honda ayağına 10 bin lira eklerler benzinlinin üzerine.
     2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu
    Aynı renk sanırım

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• koreliler bile çok daha güzel tasarım yapmaya başladı bu aracımı 4 gözle bekliyorsunuz?

Bi-xenon farlar.

Cam tavan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 27 Aralık 2011; 1:06:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

koreliler bile çok daha güzel tasarım yapmaya başladı bu aracımı 4 gözle bekliyorsunuz?

Hyundai i30 ve Kia Ceed'i de dört gözle bekliyorum.

Koreliler bile demeyin zira Audi'yi Audi yapan baştasarımcı Peter Schreyer artık Hyundai - Kia için çalışıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Göz alışır alışır.

Sen netcarshow.com'u daha çok ziyaret ediyorsun o zaman.
    Hele bi gelsinde bakarız. Yalnız 1.8 motorla gelmeyecek gelse de vergiden dolayı fiyat çok olacak.
    1.6 dizel olursa dizel Honda ayağına 10 bin lira eklerler benzinlinin üzerine.
    Aynı renk sanırım

baktımda şu resimlere..

nerdennn nereyeee resmen bok etmişler arabayı (!)

• 1.6 dizel şöle max. 45 bin tl olsada alsak ya öfff honda hayat onda diğcem fiyatlar açıklancak alımıcam moralim bozulcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurhanaral

1.6 dizel şöle max. 45 bin tl olsada alsak ya öfff honda hayat onda diğcem fiyatlar açıklancak alımıcam moralim bozulcak

O fiyata sandık motor olarak 1.6 dizel verirler arkadaşım.

Arabayı unut.

Şimdiden moralleri bozuk tutmakta fayda var anlayacağın.
  • araç farklı bir ruha sahip yine ben çok beğendim çok Haluk bey navisiz iç resim nasıl acaba bulamadım bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

araç farklı bir ruha sahip yine ben çok beğendim çok Haluk bey navisiz iç resim nasıl acaba bulamadım bi türlü

Buyur arkadaşım:

• inş. bir önceki hb lerin vasat özelliklerini taşımaz. tasarım olarak hb modeline bayılsamda sedanını aldım. hb de sert süspansiyonlar, i-shift teki sert vites geçişleri aracı ne kadar sportifleştirsede konfordan yana eksi yanı çok fazla.

yeni gelecek kasalarda 1.8 motor ötv yüzünden kafadan kaybedecek gibi görünüyor. umarım 1.4 motorda tam otomatik seçeneği olur. her ne kadar 1.6 kadar gitmese de yakıt tüketimi ve tasarımı için tercih edilebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

araç farklı bir ruha sahip yine ben çok beğendim çok Haluk bey navisiz iç resim nasıl acaba bulamadım bi türlü

Buyur arkadaşım:

Navi olmaması Hatchback'de, Sedan kadar sırıtmamış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 27 Aralık 2011; 1:27:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurhanaral

1.6 dizel şöle max. 45 bin tl olsada alsak ya öfff honda hayat onda diğcem fiyatlar açıklancak alımıcam moralim bozulcak

O fiyata sandık motor olarak 1.6 dizel verirler arkadaşım.

Arabayı unut.

Şimdiden moralleri bozuk tutmakta fayda var anlayacağın.

biliorum ya ben tahmini olarak 55.000 tl gibi bi fiyat geçiriyorum kafamda ama sedan full ler 49 bin tl dnilince çoğu arabaya göre fiyat çok uygun geldi bakarsın ilk arabalar 45 derler ne biliyim japon ya sever türkü =))

• quote:

Orijinalden alıntı: altunay2

inş. bir önceki hb lerin vasat özelliklerini taşımaz. tasarım olarak hb modeline bayılsamda sedanını aldım. hb de sert süspansiyonlar, i-shift teki sert vites geçişleri aracı ne kadar sportifleştirsede konfordan yana eksi yanı çok fazla.

yeni gelecek kasalarda 1.8 motor ötv yüzünden kafadan kaybedecek gibi görünüyor. umarım 1.4 motorda tam otomatik seçeneği olur. her ne kadar 1.6 kadar gitmese de yakıt tüketimi ve tasarımı için tercih edilebilir.

1.4 motorda otomatik vites seçeneği görünmüyor arkadaşım.

i-shift bile görünmüyor şimdilik.

Tam otomatik vites sadece 1.8 motorda var ama onun da geleceği kesin değil ve gelirse de ötv yüzünden satacağı hiç kesin değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.